Jump to content

המכביסט מהצפון

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by המכביסט מהצפון

1. איכשהו בתוך כל הבלאגן הזה יצא שדווקא אירופה נותנת לנו כושר משחק טוב מול קבוצות נחותות מאיתנו. עם זאת אי אפשר להתעלם מהדפיקות לב שיש בכל מחצית שניה שאנחנו סופגים. +3 חשוב מאוד להמשך.
  2. עם המכירה לפוראבר, יהיה סולד אאוט בוודאות.
  3. איך זה ישנה משהו אם אחדש ב-5.7? מכבי תפטר את קראנקה בגלל זה? לא חושב. ונניח ולא חידשתי, יש הרבה אחרים בתור שישמחו לקבל את הזכות לקנות מנוי העונה. במצב הנוכחי שאתה סולד אאוט, מנוי זה נכס. חיוך כי ללכת לבלומפילד זה יותר מסתם ללכת למשחק כדורגל. זה בילוי, להעביר את הזמן, להיות עם חברים, לצאת מהבית ולשבור שגרה. בקיצור, בית שני.
  4. לא מאמין בחרם מנויים אף פעם, ולא משנה מה הנסיבות. יודע שאני במיעוט כאן, אבל אחדש כמו כל שנה עם חיוך.
  5. מה? המחיר שאתה משלם על המנוי הוא מהיקרים בליגה. ביצעתי פעם אחת ריסייל דרך מכבי וקיבלתי 65 שקל, כשמה ששילמתי במחיר של המנוי הוא 88 שקל. המנוי עלה לי 1500 ש"ח. ואז אני רואה שהכרטיס עצמו נמכר דרך לאן ב-150 שקל. ההפרשים פה מטורפים
  6. עוד נפתחים בודדים פה ושם אבל עד שהאתר זז הם כבר נעלמים
  7. בידיוק בגלל זה אני שואל למה יש כל כך הרבה תור לפני כן...
  8. נו מה יהיה עם הפרסום על תחילת החידושים? מחכים לתמונה של זהבי חותם ורק אז יצאו עם זה החוצה?
  9. ע"פ קצב המכירה בלאן, נראה שעד משחק כל השערים יהיו סולד אאוט מלבד 4-5. גוגל קצר הוביל אותי לאתר של איינהדובן. תרגום זריז: "סה"כ 1,450 כרטיסים זמינים. תומכים יכולים לנסוע עם תחבורה משלהם, לא מארגן טיול אוטובוס או מטוס על ידי עמותת תומכי PSV. בדוק www.nederlandwereldwijd.nl לכל המידע על נסיעה לישראל וזכור זאת. עצות הנסיעה כפופות לשינויים. אנו ממליצים לך לבדוק באופן קבוע אם יש שינויים החלים עליך." https://tickets.psv.nl/nl/saleflow/event/3bd404bb-ed79-ec11-8350-c757d27c6a9b/away/area?queueittoken=e_psvvangnet~q_6114bf11-1ee4-444c-ba1c-e1a2d8605d37~ts_1644846634~ce_true~rt_safetynet~h_6f03763efed5e3fa9c22f37899bc684f9f729b23fd7372dc8f36abc92039a336 אז 1450 כרטיסים (בהנחה והם באמת מכרו הכל) ליציע שמכיל 4800 בסה"כ אומר שעם חציצה יש כמעט 3000 כרטיסים נוספים ל-4-5. למה לא לפתוח אותם כבר עכשיו?
  10. לא דמיינת, מבחוץ זה היה באמת נראה כמו תפאורה.
  11. ישבתי אתמול ב-13 צמוד לשער 1 ופשוט לא שמעו את הגוש רב המשחק. גם כשהיו פיקים ושמעו אותם יחסית טוב, מרגיש שכולם מנסים בספיד לסיים לשיר ופאקינג לא מבינים מה שרים. לעומת זאת את שער 5 שמעו היטב, יותר מידי טוב.
  12. ביקום מקביל לאן היו רצים על AWS או כל שירות ענן אחר עם ארכיטקטורת תוכנה נכונה (MicroServices וכ'ו) שיודעת לעשות SCALING בצורה אוטומטית ברגע שיש עומסים. ואז לא היה צריך את התור המפגר הזה. וכן אני מהנדס תוכנה שעוסק בדברים האלה ברמה היום יומית.
  13. שאלה לגבי השיוך לבעלים- למשתמש שאני משייך אותו אליו גם כן צריך להיות FOREVER?
  14. יש תור של למעלה משעה לאתר של לאן ועדיין לא 12 בצהריים, המכירה נפתחה מוקדם מהרגיל או שיש משהו אחר?
  15. לא אהבתי איך שמנסים בכח לדחוף את הכחול נייבי על חשבון הכחול רויאל. גם בסמל.. וגם בחולצה.
  16. שלום XXX, להלן קופון XXXXXXXXXXXXX בשווי XXX.XX ש"ח שישמש אותך למכירת המנויים הבאה למשחקיה של מכבי תל אביב. זו השורה הראשונה, תריץ חיפוש בטלפון עם אחד מהמילים האלה ואני מאמין שתמצא.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.