Jump to content

Klil

משתמשים רשומים
    24
  • Last visited

Everything posted by Klil

1. הלוואי וזה היה עמדה על עמדה. ריקן על קובאס זה לא עמדה על עמדה. זה הליכה אחורה
  2. לא זוכר בהיסטוריה שני חלוצי 9 שלא יודעים לרוץ עם כדור שמצליחים לעבוד טוב ביחד... לצערי הרב לא חושב שזה יהיה ציוות טוב, כי הם לא משלימים אלא דומים מידי.
  3. אנחנו נראים כמו נתניה של דארפיץ' וברדה. כל המשחק נע מרחבה לרחבה. קישור שלא יודע לעצור התקפות וגם לא לבנות אותן. עניין של מזל מי ינצח בסוף המשחק, ומה שבטוח שנספוג גול וחצי כל משחק, ואם בטעות לא, זה יהיה בגלל מזל או יכולת של השוער. כמות המצבים שמגיעים עלינו היא לא הגיונית ואני לא זוכר בעשר שנים האחרונות משחקים שמגיעים עלינו לכל כך הרבה מצבים, וכל כך בקלות. תוסיפו לזה קרדיט לא מוסבר לחלאיילה ובן חיים. לא לנער הזה התפללתי.
  4. אנחנו בשנת 2021 ואנשים עדיין מתעסקים בהרכב כזה או אחר או מאמן כזה או אחר... נמשיך ככה ונראה לאן נגיע
  5. אל תגיד לי שלא תהיה פה מחררר דן ביטון דן ביטון דן ביטון יכולה בלעדייך
  6. מה זה משנה בכלל? ואם להם גם לא מכניסים זה עושה את זה יותר בסדר? העונש הזה לא הגיוני לא משנה מה קורה בשום קבוצה אחרת בארץ ובעולם
  7. אומה של טקטיקנים. איטליה תזהרי אנחנו באים
  8. מתרכזים "בטקטיקה" ותוצאות ולא מבינים שמרחיקים פה דור צעיר שנחשף לכדורגל עולמי בגיל 0 ולא ימצא שום סיבה להתעניין במוצר שנקרא כדורגל ישראלי. מחריבים את המוצר פשוט. מתסכל
  9.  

כרטיס לחיפה

אהלן.. אז לצערי אני לא מרגיש טוב ומוכר כרטיס לחיפה במחיר עלות אם תרצה דבר איתי בואצאפ 0506428555

10. מישהו יודע אם גם במשחקים של הפועל יש עמדה להשארת בטריות קסדות וכו?
  11. לא יאמן ש4000 איש הצליחו להיות כל כך בשקט. כל הכבוד
  12. אני גם חושב. להשאיר אמצע של מיכה וגלזר עם צהוב, כשאתה בנחיתות מספרית, קצת הלחיץ את איביץ'
  13. לא כזה עפתי. לא חושב שמתאים בתור חלוץ בודד, ובמערך של שלושה קדמיים חייב לשחק בימין ולחתוך לשמאל בדיוק כמו יוני ואצילי.
  14. מחפש משרה עבור ידידה בעלת הכשרה כמהנדסת מכונות ועם שנה נסיון באינטל כאחראית על מכונות יצור
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.