Jump to content

ogreish

משתמשים רשומים
    24
  • Last visited

Everything posted by ogreish

1. יכול להמליץ על דברים ספציפיים? יש שם המון, לא יודע עם מה להתחיל (בייחוד בראשון)
  2. Foam roller, גליל עיסוי.. דעות? מישהו משתמש בזה? עושה משהו?
  3. רק אני או שבתחילת המשחק הקהל שלהם שר "פאק מכבי פאק מכבי"?
  4. http://www.jpost.com/Israel-News/Palestinian-rights-activist-raises-possibility-Israel-behind-Paris-attacks-433010
  5. http://forum.tzahevet.co.il/viewtopic.php?f=2&t=2981#p272420 ואו איזה מביך, אני לא יודע אם הם רציניים או שמדובר בבדיחה פנימית של הפורום שלהם
  6. רק לא אדלשטיין רק לא אדלשטיין רק לא אדלשטיין רק לא אדלשטיין רק לא אדלשטיין רק לא אדלשטיין רק לא אדלשטיין רק לא אדלשטיין רק לא אדלשטיין רק לא אדלשטיין רק לא אדלשטיין רק לא אדלשטיין
  7. דיבר ממש לעניין בראיון באמת מאוד עצוב לי עליו
  8. חייב לציין שאתמול היה פחות הזוי מהמשחק מול קייב המאורע החריג היחיד - ישבה מתחתנו קבוצה שהביאה איתה "אוהד הפועל" הבן אדם אשכרה צעק יש בשערים של פורטו, ולא הפסיק לזיין את השכל על כמה שאנחנו פח וביזיון ושאין לנו זהות כי אנחנו סוגדים לזהבי תודה לבחור שצעק עליו וגרם לו לסתום את הפה, עשית מצווה
  9. נורא ואיום ברור שקבוצה חדשה צריכה להתחבר, אבל גם קבוצה חדשה לא צריכה להראות ככה
  10. עד 75 לא כולל משלוח, אתה לא משלם שום דבר (ואם כן, תציג להם קבלה) עלה לך 100 כולל משלוח, או 100 נטו המוצר?
  11. ארי שמאי תתבייש הוא בסך הכל בן 6
  12. אגב איפה אנשים פה מתאמנים? מה חדרי הכושר המומלצים באזור המרכז? לא מעניין אותי משהו עם בריכה, המון הליכונים, ספינינג וכל הדברים האלה...
  13. כשאת עולה למגרש עוברת בי צמרמורת
  14. לא יודע על מה מתבסס האתר הזה, מישהו מתחיל במשקל 75 צריך להרים 70 ב-bench press? סקוואט של 90? נו באמת, מה זה בקיצור צריך להתחיל להגביר את הקצב.
  15. אני חושב שלקרוא לזה אינתיפאדה זה טיפה הגזמה... מניח שהגל הזה ירגע, כמו גל פיגועי הדריסה שהיו לפני שנה השאלה היא איך מונעים מגלים כאלה לחזור על עצמם פעם אחר פעם
  16. מביך אבל הלוואי, dumbbell של 10 כל יד (dumbbell כי אמרו לי שיותר קל למצוא form נכון ככה) השאלה היא אם הגיוני שהכאבים שהרגשתי זה בגלל form לא נכון, או כי באמת כאב לי השריר בגב התחתון? מניח לצערי שזו האופציה הראשונה. טוני ביקשתי ממישהו שלכאורה מבין שיסתכל, אבל מה אני יודע אם הוא באמת מבין מהחיים שלו או סתם חרטטן... אמר לי שהוא רואה שהגב שלי ישר, שהברכיים במקום נכון, וזהו בערך
  17. ogreish

Nfl 2015

אם אני רוצה לקנות כדור, איפה ומה לקנות?
  18. ogreish

Nfl 2015

חח לא חושב שאני חזק מפסיק בשביל הדברים האלה אפילו בחיים לא החזקתי כדור פוטבול ... איפה אתם משחקים? אין מגרשי פוטבול בארץ נכון? אני מניח שמגרשי כדורגל שמע זה מנגיב מאוד, תעדכן פה על דברים מעניינים.
  19. ogreish

Nfl 2015

הולי שיט אני גם רוצה
  20. ogreish

Nfl 2015

מובן איך הגעת לספורט הזה בכלל בתור שחקן? באיזו תדירות אתם מתאמנים? בן כמה אתה?
  21. אז כנראה שהבעיה אצלי כמה זמן אתם מתאמנים? אם מישהו כותב שהוא מתאמן פחות משנה ומרים את המשקלים כאלה, אני עשוי להתאבד ואם מדברים על דד ליפט - אתמול ניסיתי בפעם הראשונה בחיים, והרגשתי אחרי 2 סטים עם משקל ממש נמוך (20 קילו) שהגב התחתון שלי עוד רגע נשבר. הקטע שאני לא יודע להגיד אם זה היה כאב בשרירים בגלל שזו הפעם הראשונה, או שעשיתי לא נכון ודפקתי לעצמי את הגב
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.