Jump to content

מנג'ר יונייטד

משתמשים רשומים
    2,789
  • Last visited

Everything posted by מנג'ר יונייטד

1. אני לא חושב שזה תירוץ וברור שיש ירידה ברמה ועוד הרבה גורמים שמשפיעים על היכולת שלו, אבל מעל לכל, אני מסתכל על גלזר ורואה שחקן שמבקשים ממנו לעשות דברים שהוא לא יודע או לא בולט בהם וכל זה תוך כדי שהוא מחזיק את ההגנה והחלק ההגנתי של הקישור לבד ומתמודד עם עומס ופציעות בלי דקה של מנוחה. קבלת ההחלטות הלא טובה שלו בחודש-חודשיים האחרונים היא לא מקרית בעיניי והיא זועקת לשמיים מבחינת עייפות. עכשיו יבוא מישהו ויטען שהכושר הגופני של כל הקבוצה ירוד, יכול להיות, אבל כאן זה אפילו מעבר לזה. עומס פסיכי ואפס מנוחה.
  2. המצב הנוכחי באמת לא הגיוני. חוסמים רחוב שלם בשביל כמות אפסית של רכבים ולא רק שהאוטובוסים מתעכבים בחסימה אלא גם לא מתגברים. דווקא עם נתיבי התחבורה הציבורית אוטובוסים זה פתרון סביר. הרכבת הקלה אמורה לשנות את המצב ללא ספק. כמו שהקורקינטים החשמליים הפחיתו משמעותית את העומס, מעריך שגם זה יעזור, לפחות לכל מי שגר במרכז ובנגישות סבירה לרכבת הקלה.
  3. החסימה של רחוב שלבים מול פלאפל ג'ינה נשגבת מבינתי. מילא במשחק עם איצטדיון מלא אבל רבאק הרחוב ריק כמעט מתנועה במשך חצי שעה. שחררו. בכלל, אני לא מבין למה אין תגבור אוטובוסים, כולל אוטובוסים שיתחילו מהתחנה בשלבים נניח רבע שעה או חצי שעה אחרי סיום המשחק.
  4. גלזר פשוט שחוק. לא מבין למה הוא לא קיבל מנוחה מהרגע שהפסדנו בגביע, או נניח אחרי הדרבי.
  5. יוקאנוביץ' על היעדר רכש והפרת הבטחות, איביץ' על הכנה לא ראויה לעונה, ליטו על הכל בערך, דוניס על חוסר קרדיט, קרסטאיץ' על היעדר תקשורת ועוד ועוד. להמשיך?
  6. קודם כל פארפה צריך להיות אחד משחקני הכנף שלנו. לגבי שחקן כנף נוסף, זה כבר אחריות המאמן למקסם את מה שיש מבין קניקובסקי, באייה, אלמוג, חנצ'יס והשם יודע מי עוד. הבעיה הכי גדולה שלנו כרגע, אחרי מאמן, זאת ההגנה.
  7. לפי טרנספרמרקט שיחק רק שישה משחקים כבלם העונה. ברור שאם ג'ראלדש נשאר אנחנו צריכים מישהו כמו ניר ביטון או גנדלמן. הישראלי היחיד שאולי קרוב לרמה זה אבו חנא שהוא סימן גדול מדי מבחינתי ונצטרך להביא אותו בהשאלה.
  8. ניר ביטון יותר קשר אחורי מבלם ולכן אני לא בטוח שהוא רכש טוב. שוב, יהיו חורים בסגל הזה, אין ספק, שהרי אין בנמצא בלם או מגן ימני ישראלי שאפשר לסמוך עליהם (כן, גם זרים זה הימור אבל יש סיכויי הצלחה טובים יותר אם משקיעים בהם). כרגע, אני מעדיף שהחור יהיה בעמדת המגן הימני מאשר בעמדות הבלמים. הזרים שלנו צריכים להיות סאבוריט, יובאנוביץ', פארפה, שני בלמים וככל הנראה פריצה. זה יחייב אותנו למצוא מגן ימני ישראלי ושחקן כנף ישראלי.
  9. לא יודע אם ניר ביטון זה מה שאנחנו צריכים. לטעמי, כדי לחזור להיות רלוונטיים צריך קודם כל מאמן, אחרי זה להחזיר את פארפה ואז להחתים שני בלמים (בהנחה שבלטקסה יישאר כמחליף), קשר מרכזי (גולסה מתאים לרוטציה) ועוד שחקן כנף. צריך חריש עמוק מאוד בקיץ הקרוב. כרגע יש לנו בערך חמש עמדות ראויות מבחינת פותחים ומחליפים - שוער, מגן שמאלי (אם דוידזאדה נשאר כמחליף), קשר אחורי (אפילו אם נידם לא יגיע לגבות את גלזר), קשר קדמי וחלוצים. אם ממש מתאמצים אפשר אולי גם להכליל כנף אחת, בין קניקובסקי לפארפה (נניח ששניהם וגלוך ברוטציה על עמדת הקשר הקדמי ואחת הכנפיים). זה לא פחות מחמישה שחקני הרכב וכמות דומה של מחליפים (רק במגן ימני וקשר מרכזי יש לנו כרגע מחליפים ראויים). אני אפיל לא מדבר על גזרת האופי, שם בכלל יש משבר עמוק וחריף.
  10. אף אחד באיצטדיון חוץ מטב"ח וקרסטאיץ' לא הבין את זה. הייתה לטב"ח תקופה יפה במכבי, תרם למועדון, משתדל והכל אבל הוא לא ברמה ולא מסוג השחקנים שיושבים על הספסל ועוזרים בחדר ההלבשה ולדור הבא.
