Jump to content

צהובה מההיכל

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by צהובה מההיכל

1. למי שלא נכנס לעמוד הראשי של האתר - http://www.youtube.com/watch?v=EfZUvEVrw3Q&feature=player_embedded#! לא זוכרת שהיתה לנו אי פעם קבוצה שהביאה ביורוליג אוהדים של יריבה לכזה מאמץ תפאורתי
  2. אל תשכח... העונה הבטחת שכל משחק שני בהיכל אתה בשער7!

3. "לפעמים הים שקט ואין גלים, גם אני לפעמים..."

4. תודה לך, אלוהים, על חסדים קטנים. כבודנו העלוב, או מה שנשאר ממנו אחרי שהסמסים, הפרסומות והאצבעות הדביקות של ההפקה נגסו בו באכזריות, אכן ניצל. המנצח הוא מתמודד ראוי - הוא היה אסטרטג, הוא היה תחמן, הוא היה לוחם נחוש במשימות, הוא עזר במחנה. הוא בהחלט עונה על דרישות התפקיד ועשוי לאחד את העם. בפעם השניה ברציפות הוכיחו המושבעים שמשחק אסטרטגי לוקח שרירי קפוארה מתולתלים. לא שזה הפריע לטומי ליפול למלכודת שאליה נפלה מירית מה-שמה בעונה הקודמת, זו שגרמה לו להאמין שהוא באמת המלאך הערכי וצח הכנפיים, להלן החליפה שתפרה לו ההפקה. החליפה הזאת הפכה בסופו של דבר לחליפת משוגעים, שממנה הוא כבר התקשה להחלץ. הנה מסר חינוכי בשבילכם, ילדים: מתיימרים ומתנשאים הולכים לישון על האף. הניצחון של שי בהחלט מקדם אותנו עוד צעד אל משפחת העמים, כי לחום נלחמנו במפלצת הצדקנית שרוצה ש"הטובים ינצחו" (ריד מיי ליפס, אביגיל) ויכולנו לה. ותחסכו ממני את ה"גם להיות הגון ונחמד זאת אסטרטגיה". המשחק בנוי ככה שאם אתה לא מתחמן, יש רק דרך אחת להתקדם בו, והיא לרכב על מישהו שמתחמן בשבילך. לתחמן זה לא מותרות, זה הכרח. וככל שתקדימו להפנים את זה, ככה ההנאה שלכם מהמשחק תהיה גדולה יותר, ולא תצטרכו לרוץ בלפידים בוערים וקלשונים אל המסך בשם המוסר העיוור שלכם. למי שבכל זאת מאמין בפיסת הקתוליות המעוותת הזאת בהקשר של "הישרדות", אני יכולה להמליץ על תרגיל קצר בדמיון מודרך: שבו, תנשמו, תחייכו ודמיינו משחק הישרדות שכולו אימפוטנטים אסטרטגיים מסוג טומי קפוארה. עכשיו דמיינו משחק שכולו מורכב מתואמי טלכו לסוגיו. אם אתם מעדיפים את הראשון, אתם משקרים לעצמכם, ממש כמו שטומי שיקר לעצמו. שי משמיים אבל עם עצב על טלכו אבל השמחה על הניצחון של שי אינה שלמה - היא מהולה בעצב על לכתו בטרם עת של טלכו, שהוקרב על מזבח הסמסים. טלכו היה אחד משני השחקנים הטובים ביותר העונה ובהיסטוריה הצנועה של "הישרדות" הישראלית. בעולם אידיאלי, הוא היה מגיע לשלישיה האחרונה. הפער בינו לבין שי היה שולי, ובכלל לא בטוח לטובת מי. ההבדל היחיד בינו לבין שי - אם נעצור רגע ונשחק במה היה קורה אילו - הוא שלשי היה סיכוי גבוה יותר לנצח בקרב מול טומי, ב??ק?ר?