Jump to content

אבגדה

משתמשים רשומים
    16
Everything posted by אבגדה

1. נו לא הבנתם איך זה עובד... בטח זה 3 שנים+ אופציה לשנתיים נוספות ו600 אלף אחרי בונוסים וכל מיני התניות כאלה ואחרות בניגוד לטורקיה ששם אני מניח שזה סכום נקי
  2. זה רק בגלל המצלמה. התלהבו מהקטע הזה
  3. חח אין נבדל מה אתם רוצים לפחות עפ"י הזוית שהראו
  4. "המתחם כולל אצטדיון עם קירוי של שני היציעים המרכזיים, ואפשרות לשדרגו לעד 15,000 מושבים בעתיד" לא רוצים ללמוד פה
  5. חח בטוח...אתה יכול להסתכל בעצמך האמת שכבר ראיתי את זה בכמה מקומות לדעתי גם בליברפול ובבאיירן זה בצד של הקוון
  6. הספסל של אתלטיקו יושב בצד הימני של המצלמה, בצד של הקוון למה בעצם בישראל זה הפוך? יאללה להעביר את הספסל של מכבי מתחת ל13
  7. אוי ואבוי עם האכילת ראש שעושים לרוני לוי בשביל מה השטויות האלה של ערוץ הספורט?
  8. מה קורה איתם? הם כבר שנים מביכים עם הכמויות קהל שלהם בטדי
  9. אני מניח שבמקרה כזה ההפרדה תהיה יותר רצינית(וגם יותר שיטור) ולכן מכבי הגיעו למסקנה שזה לא משתלם. זאת רק הערכה שלי... ההפרדה תהיה גם מכיוון שער 7 וגם מהצד השני
  10. חלום שצ'רלטון יתאבדו על ליגת האלופות
  11. היום אחרי חדשות הספורט יש תוכנית חדשה שימו לב מי נמצא שם: שלמה שרף, אלי גוטמן, בוני, אלי טביב וצנציפר. לאן הערוץ הזה עוד ידרדר
  12. אם לא זה, אז במה הוא כן טוב? הוא גם גמד בנוסף לכל
  13. עם איזה צמד בלמים אתה עולה נגיד והיה משחק בקרוב? ועוד בדרכ הוא משחק עם 3 בלמים
  14. עולה עם 10 שחקנים ולא עם דגני זה בדיחה לא בלם לליגת העל....חוץ ממהירות אין לו כלום אין לי מושג איך נוצר לו שם של בלם טוב
  15. גם אין משהו באופק אולי אלחמיד ופיבן כשטאוואטחה מגן שמאלי
  16. בכל מקרה גם תיקו לא היה עוזר יותר מדי אחלה הרצוג לתת לו עוד קמפיין
  17. ברור שכיאל טעה, אבל עדיין בלמים בדיחה...נוגח בין שניהם
  18. יכול להבין את הרצוג עם ה3 בלמים והפחד שלו על ההגנה ברגע שאנחנו מתקיפים, ההגנה שלנו זה מסננת
  19. בלמים הזויים לא זוכר שחקנים כל כך חלשים בהגנה
  20. מעל הליגה זה ביטוי מפגר קצת פחות מ"שובר שוויון" קודם שיהיה שוויון, אחרי זה נדבר.
  21. לדעתי צריך לקבוע בהתאם לקבוצות אין סיבה שיהיה יתרון ביתיות לאיזו קבוצה טדי/בלומפילד/סמי עופר כבר יש מספיק מבחר לחצי גמר וגמר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.