  11. 3 מיליון יורו פלוס 20 אחוז ממכירה עתידית ואפשר לארוז יפה בקיץ. הוא לא שייך לכאן ומכאן אפשר רק לרדת במחיר שנקבל עבורו ובתפוקה שנקבל ממנו.
  12. במקרה הטוב והאופטימי הוא שחקן ספסל בסגל שלנו. לא מעבר לזה.
  13. הכל זה אשמתי. שני משחקים בבלומפילד החדש - הפסד לבאר שבע בחצי גמר הגביע ותיקו היום. מה שכן, אני לא זוכר מכבי חלשה ונרפה כל כך מבחינה הגנתית. היה ברור שכל ההחמצות המחרידות האלה מהקו יעלו לנו בשיוויון מרגיז ומיותר. באר שבע ויתרו על המשחק. פיגור, עשרה שחקנים מדקה 14, כל שחקני ההרכב שלהם בחלק הקדמי ובקישור הוחלפו כדי לשמור אותם לגמר הגביע, ועדיין איכשהו הצלחנו לא לנצח. באמת בלתי נתפס.
  14. סוג של למרות שאם נודה על האמת, גמר הליגה האירופית (פרנקפורט - ריינג'רס) מפגיש שתי קבוצות פחות בכירות ועם פחות "מורשת" / מסורת (מבלי לזלזל בריינג'רס) ביחס לגמר ליגת הקונפרנס (פיינורד - רומא). אם היית שואל אותי לפני תחילת העונה איזה מהגמרים שייך לאיזה מפעל רק לפי זהות הקבוצות סביר להניח שהייתי אומר הפוך מהמצב בפועל. מבחינת מכבי, כמובן, ליגת הקונפרנס היא מפעל מושלם שמאפשר לנו להיות חברי קבע בשלב הבתים (על הנייר). הצער שבדבר הוא שלא רק שהתרחקנו מליגת האלופות אלא גם הליגה האירופית מסתמנת כגדולה עלינו. במסלול הנוכחי של אופ"א ובמצב הדירוג הנוראי של הישראליות אליפות קריטית לעונה אירופית. זה בלתי נתפס שאפשר ליפול פעמיים ועדיין להיות בשלב בתים.
  15. רשימת האפשרויות לסיבוב השני והשלישי מפתיעה לרעה מבחינת כמות הקבוצות שנתקשה מולן. הפלייאוף בכלל נראה כמו משימה בלתי אפשרית כרגע. מה זה החרא הזה? הבטיחו לנו שלב בתים קבוע אחרי ניצחונות על דייגים במפעל השלישי והנחות והחלש.
  16. מה סוזה היה עושה בלי שחקני אגף ובלי בלמים? אל תסתנוורו מהליגה החלשה, יש לנו המון עבודה. כרגע הראויים היחידים מבחינת רמה להרכב של מכבי בסגל זה השוערים, סאבוריט, גלזר השחוק עד דק, קניקובסקי הלא תכליתי, אוסקר ושני החלוצים, שאחד מהם לא בטוח יישאר. זהו בערך.
  17. מיקום מטורף בחלק מההצלות שלו. יש מקום לשיפור אבל ביחס לשוער כל כך צעיר, בעונה ראשונה ועם הגנה כזאת פח אשפה זה לא נורמלי.
  18. אחרי שהחכמת אותי בפרטי (ביחד עם תום) על מצב החוזים שלנו אני עוד יותר עמוק במחנה הפסימיים לגבי העונה הבאה. בשביל שיהיה בכלל סיכוי קלוש חייבים (כמו שסנופקין כתב) בינגו במאמן, בבלם ושחקן אגף זר (שיגיע במקום קוואס) ואני מוסיף לזה גם קשר אמצע.
  19. אני איתך לגבי פארפה באגף אבל הבעיה עם פארפה ונניח קניקובסקי באגף היא שאף אחד מהם הוא לא שחקן כנף אמיתי. נכון, שלישייה של קניקובסקי-גלוך-פארפה תייצר בעיות ליריבה מבחינת איכות הדריבל והבעיטה לשער אבל זה ישים אותנו בנחיתות פיזית ויגביל אותנו מבחינת סגנון האיומים ששחקני הכנף יכולים לייצר. לא השתכנעתי שאלמוג הוא שחקן אגף. היחיד מכל השחקנים שהיו אצלנו העונה שנראה כמו שחקן אגף לגיטימי לכמה משחקים היה גררו, שגם הוא לא ממש שחקן כנף.
  20. משחק שאין לנו כמעט מה להפסיד בו. בפועל? כדורגל חרא והפסד מגעיל ומיותר נוסף?
  21. אני עדיין לא מבין איך ולמה אף אחד לא פנה עדיין לאיזה ערכאה של בית משפט לעניינים מנהליים.
  22. אם לא יהיה כאן מאמן חדש ביוני באמת אתחיל לתהות אם מיטשענק עדיין מחויב.
  23. אני איתך, לפחות עד שיהיה שינוי תפיסה. ישראל בין המקומות היחידים והאחרונים בעולם שעדיין מיישמת ענישה קולקטיבית במקום אישית, ולאף אחד לא מפריע שזה רק מחריף את המצב. לא צופה שינוי במצב כל זמן שהקבוצות ממשיכות להזין ולממן את ההתאחדות והקהלים לא מתאחדים.
  24. שוב, לפני שמדברים על רכש, בואו נבין מי המאמן ונביא שחקנים שמתאימים לתפיסת עולמו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.