Jump to content

אדיר ישראל

משתמשים רשומים
    33
  • Last visited

Everything posted by אדיר ישראל

1. עבדתי ברחוב של בלומיפלד עד לפני חצי שנה. אז ככה: בזמן שעבדתי שם ניסו לקדוח מתחת ליציעים עם מכשירים.. זה נשאר עד עכשיו ככה ולא עשו כלום והמצב תקוע שם ממש כלום לא זז אין פועלים אין כלום.. עובדים עלינו בעיניים.
  2. מי יכול לארגן לי תסרטון מטדי דקה 8 שהרעדנו שם את כל ירושלים ?
  3. סיכוי גבוה שפלקאו היום לא משחק.. חבל מאוד!
  4. למביני העניין, השבוע אני טס לאמסטרדם ואהיה בזמן המשחק בחמישי של אייקס נגד קופנהגן, ראיתי שנגמרו הכרטיסים האם יש טעם ללכת לאצטדיון ולקנות כרטיס שם מבחינת מחיר וזמינות ? מסיבות באמסטרדם למי שמכיר ומקומות ששווה ביקור !
  5. אני ושני חברים טסים לברלין השבוע, המלצות של מי שהיה מקומות מרכזים שם מה עדיף מלון או דירות ? מקומות להתארגן וכאלה מסיבות..
  6. http://tickets.leaan.co.il/he-IL/events/maccabi%20tel%20aviv%20-%20fc%20basel/2014-2-20_22.05/%D7%91%D7%9C%D7%95%D7%9E%D7%A4%D7%99%D7%9C%D7%93,%20%D7%AA'%D7%90?hallmap
  7. יש לי גיבוש כל השבוע הבא דיכאוןןן (סתם נושא פריקה)
  8. מי מוצא לי דיל הכי זול לאמסטרדם משם וחזרה לארץ מפרנקפורט 22-26 אוקטובר תודה!!
  9. יש לי פרויקט משנה שעברה ציון 100.. אני אחפש אותו בנייד מחר שלח לי אימייל בפרטי
  10. יש לי יום ראשון יום סיירות, אני לא בכושר שיא בגלל פציעה שהייתה לי בחודשים האחרונים טיפים כלשהם ??
  11. remove bg חפש בגוגל וזה יפתור את זה
  12. A1 יש לך פטור, כמעט בטוח שגם על אוטו.
  13. לא הבנתי את התרחשויות שם עכשיו, הצבא טובח בתומכי מורסי? מה הולך שם?
  14. מה ההבדל ביו הראשון והשני? קח אחד משניהם
  15. מצטרף לבקשה, מחפש אתרים זולים לבגדי ספורט מקוריים
  16. זה העניין, לוחם לא יכול להיות בטוח מתי הוא בבית ולאילו משחקים יכול להגיע.
  17. רוצה לעבוד בצבע ? (צביעת גני ילדים בעיר בעיקר)
  18. אשששששששש בא + 3 חבל שיש בגרות יום למחרת ... נמשוך כמה שיותר
  19. אם היה את הצילומים המלאים של הקהל זה היה חזק... יוצאים פה יותר מטורפים מהמרוקאים
  20. 100 אוהדים חייבים תודה לאוהד שהוציאו אותו בפנדל וכל המאבטחים ירדו להתעסק איתו, ולא ראו את החגיגות בפנדל בהתחלה התבאסתי ועוד ישבתי באמצע שמונה כי המאבטח ראה על הכרטיס שער שמונה, ובטון רוסי ?שער שמונה זה שם? והמאבטח האהבל שבא אליי בתחילת המשחק והציב לי עובדה שאני אוהד מכבי . ואווו כן אז אחרי הפנדל קפצתי לשניה וחזרתי לשבת. אבל אחרי ה שוייון, לא החזקתי את עצמי ו לקפוץ באמצע כל האדומים והםם בשוק מכמות האוהדים הסמויים שהיו בינהם ... כיף כיף כיף
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.