Jump to content

nirnir20

משתמשים רשומים
    59
  • Last visited

Everything posted by nirnir20

1. האוכלוסייה שהכי קל לדפוק בארץ זה אוהדי כדורגל. מרתיח את הדם.
  2. המשטרה נהייתה הרשות השופטת. מדינה רקובה.
  3. צודק.. בכל מקרה אני חושב שיש לנו סגל שלא מתאים למה שהיינו מצפים מקבוצה שמחזיקה מעצמה הכי טוב בליגה על הנייר כל עונה, (או לפחות זה היה המיינדסט עד לפני כמה עונות), אבל הוא גם אמור להספיק להרבה הרבה יותר ממה שאנחנו רואים. ולפני שכותבים לי פה דברים על שהאליפות לא שלנו בטאבו - אנחנו הקבוצה עם התקציב הגבוה ביותר, המתקנים והתנאים הטובים ביותר, הכי הרבה קהל ועם השקט התעשייתי ברמה הכי גבוהה שיש. רמת הסגל העונה לא תואמת את הסטנדרט הזה. ועדיין זה אמור להספיק לדעתי.
  4. אחרי העונות של איביץ' אני חושב שזה צריך להיות ברור שאפשר לקחת אליפות עם הגנה כזאת, משחק הגנה לא מתחיל ונגמר ברביעייה האחורית, איביץ' הביא את הקבוצה למצב שכמעט כל עשרת שחקני השדה עושים הגנה ומפעילים לחץ בצורה חכמה ומי שלא עושה את זה עף לספסל, זה נגמר באליפות ב31 הפרש עם פיבן וייני בלמים (עם אותם ג'ראלדש וסאבוריט מגנים). היום אנחנו לא קבוצה, אנחנו אסופה של שחקנים שחלקם כישרוניים יותר וחלקם פחות אבל אין באמת קבוצה פה, הכל קם ונופל על הבלחות של שחקן כזה או אחר ואם זה לא קורה אז מסיימים בתיקו מול הפועל ונוף הגליל או מפסידים לחוטבי עצים מאוסטריה. אני באמת חושב שאיביץ' עם הסגל הזה לכל הפחות עושה פה עונה תחרותית בטירוף אם לא מטאטא את הליגה.
  5. זה עדיין לא ברור שהבנאדם טרול ולא אוהד מכבי יענו?
  6. סגל ששווה מקום 1-3 ללא ספק, תלוי במאמן. איביץ׳ טחן דק דק את הליגה עם סגל פחות או יותר אותו דבר.
  7. לא ברור לי איך אתה יכול להבטיח דבר כזה, מי מחכה על הספסל ? נחמיאס? זה אותה רמה פחות או יותר, וזה גם ממש לא משנה. אין מאמן ואין באמת משחק הגנה מסודר כמו שהיה נגיד עם בוס או איביץ', שאתה רואה קבוצה שמאומנת לבצע משחק לחץ והגנה. אנחנו העונה קבוצה שקמה ונופלת על יכולות אישיות של שחקנים ביום נתון, ומתי ששחקן מסוים חלש אתה חוטף גול, כי אין מי שיחפה עליו, כי אין באמת סדר במשחק. באותו אופן ששחקן התקפה מסוים ביום רע, אין מישהו אחר שישים תגול במקומו. להבדיל מעונות כמו אלו עם איביץ' לדוגמה שהיה יכול להרכיב 11 מהיציע ועדיין היינו מקבלים אותה קבוצה שמשחקת אותו דבר ובאותה רמה. או בקיצור, לא משנה מי יעלו ב11 זה יהיה אותו חרא בדיוק.
  8. ייני אשם כבר כמה גולים רצוף. הרננדס לא ברמה אבל הגולים לא עליו. חצי הרכב שלנו לא שווה קבוצת צמרת, להפיל את זה על שחקן אחד זאת טעות, היה פה כישלון רציני בבניית הסגל, נפילות עם זרים והבאה של ישראלים בינוניים. הרננדס, ייני, קוובאס, חוזז, פיבן ועוד לא מעט שחקנים הם אולי אולי ברמת המחליפים למכבי, כשהם עולים ב11 אתה יודע שאנחנו בבעיה.
