Jump to content

rdy

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by rdy

1. חוץ מאיסתא יש עוד דילים למשחק? 840 יורו נשמע לי הרבה . מישהו מכיר עוד דרך להגיע למשחק? הצעות יתקבלו בברכה
  2. עדיין אנחנו צריכים להשתפר מאוד . דגלים אביזרים .
  3. זה מטורף כמות הפנינים שלהם ...חיפה חייבת לנצח...לגבי הפנדל...דחיפה קטנה. חיפה יכלו להוביל 2 אחת כבר . מנוולים...זוועה ...
  4. אי אפשר לשמוע אותם בשידור ..בני זונות חוץ מלקלל את מכבי הם עושים הכל ..כמה מנוולים יכולים להיות ..הם לא שולטים על עצמם ...מה יהיה הסוף לא יכול לשמוע אותם כל הגוף בעצבים
  5. לכבוד מנכ"ל ערוץ הספורט אני כותב לך את המכתב לאחר שקלו כל הקיצים. אני אוהד כדורגל כבר 46 שנה, הקשבתי לכולם לגדולי השדרנים בספורץ, ועוד מימי שירים ושערים ובתקופת טרום הטלוזיה בספורט. מעולם לא הרגשתי כל כך מרומה ומתוסכל כמו בימים אלו כשאני צופה בשידורי ליגת העל המשודרים על ידי השדרנים שפיגלר אפק ויונתן כהן. שידור חד צדדי שכזה עם שנאה תהומית לקבוצתי האהובה מכבי תל אביב. אי אפשר לשמוע את הצמד הזה שפיגלר ואפק- איני יודע אם זאת טיפשות יהירות או חוסר מקצועיות אבל השנאה שלהם למכבי זועקת מכל משפט- תיאורים הזויים אהדה לכל קבוצה שמשחקת מול מכבי אבל מעל לכולם – מכבי חיפה. שידור כל כך מוטה לא מאוזן שגובל בשערוריה. הרצון שלהם לראות את מכבי חיפה אלופה לא מוסתר ולא מוצנע, הגדיל מכולם יונתן כהן ששידר משחק עם שלמה שרף ולא היה מסוגל לאמר מילה אחת טובה על הניצחון של מכבי עד כדי כך ששרף היה זה שהיה צריך לדבר על מכבי מיכיון שכהן סירב לאמר מילה אחת טובה על הניצחו של מכבי – פשוט בושה! אתם בזיון שאין כמוהות אתם מוטים ומעוותים בצורה שלא משתמעת לשתי פנים- אני כבר מזמן רואה את המשחקים בהשתק ללא כל פרשנות כי אי אםשר לשמוע את השדרנים הללו. יש עוד 2 משחקים אני מקווה שתוכלו לשדר שידור מאוזן ובצורה אובייקטיבית -אוהדי מכבי בזים לכם על ההתערבות הבוטה במאבק על האליפות – אתם חייבים לסיים את הסאגה הזאת ואת השידור המעוות שלכם. זאת לא מקצועיות ולא הגינות -פשוט תתבישו לכם השדרים לא מסתירים את השנאה למכבי ולא מצניעים את הרצון שלהם לזכייתה של מכבי חיפה באליפות די מספיק נמאסתם
  6. הפעם הם הגזימו. הצמד הזה חייב ללכת . אי-אפשר לשמוע אותם .נסיוני מוח שלהם השנאה למכבי. פשוט נורא . רב המשחק עברתי בהשתק .לא יכול לשמוע אותם ..אין אף אחד שרואה את העוול הזה ? זה גומר אותי לא יכול לראות .ולא יכול לשמוע. הלואי שיחנקו ...שאיבדו את הלשון. אין עוד שדרנים אחרים לא יכול לשמוע אותם....ימח שמם כמה רעל. נגד מכבי כמה ....כמה שנאה.פשוט נורא ..מישהו חייב להתעורר...שם בערוץ הספורט. בני זונות אמיתיים . טוחנים את המוח "האם חיפה תצליח לשמור על הניצחון" לא כל יום סקוטלנד "אומרים לפרץ. שתנשכו את הלשון ולא תוכלו לדבר יותר .נבלות
  7. בני זונות. חצי מהמשחק עברתי בהשתק. לא יכול לשמוע אותם. המשפטים שלהם אחד אחד כאילו אוהדי חיפה. פשוט נמאס כבר חייבים עצומה נגד ערוץ הספורט אי אפשר יותר לשמוע אי אפשר...."האם חיים תצליח לשמור על הניצחון היקר?" לא כל יום סקוטלנד הוא אומר על בעיטה של פרץ ...בן אלף.סונוץ הלוואי שאלוהים יקח אותם...פשוט הרסו לי את חוויות המשפחה. ימח שמם כמה רעל כמה שנאה כמה רוע יש להם למכבי ...פשוט אי אפשר יותר.. אני מעדיף.לראות את השידור בשפת הסימנים...ולא לשמוע את הצמד החרא הזה
  8. לא רק שהלכו לי 8 מנויים ולא מקבלים החזר. עכשיו אני צריך לראוץ את מכבי בתשךום. חיפה בערוץ הפתוח אבל מכבי עולה כסף? מי מחליט מי קובע?ואננחו בכלל עדיין בחל"ת עוד בלי עבודה ...
