Jump to content

רון123

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by רון123

1. מה אני יעשה רק השבוע המפקד שלי אישר לי יום חופש ולא יכלתי להזמין לפני
  2. בבקשה מי שיכול לעזור אני מעונין לקנות ניקוב למחר ל11 אי סי 197934445
  3. אני מבין אותך אחי..... אבל יהיו יותר מ-12 או 13 משחקים בית.... מה עם הסיבוב השלישי ?!? לא טוב ?!?
  4. אני רוצה לקנות מנוי ? יש מישהו שמעוניין למכור לי את שלו ?
  5. אני מעוניין לעשות מנוי לשער 10 - 11. אני עומד להשתחרר מצה"ל עוד 3 שבועות. 1. אני עדיין יכול לעשות מנוי של חייל ? 2. כמה צריך לעלות לי מנוי בהתחשב בכך שאנחנו כבר בפתח מחזור 8 ? תודה רבה על עזרתכם...
  6. מישהו יודע מה המספר של הקופות בקריית שלום ? ומתי פותחים את הקופות למשחק נגד הכח ביום שבת ?
  7. רסמי אחים שלי !!!!!!!! צריך לדבר עם מישהו שישמרו כרטיסים ללוחמים ורק מי שמראה ת.לוחם יכול לקנות כזה כרטיס ! ככה כולנו לא נהיה בלחץ ונדע שיש מישהו שדואג לנו !
  8. אחי... גם לי אין כרטיסים ! אני קונה מספסרים לפני המשחק..... תנסה לעשות קומבינה עם הספסר ולהוריד אותו במחיר... בטוח יש מצב שהם ימכרו כרטיסים בפחות ממאה ו-50 ! יהיה בסדר !!!!!
  9. מעוניין לקנות כרטיסים לשערים 11 או 8 !!!!! *עדיפות ל-11* אני חייל ולכן אני מוכן לשלם קצת מעל המחיר של כרטיס רגיל של מבוגר. בבקשה, בבקשה, בבקשה, כל מי שיכול לעזור אני ישמח. איי.סי.קיו : 197934445 - רון 203291412 - ערן תודה רבה !!!!!!
  10. תפרסמו כבר את הטלפון של המוכרים..... כל אחד חייב לקנות.... אנשים זה רק 60 ש"ח..... תשקיעו בשביל האימפריה שלנו !!!!!!!!!!
  11. אחים צהובים שלום... קוראים לי ערן ואני בשבוע הבא משתחרר מצה"ל. אני מבקש מכל מי שיכול לעזור לי לארגן 2 כרטיסים (או אפילו 4 כרטיסים) של נוער/חייל. העדיפות היא כמובן לשער 11 אבל גם על 8 אני פתוח להצעות. האיי.סי.קיו שלי הוא : 203291412 אפשר גם בפלא - 054-7966933 *ולבקש את רון* או ב- 050-8924585 *ערן. בבקשה אחים.......תעזרו.........
  12. יש מצב מישהו יקנה לי שתי כרטיסים ואני יחזיר לו במגרש??!? אני בא מב"ש ככה שאני לא יכול להגיע לקרית שלום אי סי :197934445
  13. האפשרות השלישית התלבות של אינטר או שיעשו תילבושות כמו של ברצלונה שהיית להם בשנת המאה
  14. מי שמעוניין שיצור קשר באי סי 197934445
  15. אחי חבר שלי רוצה ב35 מחיר אחרון
  16. צבר באיזה שעה בערך נדע תשובה סופית לגבי ב"ש?
  17. מה ניסגר בסוף?? יש פרטים משהו?
  18. בקיצור תודה לכול השמים יד בישביל האוהדים מהדרום.. תודה רבה לכולכם יהיה טוב בע"ה
  19. צודק אחי צברי תודה על כול המאמצים ואלה בחור טוב אתה
  20. גם אני חושב שצריך לצאת יותר מוקדם 15:30 גג שלא ניתקע בפקקים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.