ב מושבעים שהואבסו כבר בעונה כולה לפני שהגיעו לקלפי. הטסטמוניות של שי היו מעודנות יותר, מתנשאות פחות, השקרים שלו היו מהולים פחות בעליזות האסטרטגית של טלכו והוא עיצבן את המושבעים קצת פחות. טלכו, כמו שאומרים, היה טוב מדי למשחק הזה. ובמשחק הזה אני לא מתכוונת ל"הישרדות", כל האלמנטים שההפקה הכניסה לימי הצילום ולתקופה שאחריהם יצרו משחק אחר לגמרי, משחק שקורה בחיים עצמם לא פחות - ואולי אף יותר - מאשר על האי. הגדולה של טלכו היא שהוא לא שיחק במשחק שבו וידויים לא יכולים להיות כנים לחלוטין. משחק בו היה חשוב גם לזכות בדעת הקהל, ולא רק בדעת המושבעים. משחק בו המושבעים מושפעים מתדמיות ויחסי ציבור. אז יוצא שבלי להתכוון, ממש כמו שציינה בתבונה ליעד (או שמא עלי לומר דקלמה בתבונה, והיא עוד נתנה את השואו הכי מוצלח שם), האופי האמיתי של המתמודדים, היחסים שהם יצרו בחיים האמיתיים עם הפיינליסטים, הפך להיות מרכיב דומיננטי בבחירת המושבעים. זה לא אומר שטלכו שקרן גם בחיים האמיתיים, זה רק אומר שיכול להיות שהוא נשאר עוף מוזר מידי למכונת הסמסים העממית. וכך הסתיים המהלך שהחלה ההפקה כשחשפה את ברית טלכו-ליעד באחת ממועצות השבט, זה שאפשר לטומי - בפעם המי יודע כמה, אחרי חסינות במתנה, משימת ישיבה והתקדמות לגמר אלוהים יודע איך - לגרוף את הקופון. הגמר שלא נגמר לגבי השואו של הגמר עצמו, אין טעם להרחיב. מועצת שבט מוקלטת מראש (וערוכה עם ליווי מוזיקלי, שתדעו איפה לצחוק ואיפה לנגב דמעה) שלא הפריעה לרפליקות להידקלם למוות, העלתה שאלות שבלטו ביתר שאת דווקא בעונה הנוכחית, כמו למשל, מה באמת קרה ומה הראו לנו? עד כמה העריכה משנה את הסיפור האמיתי? האם יש דבר כזה, סיפור אמיתי, והאם זה משנה? אחרי הכל תפקידה של ההפקה הוא לבנות סיפור, לא להפיק סרט תעודה. התשובה היא שכשסיפור תפור היטב, לצופים לא אכפת שהוא תפור. כשהוא פרום, הוא לא מחזיק וערוותה של ההפקה נחשפת. המשדר עצמו נמרח עד אין קץ. ליאורה לא התייאשה וניסתה תוך כדי המועצה ליצור עוד ברית בנות אחרונה, הדס חיללה את חווה אלברשטיין (גוועלד), ואנחנו למדנו בעיקר ש"הרווק" עושה עליה, כאילו לא נלקחה פה בחורה בשם שרון מעולם. לסיכום... בעודנו נפרדים מעונה בכלל לא רעה יחסית של "הישרדות" הציונית, נותר רק לפנות בפניה נרגשת להפקה: אל"ף - לא נשכח ולא נסלח, נוער-טלכו ייצא בהמוניו עוד הלילה להדליק נרות בכיכר. בי"ת - מה לעזאזל גרם לכם להאמין שמישהו רוצה לראות סולחה בין ליאורה וריקי? וגמ"ל - אולי כדאי שתספרו לחברות הפרסום שאחרי כמות פרסומות מסוימת, המוח שלנו ננעל ומסרב לקלוט מסרים נוספים, ומה בעצם נסגר עם ההון שמשלמים על ברייק הזהב? מישהו חושב שהפעם זה יהיה שונה מעשרות אלפי הפעמים שכבר ראינו את הפרסומת הזאת? בברכת "בשנה הבאה בקנריים הבנויה". סמדר שילוני, YNET http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3827722,00.html
  5. גם השבוע יש פה כמה דברים נחמדים http://www.maccabifans.co.il/mf/face/face_marousi.html
  6. האמת שהתשובה פשוטה- זה סימפטום הפוך על הפוך של פייבוריט מול אנדרוג בקטע של אסאמאסים ברגע שלירן הוא הפייבוריט וקיבל שוב את הראשון בדירוג, היתה אדישות של המצביעים שלו (או המצביעות ליתר דיוק) - וככה נוצא מהפך זה קורה גם עם השפעה של סקרים על בחירות בפוליטיקה - ברגע שמובילים טו מאץ' - אז האפקט הסופי מזיק חבל כי למרות עדת המעריצות,הוא באמת היה גם איכותי ומיוחד יותר מהממוצע
