Jump to content

יועד כהן

משתמשים רשומים
    10
  • Last visited

Everything posted by יועד כהן

1. זה תמיד ככה בגלל הגביע/אירופה. כנראה חצי גמר גביע מתוכנן לאמצע שבוע שבין ה-20.4 ל-27.4 (חוה"מ פסח). מחכים לראות מי עולה שלב כדי לסדר את המשחקים בליגה ובגביע בצורה מרווחת כמה שאפשר לקבוצות שעולות לחצי, ושיסתדר גם מבחינת הטלוויזיה.
  2. קיבלתם את הכרטיסים לחיפה למייל או רק ברקוד באפליקציה?
  3. בשיטה החדשה, מה המשמעות של להיות בדרג גבוה יותר בהגרלה של שלב הבתים ("הליגה")?
  4. מתעצבנים על זה שהייתה אפשרות למכור לבית"ר ב-1.5 מיליון יורו, ועכשיו...
  5. אחרי המשחק היום יוציאו. אם הפועל לא תנצח, במחזור הקרוב יהיה בית"ר-הפועל מרכזי.
  6. לקראת הכדורעף מחרתיים, איפה חונים בהדר יוסף? יש חניה חינם באזור? שוקל להשאיר שם את הרכב מהבוקר
  7. זכור לי שבאר שבע הביאו לטדי 10,000 אוהדים בסוף עונת 2017/2018
  8. בדרך לשחזור חצי גמר 2002 מכבי - הפועל פ"ת חיפה - בית"ר
  9. אסור להפסיד. בפעם האחרונה שניצחנו דרבי חוץ 3-2 דקה 93, הדרבי שאחריו הסתיים בתיקו אפס כשאנחנו אירחנו והדרבי שהם אירחו אחריו... אגב בקשר לכרטיסים לדרבי - לא מופיעה לי האופציה להנפיק כרטיס בודד דרך ניהול המנוי. לאן לא עונים כרגיל, בינתיים שלחתי גם למכבי בפייסבוק. קרה למישהו? מכירים דרך לפתור את זה?
  10. לא מופיעה לי האופציה להנפיק כרטיס בודד לדרבי דרך ניהול המנוי. לאן לא עונים כרגיל, בינתיים שלחתי גם למכבי בפייסבוק. קרה למישהו? מכירים דרך לפתור את זה?
  11. פתחו לנו עוד גוש בשער 2 אגב לפני 3 שעות נפתחו כרטיסים בודדים לשער 11...
  12. ב-2018 גם היינו מקום 3 בסוף העונה הסדירה. ב"ש סיימה ראשונה, בית"ר שניה
  13. מישהו צריך כרטיס ל-11 לחמישי?
  14. שידור לפלאפון לאנגליה נגד קרואטיה?
  15. באים לעשות את שלנו. אם אני זוכר נכון יש סרטון של זה משער 5, מי מוצא??? או שזה היה סרטון של השיר הזה מסוף המשחק...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.