Jump to content

xeneize

משתמשים רשומים
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by xeneize

 1. יש למכבי יתרון גדול בקטע הזה שאין פה ליגה כרגע, נותן להתרכז נטו באירופה לפחות בסיבוב הראשון (3 משחקים). אבל כל זה הבל הבלים אם לא יגיע חיזוק ביומיים הקרובים
 2. זו זכותו, בתור מעסיק, לסיים את עבודתם. אבל יש דרך. אם אכן הם ניסו ליצור איתו קשר והוא אפילו לא התייחס זו התנהלות בושה, בטח לשחקן שגדל במועדון מגיל 6. אם אני טועה מוסרית לא במסגרת העבודה (אלא בזמני הפרטי!!) והמעסיק שלי מחליט לפטר אותי, באסה אבל מילא, אבל אם אנסה לדבר איתו ולהתנצל והוא אפילו לא יתייחס אליי כאילו אני כלב - אז כן, שיקח את כל הגנ'טלמניות האמריקאית הזו וידחוף אותה לתחת. כפויי טובה? היינו פה לפניו ונהיה גם אחריו.
 3. המשטרה החזירה את התיק לפרקליטות שככל הנראה (לפי הפרסומים) תיסגור אותו ללא כתב אישום, עניין של כמה ימים. ואז, חיפה תוכל לקחת אותם מבלי רעש תקשורתי וללא עניין פלילי. החלטה בושה. יחס מבזה. קחו את כל הג'נטלמניות שלכם ותדחפו אותה לתחת.
 4. הזייה שרוב המגיבים פה אשכרה מקבלים בצורה מובנת לאן נושבת הרוח וזה בסדר מבחינתכם. נשבר הזין מהגישה הגנ'טלמנית הזו כלפי כולם - שופטים, מנהלת, בית דין, התאחדות, לציבור ולחברה הישראלית, (שיחרור שחקנים תחת חוזה בחינם!!) המועדון הזה חרט על דגלו שאיפה להישגים ומצוינות בכל מחיר ולא שינוי ערכי המוסר בחברה בישראל. השחקנים לא רצחו אף אחד וגם לא הואשמו במישור הפלילי, הם כבר קיבלו את העונש שלהם לא להיות חלק מהאליפות וכתם שילווה אותם לאורך כל הקריירה וכנראה גם בחיים האישיים לאחר הקריירה עם הד תקשורתי לא פורפורציונאלי בעליל. וכן, הם טעו והיו טיפשים וזה עדיין לא מצדיק ניפוי ויחס כזה. אפש
 5. תודה לך מכבי על עונה שכנראה לא נראה שוב. שיאים זה נחמד, תארים זה מה שחשוב.
 6. בדיוק. מדובר בעו"ד קליבר, אחד היקרים בארץ. או שהם מגיעות ממשפחות סופר מפצוצות או שמישהו עומד מאחורה וממן את הקרקס הזה.
 7. עקב מעבר דירה עושה קצת סדר, לא הייתה בשימוש מעולם איסוף מחולון
 8. מקום שני שם עם אותו נק' כמו מקום ראשון אז ברור שאי אפשר להכתיר אלופה, זה ממש לא כמו אצלנו - 2 סיבובים שלמים נגמרו, כל קבוצה פגשה פעמיים את האחרות. דבר נוסף, החליטו שם גם שאין עולות ויורדות - מישהו רואה סרט שמשאירים את הלוזונים בליגה 2? לא יהיה, ולכן יהיו חייבים לקבל החלטות גם על יורדות ואלופה.
 9. עקב מילואים - מוסר למחר ניקוב ללוחם, 8 עליון, איסוף והחזרה מת"א, בפרטי.
 10. למה מכבי לא מפרסמת בעצמה את המספרים? הרי הם טענו בעצמם שהכמויות שהמנהלת מפרסמת הזויות גם להם
 11. אפשר (וצריך) לבוא בטענות למשטרה אבל מי שלא שם לב למדיניות ההנהלה כלפי הקהל ומה תפקידו ומקומו של האוהד מצד המועדון, עיוור. ההנהלה דוחפת לזה שיהיה יד אליהו בבלומפילד - מעדיפים אוהדים שקונים יותר מרצ'נדייז ועושים פוראבר המגדילים למועדון הכנסות. ההנהלה לא באמת רוצה את הטירוף שהיה פה בעבר, זה לא נוח לה בחלק מהמקרים. בטווח הרחוק המועדון יאבד אוהדים שמגיעים קודם כל בשביל האווירה, הריגוש והכיף.
 12. שום דבר לא יזוז בלי פעולה אקטיבית מחאה, החרמת משחקים (גם משחקי חוץ שכל הליגה תיפגע)
 13. זהו נשברנו? חיפה עם הקונפטי גורמים לדחיית משחק ב20 דק, משחק אחרי מדליקים אבוקות ואף אחד לא אומר מילה.
 14. לא לעלות למשחק. רוצים לקחת מאיתנו אליפות? במגרש לא בבית הדין
 15. האם יש לזה תקדים בארץ (או אפילו בחו"ל) שקבוצה קיבלה עונש רדיוס ו/או סגירת יציע על משחק חוץ?
 16. מחפש כרטיס אחד, אם למישהו יש בדקה ה90, אשמח
 17. יש סיכוי שהגוש הזה ייפתח? למה להם לתת לביתר ולנו לא? הם לא קרובים למלא אפילו את 2/7
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.