  9. פשוט חוצפה של המועדון. שלוש שנים אכלנו חרא בנתניה בתקווה שמור על המקומות שלנו ...ועכשיו אומרים לך תקנה מחדש ..תריבו על המקומות. פשוט חוצפה. ואף אחד לא מדבר על החניה..מה יהיה שם ...שום מילה... 20 אלף ילנומאיפו בדיוק? אני מאוכזב ...40 שנה אני מסתובב עם מכבי ...אבל הפעם לא נראה לי שאעשה מנוי ....מה עוד שאנחנו רוצים לשבת כל המשפחה יחד...8 אנשים...לא מאפשרים ...אומרים לנו כשימכרו לכולם תנסו לקנות וגם רק במקומות מסויימים. חוצפה.
  10. הגיע הזמן לעשות לזה סוף. בכל טקס בכדורגל ...אליפות גביע ועכשיו אלוף האלופים...בונים את הבמה לכיוון שער הכבוד. הגיע הזמן שהמארגנים יבינו..הגביע הוא של האוהדים! לא של העסקנים והמקורבים שיושבים בשער הכבוד, לא של העיתונאים ...אלא רק של הקהל ...של האוהדים הנאמנים שבאים לכל משחק..ונותנים את הנשמה ..ובסוף מפנים להם את גב הבמה. די מספיק!. תנו את הכבוד לאוהדים ולא לעסקים. תתבישו.
  11. שלום חברים במסגרת תואר שני אני מכין עבודה על פעילות ברשתות החברתיות הארגון שלי הוא מכבי תל אביב כמו שכולכם יודעים הארגון פעיל בכל הרשתות החברתיות - פייסבוק אינסגרם טוויטר טלגרם יוטיוב אני מחפש רעיון אחד או שניים לשיפור האם יש לכם משהו שחשבתם שצריך להיות בארגון והוא לא קיים? האם אתם חושבים שצריך לשנות משהו בפעילות ברשתות? האם יש לכם רעיון שרציתם שיהיה והוא לא קיים עדיין בנוגע למכבי? אני אשמח להצעות אני חייב להגיש את העבודה עד סוף השבוע -אשמח לעזרה ברעיונות תודה רון
  12. אתם ממש מפספסים את הסיבות האמיתיות אין בית - אין ביטחון אין חיבור לקהל אין חיבור לזרים אין בית אין מועדון - מה עוד לא הבנתם הכל פסיכוליגיה לכו לפוסטים מלפני שנתיים שאנשים חזו את מה שיקרה בעקבות חוסר ביתיות ילד יתום - לא יכול להצליח לא משנה כמה כסף תשקיע בו הביטחון של הבית היציבות פשוט איננו! תראו את טרנר! אל תבנו לשנה הבאה כלום - גם שנה הבאה לא יהיו כלום - אבל הפעם גם לא יהיה קהל מיכוון שאף אחד לא רוצה להגיע למקום המגעיל הזה שנקרא נתניה!
