Jump to content

Stewie

משתמשים רשומים
    2
Everything posted by Stewie

1. יפה מאוד! תנסה להכניס גם את פיקנטריה פנימה.
  2. שבוע שעבר הייתי בברצלונה , גם ממני רצו בארץ 140 יורו וגם כמה ישראלים שם , בקופות של האיצטדיון הכי טוב . בסוף עלה לי 47 יורו .
  3. אם כבר מדברים , אפשר כבר להפסיק לבוא עם כל צבעי הקשת ?! תתחילו לבוא עם צהוב\כחול בהרצליה אני רואה מישהו שבא עם אדום , זה כבר מוגזם .
  4. חולצה בת זונה השאלה אם אפשר לקנות לפני המשחק בשבת? , אני עושה מחר משמרת עם אוהד הפו*ל בעבודה
  5. מזל טוב שיהיה לו ,ועד 120 . מקודם הוא עלה לשידור אצל דידי הררי , וסיפר בין היתר שמכבי לא נותנים לו כרטיסים למשחקים ואמר שהגיע הזמן שהם יתחילו לתת כבוד לשחקני עבר
  6. אני בדרך כלל לא מגיב , אבל הפעם אני חייב !!! הייתה סוף הדרך של מסיבה ,אירגון מעולה , לי היה אחלה (מה שגם השתכרתי די מוקדם אז בכלל......) השחקן ה 12 כבוד מי שלא היה הפסיד היה שיגעון דרך אגב גם הצעיף החדש חבל על הזמן
  7. זה לא רועי דיין אמר את זה , זה היה האבא המאמץ,של ברוך דגו דוד תשובה ובקשר לנושא , רק לפי הכותרת אפשר להבין את מי הוא אהב תמיד "יותר כיף לנצח בדרבי כשאתה בצד של הפועל "
  8. יש לי בעיה בסורק , בעיקרון חרא של כתבה לפחות מבחנתי ובדברים הטובים שהוא אומר עליו , זה לא משהו שאנחנו לא יודעים
  9. א: ילד אני לא ויכול לגדל אותך ב: תפסיק לקלל ג:כן אני ילך לשם היום
  10. אני אומר חייבים ללכת לקרית שלום היום
  11. יש מצב לאיזה לינק לפרטי בבקשה ?
  12. למכירה מנוי לשער 11 ,לא שלי אני רק מתווך , ככה שאין טעם להתווכח על המחיר 600 שקל מי שרוצה לפרטי
  13. גם אני שמעתי עכשיו , זה יהיה אחד המצחיקים שלמה שרף מסכן
  14. ממש ממש לא מסכים איתך , מסיקה כן אבל פרץ ? גם אני לא מחבב את הבחור , אבל היום הוא היה טוב .
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.