Jump to content

yzfR125

משתמשים רשומים
    13
Everything posted by yzfR125

1. תעשה מה שאתה אוהב אח שלי. בלי קשר למה שלמדת או לא. הליים שלך יהיו נאוד מאושרים ככה.
  2. שרון תמם כבר הוציאה הודעת התנצלות? (לכאורה).
  3. קהל מרגש, קבוצה מרגשת. יש מצב שזאת הייתה אחת מתצוגות העידוד הכי טובות שלנו?
  4. מדהים שילד בן 18 החזיק את הקבוצה. יאללה ילד, תכבוש את העולם. רק מכבי!
  5. כוס אמא שלהם. שיפסידו אמן.
  6. שידור לאוסקר היום?? @Double תודה.
  7. אחי, אוהב אותכם, יחד עם זאת, לא היה פה כלום. אם כבר צהוב לקקטוס (המלוכלך) על התחזות. פשוט קפץ לדשא.
  8. חיפה קיבלה 4 בתחת ושלא יספרו לכם אחרת. שופטים של חיפה ועדיין אנחנו בדרך לאליפות הכי מתוקה אי פעם, נגד כולם. רק מכבי.
  9. טרול, סאונד זה סובייקטיבי. זה שלך זה לא מתאים זה 100% שלך. ולא יודע על איזה סרטון מדובר בכלל.
  10. @אחים לסמל, מקווה שיש לכם האקרים בחבורה. או שאולי יש פה האקר בפורום.
  11. אם גם במשחק מול חיפה לא תהיה שירה בפנים של שפיגלר ואפק בזמן שהם בבלומפילד (פלוס מירי, גוטמן, פשכצקי וכל הרפש) אפשר לסגור את הקהל של מכבי. שם ושם משפחה, שידעו שכל פעם שהם באים לבלומפילד הולך להיות להם ערב קשה.
  12. כבר הרבה זמן אני כותב את זה. רק חרם. לא להגיע לשום מגרש, שיישארו עם הזין ביד (עדיין לא מאוחר) -> בינתיים בואו לכדורסל וכדורעף. 5 אליפויות של שופטים והשישית בדרך, מכבי שותקת (זונה), הפאנטיקס שותקים, אחים לסמל נראה שמתעוררים וזה נותן תקווה. צפיות משותפות מרגשות במקום הגעה למגרשים עד שיהיה שינוי.
  13. להחרים את טדי. יציעים ריקים ופגיעה כספית במוצר העלוב הזה שנקרא הכדורגל הישאלי יכול להביא לשינוי.
  14. אחי, בראש שלי מנכ"ל אחראי על הכל. גם בית הדין. יכול להיות שאני טועה.
  15. אחי, אתה מלך. השני שקלים שלי, בחיים לא להפסיק את המחאה עד שיש תוצאות מוכחות בשטח, שום מחאה לא נפסקת על "התחייבות". אוהב אתכם.
  16. מכבד ואוהב. חוץ מזה שהמשפחה שלי מכביסטית, האהבה האמיתית למכבי התחילה ביציעים. לחזור לפנאטיות שהייתה לאנשים פעם למכבי ממש עושה לי את זה. כמובן שיש גבול ועדיין ארצה קבוצה טובה, יחד עם זאת, אם זה או זה או זה, אז כיף ביציע.
  17. הלוואי. זה ממש פשוט אם מישהו לוקח את זה על עצמו. 5 דקות ויש שיר עוצמתי.
  18. מעדיף את הטירוף של פעם על קבותה טובה.
  19. אמן. בספק שהילדים ביציע יודעים ששרנו את זה פעם. איזה עוצמתיים היינו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.