  13. אתם.חיים בסרט. תלכו לפושעים שלי מלפני שוףלוש שנים. ראו את המכתבים שכתבתי.להנהלה. לפנינו. אפקט הפרק היה בהחלטה הנוראי לעבור לנתניה. תראו לי עוד קבוצה בעולם שמשחקת 5 שנים בלי בית?נשמע לכם הגיוני. יש לזה השפעה כלכלית מכרעת על כל המועדון. אבל אף.אחד לא רצה להבין את.זה. חבל. הנבואה התגשמה כתבתי להם שתוך.שלוש שנים לא יהיה מועדון...וכאשר עבורנו בא לנו!כמה אוהדים יקנו מנויים לשנה הבאה לנתניה. לי היו 10 מנויים...ומי שיודע ומכיא את.המשפחה יודע איזה אוהדים אנחנו.היום אני במצב שאף אחד לא רוצה לבוא. לא בגלל מכבי לא בגלל המשחקים העלובים. רק בגלל האיצטדיון המקולל המסריח הזה. אני נותן לאנשים חינם את המנויים ואף.אחד לא רוצה ללכת. הילדים לא רוצים.לעבןר סיוט של חמש שעות..חבל חבל עלוב עצוב. עד שלא יהיה לנו בת.אי אפשר להתחיל בתהליך הקיפוח
  14. תאןנה מצמת.בית ליד....לא.מגיעים למשחק...בן זונה של מקום...חמות האיצטדיון הזה
  15. אני פשוט לא מאמין עליכם ???? מה אתם לא מבינים??? לכו לפוסטים שלי מלפני שנה הכל מתחיל ונגמר בבית !!!! תראו מה אמר היום אבוקסיס - על השופטים על הקהל בבאר שבע!!! ברור שזה ההבדל שלוש שנים בלי תואר ועוד שלוש שנים יהיהו בלי שום תואר כי אין לך בית!!!! גם הילד הגאון ביותר לא חוכל לתפקד בלי בית וזה משפיע על הכל !!! על השחקנים על הקבוצה!!!! עם האוהדים על השחקנים הזרים שמגיעים!!!!על הכל מה לא ברור כאן ??? כבר לפני שנה וחצי אמרתי זאת ואני עומד מאוחרי כל מילה!!! כן האיצטדיון גורם לך לנצח!!! כן הקהל משפיע על השופטים !!!! וכן הקהל משפיע על השחקנים!!!וכן הכל משפיע על הכל במערכת שנרקית איצטדיון ובית תמשיכו לחולום תמשיכו לפנטז אבל כל עוד לא יהיה בית לאנגיע לכלום!!! נקודה לא רוצים להאמין לא רוצים לקבל אבל זה המצב!!
  16. אין פעם שאני מגיע לנתניה ואני חושב לעצמי. מי מי מי המפגר שקיבל תואר מהנדס או הארכיטקט שנה איצטדיון עם כניסה אחת לחנייה. ועם כיכר. מי ?כמה שכל צריך בשביל להבין שזה בלתי אפשרי. תיחנקו עם המגרש המעגיל הזה. פשוט בושה!
  17. אתם טועים בגדול - הבעיה שלנו הייתה ונשארה -----הבית! אין בית אין נשמה אין לב לצערי אני ועוד כמה אוהדים פשוט חזינו את זה מגיע- תקראו את הפוסטים מלפני שנה ויותר כשאין לך בית אין לך ביטחון אתה אף פעם לא מרגיש ביטחון שחקנים מגיעים לתוך המערכת הזאת שהיא גם ככה חסרת ביטחון ום לא מצליחים להביא את עצמם לידי ביטוי ההבדל ביננו לבן באר שבע זה רק הבית להם יש את טרנר ולנו יש ---סתם מגרש בנתניה תגידו לי שאתם באמת מרגישים בבית כשאתם באים לשם? אתם חושבים שהשחקנים לא מרגישים את זה? לשחק בנתניה זה כמו לשחק בפארק הירקון בדיוק אותה הרגשה נעשתה טעות ואנחנו נשלם את המחיר בכמה שנים טובות צריך קודם להכין ולקבל את הבעיה ולכיר בבעיה ואז אולי יהיה ניתן לתקן משהו כרגע גם גרדיולה לא יוכל לעזור למכבי....