  7. מי היה מאמין שנגיע לימים עם נושא כזה בענף בכדוריד תפרסמו גם באתר כל הכבוד
  8. למרות שאין קשר לטענות שלכם בכדורגל - מבחינת הרעיון אי אפשר להתעלם מההודעות של ארגון גייט7 של הלב הצהוב ושל גייט11 אוהדי מכבי: "אנו עומדים חסרי אונים מול עבריינים ביציע" ארגוני האוהדים של מכבי ת"א בכדורסל שלחו מכתב חריף לתקשורת בו הם מגלים כי ארגון האולטראס בשיתוף עבריינים מאיים על האוהדים ביציע ואף נוקט באלימות, והם מבקשים עזרה. כמו כן הם מגלים כי בגלל סיבה זו לא הגיעו אתמול לאשקלון לעודד את הקבוצה. מאת: MF News תאריך: 5/5/2009 שעה: 18:56 אוהדי מכבי ת"א על שלל ארגוניהם פרסמו הבוקר מכתב ושלחו אותו לתקשורת. במכתב מגלים האוהדים כי הסיבה שלא הגיעו אתמול לעודד באשקלון היא איומים ואלימות מצד ארגון האולטראס, ביציע הכדורסל והכדורגל בהיכל נוקיה ובבלומפילד. "אנו עומדים חסרי אונים אל מול חדירה של גורמי עברייניים אל יציעי מגרשי הספורט", נכתב במכתב. "אנו נתונים לאלימות פיזית ואיומים מצד אלה המכנים את עצמם ארגון האולטראס, אשר בינם לבין אהדה למכבי תל אביב אין דבר וחצי דבר. ברור לנו כי מן הצד הדבר עלול להראות כמלחמת אוהדים מטופשת - אך אוהדי מכבי תל אביב מאוחדים יותר מאי פעם - בעיקר נוכח הסכנות הכרוכות בארגון המלווה בגורמי פשע, אשר המודל לחיקוי שלו הוא ארגוני האוהדים באיטליה אשר חברו למאפיה והפכו את היציעים במדינת המגף לבעיה הגדולה והבוערת ביותר של הספורט האיטלקי. במכתב מפרטים האוהדים מספר דוגמאות לדברים המתוארים בו: " לפני כשבועיים, בהסעה למשחק הכדורסל של מכבי תל אביב בחיפה (הסעה שאותה מארגנת הנהלת המועדון) הצטרך לארגון האולטראס, אשר ראשיו נכחו בהסעה, "שומר ראש" בשכר – עבריין המכר למשטרה. ילד בן 17, אשר כל חטאו היה שביקש לשמור מקום לחברו שעלה באותו הזמן אל ההסעה, קיבל מכות ממנו וממספר חברים מארגון זה. במשחק הדרבי האחרון בכדורגל, ביקשו אוהדי הקבוצה להמשיך לעודד גם כשהקבוצה הייתה בפיגור – בתגובה, שלחו חברי האולטראס את אותו "שומר הראש" בליווי מספר חברים נוספים, דקרו וקרעו את עורות התופים, והיכו את עוד אוהד לעיני היציע. לפני כחודשיים במשחק ליגה מול ירושלים בבית, כאשר ההיכל היה מלא והגוש המעודד ישב ביציעים העליונים, נופפו האולטראס בדגלים בזמן המשחק. בכך הפריעו לאוהדים שמעליהם לצפות במשחק בצורה סדירה, ואלה הביעו זעמם. בתגובה, עלו ראשי הארגון יחד עם אותו "שומר ראש", והחלו להכות אוהדים ולאיים על אחרים. לפני כשנה חילקה הנהלת קבוצת הכדורסל בדים חסיני אש בין ארגוני האוהדים – ארגון האוטלראס אשר אינו משקיע דבר בתפאורות באולם הכדורסל דרש לקבל את חלקו תוך איומים על אוהדים אחרים על "מה שיתרחש אם חלקו לא יתקבל". 