  9. עונה שחורה עוברת עלינו. המטרה כרגע זה אירופה ונצחונות בדרבי.
  10. עדיין צריך לחבר.. אין בקבוצות האלה בנתיים
  11. איך אנשים מזלזלים במפעל שיכול להבטיח לנו השתתפות בתחרות אירופאית עד מרץ. אין דבר יותר כיף מזה. קהל מת.
  12. למה חתיכות של עוף? היא צמחונית או משהו ? או שזה בסגנון ראש של סוס במיטה מהסנדק?
  13. כל מי שאני מכיר פלוס אקסטרות באים למשחק וכולם בטירוף, לא ברור איך הקהל הרחב שלנו כזה מת.
  14. הנחקר הכי קל בעולם, רק יושיבו אותו על הכיסא והוא כבר יתחיל לדבר על הכל
  15. בעקרון אתה צודק אבל המאבק האמיתי יהיה נגד חיפה שהיא 6 הפרש מאיתנו, לא משהו בלתי סביר, צריך להתחיל להתחבר לנו מבחינת מזל גם כי אנחנו די חסרי מזל מתחילת העונה. חיזוק טוב בינואר ופגיעה עם המאמן ואנחנו במירוץ, הסטטיסטיקה לא לטובתנו בלשון המעטה אבל הכל יכול לקרות.
  16. חוסר מזל מטורף של מכבי יחד עם תצוגה של פעם בעונה לשטקוס, הבעיה שפותחים עונה כזה גרוע אין מקום למשחקים כאלה, מקווה שלא ברחה לנו העונה.
  17. בן חיים גם אם נותן צמד הוא שחקן מת שלא צריך לשחק במכבי, בטח שזה ממש לא גארבץ׳
  18. לא מצליח להבין איך יש פחות מ15-16 אלף, משחק על עלייה עם פוטנציאל רציני לניצחון. לא אומר בלומפילד מלא כי בכל זאת יש לנו איזה 10K אוהדי הצלחות ואנחנו בתקופה רעה אבל עדיין, פחות מ15-16 (שאלו גם מספרים נמוכים לדעתי ביחס למעמד) זה די בזיוני.
  19. שוב, אתה מצפה מאיתנו לגנות שירים כמו רכבת לילה לקהיר כי אתה אחד משני דברים: 1. מפגר 100 מ100. 2. משחק אותה מפגר.
  20. נאמר כבר מליון פעם, זאת עונה שמי שתצליח להיות הכי פחות גרועה תרים צלחת. לא ב"ש ולא חיפה נראות כמו אלופות, אנחנו בטח לא נראים כמו קבוצה אלופה. הסיכוי היחיד שלנו זה התחברות פסיכית של הסגל פתאום עם איזה מאמן קוסם, סטטיסטית הסיכויים ממש לא לטובתנו.
  21. אחי תשחרר את זה מהכדורגל תשחרר, זה לא קשור למכבי או לשחקן ערבי כזה או אחר שמשחק אצלנו, כל עוד השחקן הזה לא בוחר ללכת בדרך של דאבור לדוגמה. אתה לא היחיד שעבר חוויות לא נעימות עם ערבים תאמין לי, פשוט יש כאלה שמצליחים לנתק את האהבה שלהם למכבי לשנאה/פחד/וואטבר שלהם עם הערבים.
  22. יש מצב שזאת ההודעה הכי שלשול שהייתה פה בפורום והיו הרבה. אתה מסויט קשות חבר, לא מאמין שאני צריך לומר את זה אבל לא כל מי שמפריע לו ששרים שירים על ערבים בקהל של מכבי הוא שמאלני קיצוני שונא יהודים. אפשר גם להאמין במה שאתה מאמין בלי לשיר שירים על ערבים כמו ילדים בני 15 בלה פמיליה של ביט"ר. לך תפגין בהר הבית, תתגייס למג"ב, תעשה מילואים, מכל הדברים שאשכרה אפשר לעשות כדי לממש את האידיאולוגיה שאתה מאמין בה אתה בוחר לשיר שירים במשחק כדורגל (כשאתה יודע שזה פוגע בקבוצה שלך)? "הר הבית בידינו" עלאק, ממש אתה גם שחררת את הכותל אה?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.