Jump to content

itan17

משתמשים רשומים
  • Content Count

2
  • Last visited

• Days Won

2

Everything posted by itan17

1. תגיד לי אתה מסתלבט? עם עשרה שחקנים כמעט דחפו לנו בקלות עוד אחד
  2. יששש סעמק מה שכן לדוניס יש תחת יפה באירופה יריבות הגרלות וכו
  3. בדיוק חשבתי על זה היום, שבתחילת העונה ראיתי מלא דברים טובים, עד שמונה דוניס.
  4. הלוואי ונצליח פעם אחת עד סוף העונה לנצל את החוץ המטורף של הרננדס
  5. המערך הזה עושה אותנו מוגבלים התקפית ברמה מבאסת
  6. אבל באמת שבלי ניקוד חוץ אין סיבה מיוחדת לחדש כמה זה עולה מישהו זוכר? בכלל קיבלנו על זה ניקוד חוץ כפול? ממה שבדקתי פעם אחרונה בלאן היו לי סביבות 130 נק הגיוני שזה אחרי הכפלה מתחילת הפוראבר? הייתי לדעתי בכל המשחקים
  7. תודה על הפירגון, ובאמת בתור מנוי ותיק לשני הענפים ואחד שהולך עם מכבי כדורגל לכל מקום, אין בי שום כוונה לפלג ולדכא. הלוואי ונראה שינוי בקרוב, אני הראשון שאגיד טעיתי ובשמחה ענקית.
  8. אחרי האכזבה העצומה בליגה, קשה לי ממש להתרגש כבר מהמשחקים באירופה. שנשיג עוד כסף דרך הנקודות זה הכי חשוב
  9. אם הם הדביקו שחקנים שלנו צריך לסגור פה הכול
  10. תחושה שלא רוצים לשחק? מזכיר לי את ימי שוטא שקיללו את דסה ועוד שחקנים בכפס ״כי רואים שאין להם חשק״. לא מאמין בדברים האלה באירופה זו גישה שונה לגמרי, ובפרט בשלב הבתים שהכול מרגיש הרבה יותר כבונוס להרוויח, לעומת הסיטואציה מלאת הלחץ בליגה. גם עם איביץ׳ היו בעיות בהתקפה אין ספק, אבל הגנת ברזל. פה עם דוניס, כשההגנב מתהדקת מיד רואים שזה בא משמעותית על חשבון ההתקפה.
  11. איך אין פה בעיה של אימון? עצמת עיניים במשחקי ליגה? השחקנים לא ממש יודעים מה לעשות על המגרש, אנחנו בקושי מגיעים למצבים, ואגב גם המצבים הנייחים הלא קיימים רואים לגמרי טביעות אצבע של מאמן. באירופה אנחנו מצליחים בעיקר כי היו יריבות די נוחות עד עכשיו ולא התמודדנו עם צפיפות כמו בליגה.
  12. א. תפקידך הוא לא להגדיר מי כאן יוזר בסדר או לא. ב. אין פה כבר עצבים, פשוט רואים שדוניס אובד עצות בליגה. ג. מה הקשר למה שכתבתי למה שענית? זה שהוא הוציא 2 מ-9 לא הופך אותו למאמן זבל, אבל פתיחה כזו היא לדעתי הרבה יותר עליו מאשר על השחקנים. כל פעם שלא הולך, ישר הדעה הרווחת היא שהסגל שבע/מיצה את עצמו/לא מספיק טוב ואני חושב שזה לא נכון. ד. אז תחשוב גם אתה בהיגיון לפני שאתה מגיב ובפרט מכנה אידיוט יוזר שהתחיל לכתוב כאן רק עשור לפניך.
  13. דיברתי על שנים עברו, אני בטוח שאתה זוכר יותר טוב ממני
  14. מכבד מאוד את המשתמש הזה אבל שמתי לב שכל פעם/קיץ/פתיחת שנה שלא הולך הוא ישר יורה על טיב הסגל החלש. מי כמו איביץ׳ הוכיח לנו מה משקלו של מאמן.
  15. זה נחמד וטוב שיש להרננדס הוצאות חוץ חזקות מאוד, אבל גם כאן דרושים הכוונה, אימון ותיאום, ובינתיים אצל דוניס אנחנו רק במינוס עם המצבים הנייחים מתחילת העונה.
  16. ברור שלא מופרך לאבד נק מול בני יהודה ובש ומכבי פת, אבל כשזה הכול ביחד, ולא במקרה, מבינים שיש כאן משהו לא טוב. הלוואי והייתי יכול לשכנע את עצמי שיהיה טוב כמו בדרך כלל.
  17. גאוני? אתה כבר החלטת מה חלוקת הכספים שם?
  18. מסכים בהכול. כאילו אנחנו נהנים מזה... הדבר הראשון שקמתי איתו הבוקר זה הבאסה הגדולה מהליגה. עם איך שאנחנו נראים מפתיחת העונה, לצד הלחץ אצל דוניס, חוסר הפתרונות מול צפיפות והעובדה גם שהוא שם דגש יותר על אירופה במקביל, פשוט לא רואה שום דבר חיובי בהמשך הליגה. ובפרט שבצד השני מחכה בכר המנחוס, שיודע את העבודה הבסיסית, מתמקד נטו בליגה וגם קיבל סגל עמוק.
  19. ממש מסכן סגל ברמת הבני יהודה 2 מ-9 זה גם מעל ומעבר לסגל הזה
  20. לא ראיתי כאלה האמת. זה זלזול אדיר אם באמת הייתה מחשבה כלשהי להתמקד יותר בחמישי על פני היום
  21. חחח יפה הוצאת ממני חיוך אחרי היום תכלס צודק
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.