Jump to content

טל סעאת

משתמשים רשומים
    986
  • Last visited

Everything posted by טל סעאת

1. חסרון משמעותי במהירות ובאחד על אחד (אחת למשחק הוא מאבד את השחקן שלו), אך מאז שנקרא להחליף את טיבי הוא עושה את העבודה.
  2. מצטער, לא ראיתי את ה55 לשער 4, חשבתי שזה נוער..לא רלוונטי בלי קשר
  3. לפי האתר של מכבי כרטיס מבוגר הוא מינימום 100 שח, בדקתי,לפני שרשמתי מחיר עלות עלות
  4. מנוי מבוגר לשער 11 במשחק מול רעננה מחר מחיר כפי שעולה כרטיס מבוגר לשאר היציעים, 100 שח בפרטי
  5. אהלן, מעוניין לתת ניקוב לשער 8 ולקבל ניקוב לשער 7\11 במשחק הקרוב מול הפועל חיפה למען הדורות הבאים..
  6. ספק אם מישהו ידע לענות על השאלה אבל..מה הסיכוי שימכרו את החולצה במגה ספורט/ורטהיימר? (אין מה לעשות עם הנקודות קבע)
  7. אורי שיטרית, דרבי ראשון 06/07, בלה בלה בלה.
  8. יש אפשרות לעבור היום משער 0800 ל1100? הכוונה כמובן משער 8 ל11
  9. בחזור, עד איזו שעה יש רכבות?
  10. לאן אתה מתגייס? ובכל מקרה, אין סיבה לדאגה, ולא צריך את ההשלמת בגרויות בסוף השירות הצבאי.. כשתגיע לסדיר אחרי ההכשרה תדבר עם המפקדים שלך שאתה צריך להשלים ואתה רוצה ללמוד לבד ולגשת למועד הקרוב שיהיה. אין סיבה שלא יתנו לך לצאת למועד של הבגרות, מה גם שמבחינה מטכ"לית מגיעים לך יומיים ד' לפני בחינה. אני השלמתי תוך כדי הסדיר בגרות אחת, כקצין בגרות שניה ולמועד חורף הקרוב יחידה שלישית בעזרת השם. ובקיצור, אתה מוזמן לשלוח פרטית אני אפרט עוד יותר אם תתקע אחי
  11. מחפש טרמפ לי ולעוד שניים ממרכז ראשון בבקשה
  12. שבוע טוב, מעוניין לקנות 2 ניקובים/כרטיסים למשחק בשבת נגד עכו לשני חיילים.. 0524486776 אם לא עונה תשאירו הודעה בבקשה תודה רבה.
  13. תפקיד סופר משמעותי וחשוב.. מה גם שבתקופה האחרונה התנאים של התצפיתניות בכל הגזרות השתפרו מאוד. אפשרויות לפיקוד וקצונה, שירות חווייתי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.