Jump to content

noamlevi

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by noamlevi

1. אין לי מילים באמת זה מה שעבר לי אתמול בראש בזמן המשחק הקטע האחרון במדיוק אחד לאחד רק הייתי מתקן בסוף מונהגים רק ע"י שני הכוכבים ולא ממש ע"י המאמן שניראה כאילו הוא לא ממש מבין איך הוא הגיע עוד פעם לעמדת המאמן
  2. למה לא לנסות לקנות לשער 5 ולספסר להם? ככה גם לזיין אותם וגם לעשות כסף...
  3. יותר מזה אריק ברמן פלוץ שחושב שהוא הביא איזה משהו טוב למוסיקה אבל הוא לא ממש אוהד כדורגל
  4. אריק ברמן לא ממש אוהד הפועל אחותו הקטנה היא אוהדת מנויה לשער 5
  5. איזה טמטום הולך כאן.... מי אמר לכם שמישו כאן בא להגן על מגזר שלם??? מדובר כאן על שחקן כדורגל שבטח לא מעניין אותו כל השטויות האלה וכבר עשיתם אותו טרוריסט שונא ישראל הבנאדם כולה שחקן נוער שרוצה לשחק במכבי תצאו מהקטע לא הכל שחור ולבן אם כבר אתם פה גורמים לו עם התגובות האלה לשנוא אותנו ואם הוא בא למכבי והוא מסכנין וכן היו לנו כבר כמה סיפורים עם סכנין תנו לי להרגיע אותכם הוא לא מרגל הוא יודע לאיפה הוא בא ותעשו טובה אל תכתבו עכשיו בוגד שמאלני הומו או משו בסגנון אני די ימני בעמדה שלי אבל לא כל הזמן צריך להתעסק בחרא הזה
  6. מה לא מובן בקטע של לשחק או עם כחלון או עם דור(דור מלול) כקשר
  7. לפי דעתי מאור בוזגלו שחקן טוב אבל עשו ממנו הרבה הרבה יותר ממה שהוא העונה שהוא נתן בה תעונה הטובה שלו היתה שמכבי הפועל וחיפה היו על הפנים וביתר לקחה בהליכה בני סכנין באמת היתה קבוצה מחוברת עם אלישע לוי שהוא מאמן טוב הוא הצליח להוציא מהם יותר מהרמה שלהם לפי דעתי מאור בוזגלו טוב בדיוק כמו שתמיר כחלון טוב אני רואה בהם אותו רמת פוטנציאל מאור נחשב עילוי בגלל הקבוצות שהוא שיחק בהן בגיל נוער ובעיקר בגלל אבא שלו שכל שני וחמישי מדבר על כמה שמאור שחקן גדול אבל מישו כאן זוכר שעונה מלפני שהצליח לו הוא ירד ליגה עם הפועל פתח תקווה ואף אחד לא הכיר אותו אני חס וחלילה לא אומר בואו נרד עליו ונקלל אותו ההפך לפי דעתי אם ננסה להוריד ממנו את הלחץ כי כל אחד יכול לראות שהוא לחוץ כל משחק הוא באמת יהיה יותר משוחרר ויוכל להראות יכולת טובה יותר ולחץ גם נובע מציפיה...
  8. חייבים להזיז את זיו חזרה למגן שמאלי ואז יש לך אפשרות לשחק עם כחלון או דור כקשר
  9. גם מול הקטנות ביותר תמיד להלחיץ ראינו איך אולימפיאקוס היו בשוק
  10. עזבו את זה שהוא אמר לא לזרוק דברים הוא עוד חזר על זה באנגלית לקהל של אולימפיאקוס ואני כבר לא יודע אם זה באמת קרה אבל מישהו גם שמע שהוא אמר שעברו ה4 דקות ? באמת בנאדם גדול...
  11. זהו פה הכל תבינו זה יקח זמן ויכול להיות שגם בגביע הטוטו זה עוד לא ילך כמו שצריך וגם לא בסיבוב בראשון אבל בסוף זה יתחבר תנו לאנשים שמה זמן ואל תתחילו עוד פעם לרדת על שחקנים לפחות עד תחילת הסיבוב השני פעם אחת תנו לזה קצת זמן
  12. יש אחר כך את שלב הפליאוף שזה גם נוק-אאוט ואחר כך הבתים
  13. האריס חאריס ניראה לי שגם לו זה לא משנה אפילו שמשחק אחד זה לא מדד בטח לא מול קבוצה של ענקים מגושמים רואים שלבנאדם יש טאץ' מיוחד יש לי תחושה שגם אם הוא יהיה לא טוב או טוב בשנה הבאה הוא כבר לא ניראה לי ישאר בארץ....
  14. מה הקשר כמה זמן אני בפורום??? יש לי מנוי 3 שנים ואני רואה ובנינוניות שלו כמו שאתה אומר עדיפה על עוד קשר אחורי זר שאין לך מושג איך הוא יהיה
  15. שמע ילד מטומטם לא דיברתי איתך מסריח אז אל תתחיל לדבר ככה יאפס כולה אמרתי שאני חושב חושב שליאור צריך להישאר לא צריך לקלל
