Jump to content

turgi

משתמשים רשומים
    148
  • Last visited

Everything posted by turgi

1. לגבי ההתחלה - זה הדדי. לגבי הסוף, קצת מתקרבן. אין בעיה עם ביקורת ואני אחד המבקרים הגדולים של המועדון בשנים האחרונות. אבל העונה נהיה פה מגעיל ורעיל ברמות שלא היו פה פעם. זר שייקלע לפה יחשוב שאנחנו מקום 8 עם סגל רע. לא הייתה כוונה להעליב אף אחד. גם לא את לוני עצמו. פשוט מאוד תגובה אחת שאמרה שעדיף את לוני על 13 השנים האחרונות טירגרה אותי במיוחד.
  2. אם לא יביאו אותן עכשיו, אולי לא יצליחו להביא לעולם. מעדיף זרים אחרי חצי עונה-עונה טובה, מאשר זרים שעשו עונה טובה לפני שנתיים והחזרנו מפרישה בדובאי. למרות הבכי על ההגנה. להוציא את ריינה, את הנקודות איבדנו העונה על התקפה. שמח שמעמיסים שם כמה שיותר ומי שיילחם הכי חזק ויהיה הכי טוב - ישחק.
  3. אנשים מקללים את גולדהאר בגלל השטויות של צנציפר בעוד 3…2…1…
  4. צריך להודות שרובי קין עשה סיבוב ראשון פסיכי והיה ברור שתהיה ירידה ביכולת. בטח כשמשחקים חמישים משחקים בחודשיים. צריך להודות שרובי קין סיים ראשון בבית שלו בקונפרנס והביא אותו למשחק אירופי בחודש מארס. רובי קין עומד היום על תשעה עשר נצחונות, אוסקר גארסיה סיים את העונה עם עשרים וחמישה.
  5. קח סקופ, האוהדים זבל שלנו התלוננו גם עליו. גם על פאולו סוזה. גם על פאקו. וגם על איביץ'. ואין לי איך לבדוק את זה כי ההתאחדות זונה, אבל אני די בטוח שאוסקר גארסיה היה עם פחות נקודות בשלב הזה של העונה. וזה בלי אירופה וחודשיים עם חמישים משחקים.
  6. לפי מה שאני שומע, מדמון יהיה בחיפה. גם על טוקלומטי לא אתפלא אם הם יצטרפו פתאום כשיש להם הצעות כאלה גבוהות על חלאילה.
  7. מגן ישראלי קלאסי. רק מצחיק שירדו פה על מאסון מהיום שהגיע.
  8. יותר כמו פורום שדים
  9. עמילוב את השאלטר. הסיכוי האחרון שלנו להציל את המועדון זה לסגור את הבושה שהולכת פה.
  10. מה שיפה בפורום הזה, שרק לפני שלושה שבועות פה קונצנזוס שאבישי כהן לא נופל ממאסון.
  11. פיירו קיבל אדום בזמן המחצית שלנו. זה לא סותר את זה שפשחצקי כנראה ממציא.
  12. אני לא נוהג לצאת פה על אנשים כי אני משתדל לכבד אבל יש פה תגובות המיץ של הזבל. תתביישו. אוהדים עאלק.
  13. בהפועל אמרו בזמנו לא צריך את זהבי כי יש את אלמוג כהן
  14. באמת? לא זכרתי את זה. הוא זכור לי כקונצנזוס, כולל תלונות שלוקח יותר מדי זמן לסגור את זה.
  15. יש הבדל בין שחקן שקיבל אלף הזדמנויות בקבוצת צמרת ישראלית לבין שחקן שנפל למכבסה של דודו דהאן. אני לא יודע אם הוא טוב או יהיה טוב, אבל הבכי פה כל העונה זה גועל נפש. לפעמים מותר גם להגיד ״וואלה לא יודע איך הוא יהיה״ ולתמוך.
  16. אם היה מגיע אחרי שבעה שערים בחצי עונה בנתניה והיה עולה שני מיליון יורו היית מתלהב?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.