Jump to content

אלי קדוש

משתמשים רשומים
    49
  • Last visited

Everything posted by אלי קדוש

1. מוקדם רצח אבל אחרי תקופת יובש ממשחקים אני מרגיש כאילו זה מחר חחח בכל מקרה שהמועד יתקרב נשמור על קשר חייבים להפגין נוכחות!!!
  2. תנו לי מיקומים שלכם ואני ינסה לעזור אני יגיע עם רכב אין לי בעייה לאסוף אני באיזור Staten Island/ Brooklyn
  3. אחרי שנה וחצי שלא הייתי במשחק מכבי באים!!! יאללה שיגיעו כבר!!!
  4. בר אתה שוכח את השבתות בים שיצא לך לעשות, זה לא נסגר בזה שזה 11 3. ואתה עדיין בקורס חכה תגיע לספינות אתה תראה שזה לא כזה קל ותבין מזה לטחון צעירות
  5. ההיתי ילד רצתי ברחובות בסימטאות ובשעון ברחוב שישים בין הקשישים תמיד ההינו יחפים אני אזכור אותך תמיד בלב אני אחלום אותך עם הכאב אני נושם אותך יומם וליל תמיד ההיתי לצידך יפו אני עוזב אותך היום יפו אני אומר לך שלום יפו אני אוהב אותך היום יפו שנים חלפו כלום איזה קבוצה מרגשת אך אך יפו
  6. מה בר? לא סומך עלי? חחחח נכון אוכלים חרא אבל כמו בכל מקום קיצור אל תקשיב למה שאומרים תעשה מה שאתה חושב וזהו
  7. אחי זה באמת חרא הם לא רואים את הבית הם תקועים מתחת למים ימים לא רואים אור אתה מתחרפן
  8. אחי מעל 6 או 7 גימילים זה כבר לא קשור למרפאה מספחים אותך למקום שנקרא ר"ם2 והם בודקים את הסיבה של הגימלים ומאשרים או לא מאשרים לרוב הם מאשרים
  9. תקשבי אחי מזיינים לך את השכל אולי ההתחלה קשה והיצאות כן חרא אבל אם אתה מגיע לס"טיל אחרי שנה ו4 אתה מקבל סמל היציאות שלך חמשושים לגבי דבור אני לא יודע כל כך מה היציאות אבל הרבה חברים שלי מהדבור אמרו שזה לא משתפר עם הזמן אבל מה שכן בדבור יש אווירה בת זונה קיצור מה שיש לי להגיד לך בוא לים אתה תהנה
  10. מאיפה אתה בא? אם אתה בא מאילון אתה יוצא בהרצליה מרכז ממשיך ישר ברחוב של הקניון ואז בשלב מסויים אתה מגיע לרחוב הרב קוק ואחרי שלוש או ארבע רמזורים ימיניה ואז ממש אחרי איזה 10 20 מטר עוד פעם ימינה אתה תראה רשום אולפני הרצליה זה רחוב קסם
  11. כל הכבוד על היוזמה ותודה לתורם למרות שלפי מה שידוע לי שמים מזוזה עם יש קורת גג והגג הקטן הזה לא יודע עם זה נחשב כאילו אני לא בטוח יש מצב שאני סתם מדבר שטויות אם אני טועה תקנו אותי
  12. שער 11 גאה להיות שייך למרות התיקו המרגיז שאף אחד לא ישכח - עוד שבוע דרבי אשששששששש
  13. דוד בודה ואליאור אלון- לא אשכח את המילים אם אתה רוצה דיכאון זה שיר לפרצוף מור אם אתה רוצה עוד שירי דיכאון בו למסנג'ר הרשימה ארוכה
  14. יום ראשון טירוף איזה תמונית מרגשות
  15. דאלה בוקה זה הולך להיות אחד המשחקים היותר מרגשים.
  16. מה אתם עונים לקופיף הזה בכלל, נכון הוא צודק, עזבו אותו שיחשוב מה שהוא רוצה.
  17. להחליף את בלומפינד? אתם בסדר? זה האיצדיון הכי טוב שיש בארץ, קרוב לדשא בשער 11 ו5 שהם מאחורי השער רואים מצוין, לא כמו בקרית אליעזר שיושבים מאחורי השער רואים 22 נמלים שרבים על כדור. ובקשר למגרש החדש נראה יפה אבל זה יקח הרבה יותר מ3 שנים. http://www.sportline.co.il/Article.asp?newsid=18117
  18. למה בקרוב?? סכנין בית"ר לא היה מכות? דרבי פ"ת לא היה דקירה? ולא חסר גם למכבי אוהדים כאלו תאמינו לי.
  19. שנה שעברה אני וחברים שלי הדלקנו איזה 5 אבוקות בבצפר באמא שלי מרגש אבל המנהל המנייאק זיין אותנו אחושרמוטה חחחח! ומישהו פה אמר שיש השנה יותר נפצים זה נכון כל 5 10 דקות הבית שלי רועד. נפצים
  20. "אבוקסיס גם נכנס ברגל ימין" חחחחחח
  21. בונאה אחים שלי 103 משתמשים סה"כ לוד קבוצה מליגה ארצית יאללה מכבי לדרוס
  22. סופסוף כבר ירדה לי אבן מהלב יאללה עכשיו חיביים עוד שתיים לפחות!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.