Jump to content

wddani

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by wddani

1. מי שפגע באמון הציבור במערכת במשפט זאת מערכת משפט עצמה, בזכות ביבי זה פשוט יצא לאור. תגיד לי כשאני רואה שעל נעל שזרקו על על שופטת מקבלים 3 שנים מאסר בזמן שאנסים/מחבלים/גנבים/טיוח סרסרות בחיילות וכול' בקושי מקבלים עונשים, מה אני צריך את ביבי בשביל לדעת שהמערכת רקובה? בוא אפי נווה רק הוציא איזה הקלטה ישר קיפלו את התיק שלו אז מה אני אמור להבין מזה?
  2. האמת חבל שהוא התקפל. לפי מה שפורסם מכבי התכוונה לזמן לעדות את הפדופיל השני ואת הבנות. היה יכול להיות מצחיק
  3. טוב שלא הוציאו כותרת "אוהדי מכבי נצפו חונים באדום לבן "
  4. יש לי תחושה שמחר בערב כבר ידברו על אירועי סכנין
  5. תנו לה זין בתחת( לא לשכוח אמצעי מניעה ולקחת קוקטייל נגד איידס)
  6. הבעיה ששרן זה היחיד שאפשר לסמוך עליו גם בקישור וגם בהגנה
  7. אם עכשיו מביאים מאמן זה כן מבטיח לך אירופה? אין קסמים, מאמן צריך זמן במיוחד בשביל לטפל בבעיות שיש לנו( משחק ההגנה). יש לנו כרגע 9 משחקים בחודש והמאמן אמור להתעסק בעיקר ברוטציה נכונה, אז עדיף מישהו שכבר מכיר את הקבוצה
  8. אותי לימדו שמי שקונה בזול בסוף משלם ביוקר. הייתה פה הזדמנות פז להביא מאמן באמצע העונה שיש לו 3 שבועות להכיר את הקבוצה ולנסות להציל את העונה. עכשיו באמת אין טעם להביא מאמן, עדיף לתת ליצחקי עד סוף העונה שלפחות יגיע לאירופה ולדאוג לסגור מאמן בהקדם לקיץ, עד יוני זה מספיק זמן אפילו בסטנדרטים של מכבי
  9. מה דחוף להם לחזור עכשיו להולנד? קר שם ומתחילות הגבלות. פה עדיין חם אין הגבלות והמשכורת נכנסת כמו שעון
  10. לא בטוח. תראה את אבוקסיס שהיה כבר כמעט סגור ואז התרסק בקבוצות שלו ועכשיו יכול לחלום על הנבחרת
  11. במבט ראשון זה נראה התאבדות מבחינתו ללכת לנבחרת אבל כשחושבים לעומק אז גם הוא מבין שהוא יצליח בחיפה שנה שנתיים ואז ייפול כמו בבאר שבע ואז לאן הוא יילך? לביתר? לעומת זאת בנבחרת גם אם לא יצליח אז בסדר עוד מאמן שלא הצליח
  12. מה הסיכוי שבן חיים מצלם את הארמון של המלך שם?
  13. ברמת לא יודע מה רוצים מווילי. וואלה שנים לא יכלתי לראות את הנבחרת (זה הגיע לשיא בתקופה של גוטמן ואלישע) ועכשיו באמת רואה אותם בכיף. מנסים לשחק התקפי וגם כובשים יחסית הרבה ומה לעשות שאת ההגנה גם סימאונה לא ישפר
  14. האמת הם דיברו על זה שביום שהוא פורש מכדורגל גולדהאר בכיף ייקח אותו לתפקיד מקצועי במכבי
  15. ממש מזיז למשטרה כאילו קונסים אותם אחרי זה
  16. חידשו שלי לגבי מדוניאנין שבעצם הוא זה שעשה שיחה עם גולדהאר והסביר איך לדעתו צריך להתנהל המועדון(מנהל מקצועי, התנתקות מהתקשורת ובעצם כל מה שראינו שקרה אחרי שג'ורדי הגיע)
  17. להביא את בולבול ואפשר לקפל גם את העונה הבאה
  18. חבורה של מוגבלים. מתי הם יבינו שעדיף שאוהדים שמתעסקים בתפאורות יש להם פחות זמן לעשות שטויות
  19. היו שם עונות פשוט מדהימות מבחינת תפאורה. כל משחק גדול היינו מפגיזים דברים מטורפים. מאז שחזרנו לבלומפילד היו בכלל דגלי פריסה?
  20. בסוף יצחקי ישאר ובאוקטובר שנה הבאה הוא יפוטר ויואב זיו ימונה במקומו
  21. האמת הפתיע, אמרנו שבטח יביא איזה 6 דקות. ולנושא עצמו, מאחל לו את כל הרע שבעולם, הלוואי שיתפוס את אשתו בוגדת בו עם גמד, הלוואי שהמספרים הקבועים שלו בלוטו יזכו בדיוק בפעם שהוא ישכח לשלוח, הלוואי יקנה דירה מענבל אור, הלוואי הבת שלו תתחתן עם ערבי והוא יקח אותה לכפר שלו. קיצור הלוואי שימות
  22. איך זה שתמיד על יום הדרבי כל חטיבת גולני מקבלת אפטר?
  23. ואז בינואר "גורמים במכבי לא מבינים איך השאירו את יצחקי ולא הביאו מאמן ברמה"
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.