  16. נתחיל עם זה שאהת מזיין תשכל ורמוט בישל 2 שערים וזה היה כבר אחרי ה2-0 ניראה לי שזה באמת היה אחד המשחקים החלשים של ליאור ולמרות זאת הוא היה ניראה כמו היחיד שרץ שמה ואכפת לו אז להפיל עליו תדרבי זה לא להבין כלום אבל כמו שזה ניראה הגיע עוד קשר אחורי זר ואם נסתכל אחורה מאז ברונו רייס לא היה קשר אחורי שהיה טוב דבר על ליאור כמה שאתה רוצה תעבודה שלו הוא בדרך כלל עושה טוב אבל זה לא מספיק לאוהדים כמוך אתם כבר ניראה לי אוהבים את הבלון שמתפוצץ בפנים סטייל דולי גונסון
  17. אה ועל הקטע הזה צריך להעיף אותו???? יש לך שחקן הרכב שסירב לעלות למשחק ועוד שוער שאמר שלא אכפת לו שנרד ליגה ועוד חלוץ שאמר שהוא בחיים לא ישחק במכבי מה שליאור עשה זה כלום לעומת בוזגלו או שטראובר אבל העיקר הכבוד נכון אם לא שמת לב ב4 שנים האחרונות ועוד יותר אחורה ללבוש תחולצה של מכבי זה כבר לא כזה כבוד מבחינת השחקנים ליאור מעבר לזה שהוא טוב לרוטציה שאמורה להיות במכבי הוא שחקן שאתה יודע שהוא עושה לחץ טוב והוא לא נותן לשחקן שהוא שומר עליו לזוז והוא דווקא יותר מכולם תמיד נותן הכל שהוא במגרש אף אחד לא הבטיח לך שתקבל משו יותר טוב מזה אני מוכן להסתפק בליאור שאני יודע מה הרמה שלו והיא לא רעה בכלל מלפני שהבלון עוד פעם יתפוצץ לך בפנים עם עוד איזה זר שישים על כולנו זין
  18. יפה שההתייחסות היתה לשורה הכי פחות חשובה
  19. מסכים איתך בקטע של ליאור עדיף כבלם אבל להגיד שרק מול חיפה הוא נתן משחק טוב??? בכל משחק טוב השנה של מכבי ליאור היה מאוד משמעותי אבל מה לעשות שלא כולם זוכרים לו את זה מסכים איתך בקטע של ליאור עדיף כבלם אבל להגיד שרק מול חיפה הוא נתן משחק טוב??? בכל משחק טוב השנה של מכבי ליאור היה מאוד משמעותי אבל מה לעשות שלא כולם זוכרים לו את זה
  20. מסכים איתך בקטע של ליאור עדיף כבלם אבל להגיד שרק מול חיפה הוא נתן משחק טוב??? בכל משחק טוב השנה של מכבי ליאור היה מאוד משמעותי אבל מה לעשות שלא כולם זוכרים לו את זה
  21. להשוות אותו לשירן זה באמת לצאת טיפש כי זה תפקיד שונה בקישור האחורי חוץ מזה שאני מעדיף את ליאור כבלם נכון שליאור לא הכי טכני שיש אבל הוא מפצה על זה בלחימה ואם תלך לכל קבוצה יש לך את השחקן הזה שהוא לא הכי טכני שיש ואני בטוח שאם ליאור יפתח את השנה בספסל עד מחזור 10 הוא כבר בהרכב סליחה אין מה לקבל ממנו התייחסו אליו כמו לפח זבל אני חושב שצריך לשים את הכל מאחורה ולהגיע לעסקה איתו כי ניראה לי שכמו שנה שעברה גם השנה הוא יועיל והרבה
  22. לדבר מלוכלך זה כל אחד יכול אבל שם של קשר אחורי שהיה יותר טוב מג'אן בשנים האחרונות אתה יכול לתת לי?? ומי היה יותר טוב מליאור העונה???
  23. באמת שאני לא יכול לראות את זה יותר אם אתם חושבים שנימצא שחקן טוב יותר בעמדה הזאת אתם חיים בסרט שנה שעברה ליאור היה השחקן הכי טוב במכבי הוא עשה תעבודה יותר טוב מכל שחקן במכבי אתם רוצים עוד קומאץ' עוד גזל או עוד אסוס והרשימה עוד ארוכה לא נמאס לכם כבר ממה שהולך פה????? שיתנו לבנאדם תכסף שהוא רוצה ויסגרו כבר תמצב המטומטם הזה שעוד פעם אנחנו נכנסים אליו ג'אן הוא שחקן כדורגל הוא רוצה לעשות יותר כסף וגם מגיע לו הוא הפגין שנה שעברה תיכולת הכי טובה אז שלא נותנים לו את מה שמגיע לו ומתייחסים אליו כמו לפח אל תתפלאו אם הוא יעשה ספינים שיש לו הצעות הבנאדם גם רוצה לשחק במכבי זה שחקן שגדל פה לא חבל???
  24. כמה שזה נכון הקטע שג'אן עשה זה כלום ליד מה שבוזגלו עשה בטדי גאן הועיל בשנתיים האחרונות יותר מכל שחקן גם מבוזגלו תבינו לא כל התפקידים במגרש צורכים טכניקה טובה יש עמדות שצריך לעשות תעבודה השחורה בהן וג'אן עשה את מעולה בשנה האחרונה והוא גם שחקן שגדל פה לא חבל להביא על העמדה הזאת עוד זר שכניראה בינואר כבר יעזוב
  25. זה יהיה חייב לבוא מתישהו אבל יש לי תחושה שזה יגיע עוד הרבה מאוד זמן
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.