Jump to content

yuvalt10

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by yuvalt10

1. בשתי אתרי הספרוט כותרות ראשיות על שופט של מכבי. שחקו אותה מופתעים אין אף כותרת על הנהמות אתמול..הזייה.
  2. כדי לקחת אליפות גם הקהל צריך לשנות דיסקט, להאמין ולמלא את האיצטדיון.
  3. מזיינים אותנו ומשחקים לנו בכסף, יש אפשרות לתביעה אזרחית כנגד בית הדין על כל המשחקים שהפסדנו השנה במנוי שלא באחריותנו ?
  4. סתם שאלה, שחקן שמשתמש בסמים לא אמור להיות מורחק מפעילות ?
  5. אני בדרך כלל בעדו, אתמול מה שראינו זה בעיטות שוער לגובה ומה שיוצא יוצא מקווה שזה לא ייראה ככה יותר מאמן יכול להנחיל שיטת משחק ותבנית מסוימת גם אם הסגל לא טוב החלטה לא קלה אם להמשיך
  6. המכות שאוהדי הפועל קיבלו עזרו להשתיק יופי את השיפוט השערורייתי אתמול הזוי שלא מדברים על זה
  7. איך מגיעים לסטורי הזה ? אפשר בפרטי ?
  8. במשחקי הליגה שטבח פתח ניצחנו וסיימנו 3 פעמים בתיקו פעמיים חיפה ופעם אחת בדרבי,נכון שהוא לא בעונה טובה אבל כן יש לו מקום בסגל לעונה הבאה.
  9. התנועה שלו היא כלום לעומת הדקה השלמה ששרי עשה אותו דבר אל מול שער 11 ואל מול השופט לצערי אין לי סרטון, כרגיל שתיקה..
  10. כתבה ביזיונית ,מעניין מה עם הדוחות שיפוט שלא פורסמנו נגד ב"ש בבית ועוד..
  11. בית"ר ירושלים-מכבי פתח תקווה-----2 הפועל פתח תקווה- עירוני קריית שמונה-------תיקו בני סכנין-מכבי תל אביב------2 מכבי חיפה-הפועל באר שבע------תיקו הפועל רמת גן-הפועל אשקלון------2 בני יהודה-הפועל חיפה------תיקו מ.ס אשדוד- מכבי נתניה-----1 הפועל תל אביב-הפועל עכו-----1
  12. אפשר לתת מספר פלאפון ותשמרו קפוצון אחד שאני יבוא לקנות כדי שלא ייגמר לי?
  13. לא אחי היתכוונתי יעני על תחנה על הדרך לבאר שבע שהיא באזור של קרית מלאכי...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.