  18. לא סתם אמרנו כבר שנה שעברה....אין בית.אין נשמה....אין לב.....כלום לא יעזור לכם ולנו. הקבוצה גמורה כי אין בית ...אין אופי...סתם 145מליון. בושה ןחרפה. כל עןד נמשיך בנתניה במקום המגעיל הזה ככה נמשיך.להראות
  19. תסבירו לי איך המשחק כזה. האיצטדיון לא מלא. בושה
  20. 40 שנה אנחנו אוהדי מכבי 40 שנה הולכים לכל מקום השנה נשברנו- לא עוד לא חידשנו את ה 10 מנויים שלנו לא יכולים יותר עם הסבל הזה שנקרא נתניה - פשוט סבל למה מגיע לקהל הזה הסבל הזה? לא יכולים יותר נשברנו
  21. כבר שנה וחצי שאני טוען שלא יעזור כלום. הכל מתחיל ונגמר בבית. ואין לנו בית! אני כבר לא מדבר על הנסיעה המיעגעת על הפקקים ואתמול עוד הוסיפו קרקס בנתניה שבכלל לא אפשר לעבור שם בקרית השרון חנייה שרק אנחנו משלמים עליה כסף מכל הליגה והאצטדיון הנורא הזה- שהוא משחק חוץ תמידי עבורנו הקהל נשבר- איזה עוד קהל עבר שנתיים כאלו? איזה עוד קהל עבר התעללות שכזאת? ואין חיבור של הקהל לשחקנים- זה לא בלומפילד ששם יכולנו להטריף רת השחקנים, בנתניה אתה בקושי שומע את החבר של ך מהיציע השני עד שלא יהיה בית - לא תהיה קבוצה גם אם יביאו את מסי - קבוצה ללא בית כתפילה ללא נשמהו צריך להפנים ולבקל את רע הגזירה
  22. המחשבות אצלי עלו מיד לאחר שהייית פעם ראשונה בטרנר לפני שנה וחצי בערך. כבר אז הבנתי את ההבדל. כתבתי את הפוסט לפני שנה וחצי וצערי אחר לאחר קרו הדברים. זה לא שאני חכם יותר פשוט מצרפים אחד לאחד ומקבלים את המסקנה! בכל מתחיל ונגמר בבית!!! האימצטדיון בנתניה מנוכר מדכא ללא הרגשה של בית וללא הרגשה של איצטדיון - קשה לעודד מיכוון שהכל פתוח כמו בפארק אין אינטמיות, הקהל אל מצליח להתחבר לשחקנים ולהעביר להם מסרים שבבלומפילד הצלחנו להעביר בתקשורת מינמילית בחימום במשחק ובכל רגע נתון. השחקנים החדשים לא מתחברים לקהל ושאר השחקנים מכיון שאין את אינטמיות של איצטדיון בית, ןומשם הכל מתפוור...גם הטענות על השיםוט נכונות - אין מה לעשות זה מוכח- שיש לך בית כמו טרנר אתה תקבל את הפנדל כשהקל רוצה --והשופט לא ישרוק נגד הקהל - שימו לב לכמות השערים.פנדלים שבאר שבע קיבלו בטרנד - !!! מאיפה בא השיר ״ הנה הנה זה מגיע... מהעומצה שהייתה לבלומפילד! ואת זה איבדנו ובאר שבע זכתה בבית שהוא מבצר ועד שלא יהיה לנו בית שיאחה את כל הרעים בקהל ועם השחקנים לא נצליח לחזור לקדמת הבמה אני שונא את נתניה ולראשונה מזה 40 שנה לא יהיה לי ולמשפחתי מנוי של מכבי! נשברנו - לא יכולים לעבור את הסבל הזה יותר! אם יהיו למכבי 5 אלפים מנויים השנה בנתניה שיגידו תודה זאת הייתה החלטה שגוייה שיכולה לעלות בחיי המועדון !!
  23. אני. מתבייש באוהדי מכבי שמכרו את המנויים לאוהדי באר שבע. פשוט מביש. אני מתבייש באגודת מכבי תל אביב שאפשרה לאוהדי באר שבע לקנות את הכרטיסים ליציע הכבוד. ובכך מלאה יציע שלם של אוהדי באר שבע..לא הכל זה כסף. זב רק מגביר את תחושת הזרות והגועל נפש מהאיצטדיון המגעיל הזה בנתניה
  24. בלומפילד עומד לא קורא כלום. אנחנו משחקים כל משחק ב בחוץ. אף שופט לא יכול לעמוד בלחץ של הקהל שלהם
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.