700 מטרים של בד הופנו לארגון ואף לא שלט אחד מטעמם הופיע בשערי ההיכל. כל הבדים הופנו אל מגרש הכדורגל בתרמית אשר הפילה בפח את קבוצת הכדורסל". "ארגון האולטראס מתקיים ממכירת מזכרות באופן פיראטי, ספסרות והתרמות - כספים אלה מחולקים בין ראשי הארגון וחלקם משמש לתשלום עבור אותם עבריינים בשכר אשר מטילים אימה על כולנו.עברייני האולטראס חשבו שנשתוק - אך אנו, ללא מורא ופחד נצעק את אשר בפינו ויחד נצא אל המאבק". האוהדים פנו לתקשורת ובכלל לעזרה ואמרו: "אנו מבקשים בלב רוטט ובעיניים דומעות - עיזרו לנו. עיזרו לנו לפני שיהיה מאוחר - עזרו לנו להוציא את "תרבות האולטראס" אשר בינה לבין רוח הספורט אין דבר וחצי דבר. עיזרו לנו לפני שנחזה באותם המראות שאנו מכירים מאיטליה, מתרבות החוליגנזים שאנו רואים ולא מאמינים שגם לנו זה יקרה. עיזרו לנו לפני שיהיה מאוחר מדי. אנו עומדים כיום במצב שאין אנו יכולים להגיע למשחקים, בבית או בחוץ, כשאין אנו מסוגלים לשמור על חיינו. אין אנו יכולים להבטיח להורי הילדים שילדיהם יגיעו למשחק בבטחה, ויחזרו הביתה בשלום. לכן, לא הגענו למשחק חוץ האחרון נגד אשקלון, כשאותם עבריינים הגיעו למגרש לאחר שעלו על ההסעה מטעם המועדון". המכתב נחתם במשפט הבא: "האתגר הוא של כולנו - אנשי הספורט, הנהלות הקבוצה, האוהדים, המשטרה, בתי המשפט וכל מי שרוח הספורט יקרה לו - אנו ניצבים במאבק על שמירת רוח הספורט מול אלה המנסים להרוס לכולנו. אנו, אוהדי מכבי תל אביב ניצבים מאוחדים אל מול הסופה העוטפת אותנו, כולנו יחד - אוהדי הכדורסל, הכדורגל, הכדורעף, הכדוריד וכל ענפי הספורט, כל ארגוני האוהדים- כולנו עומדים יחד ומבקשים את עזרתכם כי בלעדיה לא נוכל לעצור את הסחף ולא נוכל לעמוד באתגר הזה החשוב כל כך לכולנו." זה מתוך האתר הענק הרשמי של מכביפאנס: http://www.maccabifans.co.il/News.Asp?ID=8076&y=2009 ויש גם כאן מאות תגובות באתר של הגייט11: http://www.gate11.co.il/forum/index.php?showtopic=11299 בהצלחה
  9. אהאה!!!!! זה נושא לילד שבגללו איחרת לי פעמיים לפגישה שלנו נושא מרגש לילד מרגש יותר איך גיא תמיד אומר? תיזהר לא להתקלקל לו ואיך אני אומרת? תיזהר לא להיות דמגוג כמוהו מזל טוב עד 120
  10. 'כן נופר ראיתי, פשוט נמאס לנעול נושאים בסגנון הזה כמו פעם, אחרי זה נעלבים וחושבים שאני סוג של מנייאק' יו סנוב אז אפשר לנצל שאתה כרגע בחדר מתארגן לצאת (נו כבר!) - ולהגיב מהמחשב te quiero חג שמח גיאגיא מחבבת אותך ככה בקטנה,וגם זה רק מדי פעם כשאתה יורד לעם והשבוע יש לך הזדמנות אחרונה לפני שגם זה לא ! ואל תהרוג אותי שתראה זה
  11. יאא 21 זה גיל מקסים בחיים מזל טוב יש לך שם יפה ומחייב - ולפי מה שאני מכירה, שומעת וקוראת לאורך השנים - את עומדת בציפיות שבו עד 120
  12. מסכימה לחלוטין בעיקר כי היה גם לא מעט מזל בכמה מהלכיםובנוסף לא רוצה לזלזל אבל הקבוצה של בלאט היא לא כזה להיט בטח לא כמו שהיתה בעבר במשחקי הבית שלה כשהאולם היה מפוצץ אוהדים ורועש ובכל זאת אלו חלק חוקי המשחק כמובן ואי אפשר להתעלם מאיך שהקבוצה נראתה בעיקר מבחינת הנחישות ולא משנה אם זה בגלל שהם חטפו כאפה מקצועית או בגלל שהם חוששים למעמדם ברמה האישית העיקר בשורה התחתונה זה היה נצחון ענק במשחק שלדעתי היה הטוב ביותר שלהם העונה
  13. יש בי עוד כח, עכשיו כשהלכת - חייך לי ירח נתן את אורו.. בחלון והלילה כבר לא מפחדת לבד להיות ולחלום הנה שוב... זה אתה שנוגע אתה שבורח תדע אין לי רגע אפילו דקה לחכות והשמש היום מאירה לי לצאת אל הים הגדול.. יש בי עוד כח עכשיו.. רק תניח הכל.. כבר נחתם.. ונסגר והלב מתרפא.. והגשם נפסק.. אז חוזר שוב הריח.. האביב שוב מגיע ושוב... זה אתה שנוגע אתה שבורח תדע אין לי רגע אפילו דקה לחכות והשמש היום מאירה לי לצאת אל הים הגדול.. /:
  14. פיי ראיתי את הקליפ היום- מדהים,ארוך,מושקע,מעביר מסר,מסכם כמו שצריך ובעיקר מרגש ברמות!!! (והכי חשוב, לשם שינוי לא כולל תמונה שלי ) הדמגוג העלה אותו על דיסק ולקח חזרה כדי שאני לא אוריד אותו למחשב ולא אדליף לאנשים
  15. מהשכן (שלי) לשכן אחר (בקטע של הכינוי) אממ נו טוב, הניחוש מעל הכל, גם אם זה על חשבון ג.ע 1 ) 1 2 ) 2 3 ) 2 4 ) ב 5 )ה גיא ע הוא המלך זה כמו למסור ילד לאימוץ, יצאת גדול ואל תשכח - כי קצת ריגשי לעולם לא יזיק
  16. לא אין לי סורק אבל לפי הסקרים לכמעט -80% מהאזרחים יש קבוע עיתון ידיעות אחרונות של הסופש
  17. "ארז מסיקה- שחקן גדול. כי אם הוא פה,כל אחד מסוגל להגשים את החלום. וזה שווה יותר מכל הערצה לספורטאי אחר" (ג.ע הדמגוג )
  18. מי שאוהב תקשורת ולמי שיש את העיתון של ידיעות אחרונות של הסופש הזה, סתכלו על הטור שיש ב-7 לילות ממש בעמוד הראשון מאלף להבין מה קורה כרגע בין ערץ10 לערוץ2 בעקבות התוכנית הזו שעולה הערב
  19. כמו שכתבו כבר בנושא הזה,יש פה כמה דוגמאות שזו רק אחת מהן ששוות - ענק חחח רק שלא ייתבע אותך וזה שוב רק מראה כמה שאתה דמגוג בעצמך "תוציאי מושלם ואני מזמין אותך לאיפה ומתי שתרצי. עליי" - זוכר? (: לקראת סוף 2007 אפשר להגיד רשמית
  20. וואי נושא גדול, הנה לשם שינוי מישהו שמתייחס ברצינות לכל דבר שכותבים, ובאופן מתמיד לאורך זמן אבי השדר אתמול במשחק אמר שכמו שמורגש תהליך חיובי מבחינת הקהל - ככה גם הכוונה של המועדון להתחיל ולהקים חזרה מחלקות ילדים ונוער וכתבת על זה פה, אבל ידוע שלאס"א ת"א יש היום סוג של מונופול בתחום הזה בעיר הפרשן בשידור אמר שתעבדו בשיתוף פעולה או משהו שכזה כדי לא לפגוע מועדון אחד בשני- וזה הזוי כי אתם יריבים- זה גם נכון?
  21. נצחון מוצדק עם הפרש שמשקף את הפער בין הקבוצות,וזו לא מחמאה עבור מכבי תא אם היו עושים פלייאוף שכולל את לה מאן,אריס סלוניקי(2 היריבות מהשבוע האחרון), הפועל ירושלים ונהריה, הישראליות היו מסיימות בלי הפסד וזה אומר שיוצא מצב שבניגוד לעבר-הפעם זה היורוליג שלא משקף את החולשה של מכבי באמת,ולא הפוך וזו לא תגובה שנועדה לבאס
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.