Jump to content

ששון הצהוב

משתמשים רשומים
 • Posts

  43
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ששון הצהוב

 1. התפלגות הכובשים בכל המסגרות מתחילת העונה במשחקים רשמיים: 1. פריצה 6 2. שמיר 3 3. קניקובסקי 3 4. נחמיאס 2 5. חלאיילה 2 6. סאבוריט 2 7. גלזר 1 8. ייני 1 9. אלמוג 1 10. חוזז 1 11. חנצ'יס 1 12. גררו 1 13. ביטון 1 14. ריקן 1 זו כמות כובשים די מפתיעה לשלב של אוקטובר נוכח היכולת האנמית של הקבוצה מתחילת שנה, ולאור זה שהשיא שנשבר ב- 2020 הגדולה היה 18 כובשים סה"כ! עוד בסגל שטרם כבשו: שוערים הרננדס, פיבן, ג'ראלדש, קנדיל, בלטקסה, דוידזאדה. גולסה, שחר. טבח, קובאס.
 2. והכי הרבה שערים כרגע סך הכל בשלב הבתים (10). גם יחס השערים הכי גדול (8+).
 3. אתה מתכוון לריינדורף אלטאך בפלייאוף האירופית 2017? זו קבוצה אחרת.
 4. סוף עונה רע וביזיוני שהותיר רושם רע על האימון אחרי הקדנציות הקודמות. חגיגות ניצחון בדרבי לא מעידות עליו כלום.
 5. מה שכותבים פה הוא מזמן לא מדד לכלום. למחצית הראשונה עלינו. למחצית השנייה לא. גם אם היינו מנצחים 7-0 אנשים היו מוצאים מה לכתוב פה נגד. ובנוסף נתניה ראויים לריספקט. נתנו הצגה, גם זה חלק מהפארטייה.
 6. חח מסכים עם כל מילה. לא כתבתי שום דבר אחר. פשוט האופנה פה היא כבר לחגוג לאידנו- אני כבר מציין פה משהו חיובי ולא מסוגלים להכיל (כשעוד שיחררתי). יש גלים שצריך להוריד תחתם את הראש. המחצית השנייה היא כזו. כל כך אפלה שזה כבר לא רלוונטי מה נאמר על המחצית הראשונה. סלאמת עד הגל הבא.
 7. כבשנו פעמיים. במצב של 0-2 נפסל שער לא מוצדק. נתניה חזרו למשחק עם שער מדהים. למרות הבור יצאנו עם שער הצגה משלנו. (אם זה לא נקרא בשבילך לרקוד על המגרש- אז הבעיה אצלך). ובתווך הגענו להחמצה מחרידה של קוואס. כלומר אם לא הפסילה המיותרת יורדים במשחק חוץ קשה רצח עם 2/3-0 של קינגים. במקום זה השופט סיבך אותנו ובכל זאת ירדנו ביתרון. אגב אתה יכול לבדוק שאני האחרון שמציין קיפוח ע"י שופטים, אבל מה לעשות שזו השתלשלות המשחק. למעט ההחלטה הזו, פפיר היה מצוין, ואפילו לטובתנו. אבל בשער שנפסל סיבך לנו את המשחק. פטריק צריך להתפטר בעיקר כי איבד את הרכבת. וזהו.
 8. עוד שוד דעת. את ההודעה שציטטת כתבתי במחצית כי שיחקנו טוב. מחצית שנייה אין מה לכתוב. בניגוד לכל החוגגים פה על הדם. הכי נח.
 9. החצי הראשון יא גנב דעת. קיבלת לייק ממרגריטי.
 10. וואו, אשמח שיחזירו את הכפתור של הדיס-לייק. מאיפה אתם מוציאים את כל האנרגיה השלילית הזו כדי לטנף ככה? מחצית תענוג, אנחנו מצויינים בהתקפה ומתקשים בהגנה אבל נתניה באו להיטרף וירדנו עם אופי ביתרון ועוד הגיע לנו יותר אלמלא השופט. ושחררו מקוואס יא עיוורים, זה סגנון המשחק שלו, לא באלוטלי ולא מנטליות, זדיינו יא מרירים
 11. לם זה חיפושית זבל. כולו נוטף פלפלצ'ומה.
 12. אפילו הראיון שלו תכליתי. חותר לסיומת. עובד נקי.
 13. לפי הראיון 493 + טרנר+לאסק+ה.י-ם = 496. לפי מכביפדיה 498. מה הספירה לדעתכם? מה צפוי להיות המשחק ה- 500?
 14. שמע קרישי אתה גם קצת חי בסרט עם החמישיות. לא שיש עם זה בעיה, אני בעד לחיות בסרט אבל גם דע את האויב. המנטליות הנתנייתית היא שהם מכבי האמיתית. אגב לזכותם, בשנות ה- 80 הם באמת היו הצגה. יש להם מועדון מגניב, אבל הם שבויים בקונספציה שעודד מכנס הגה את הכדורגל שממנו פלה, מראדונה וקרויף יצאו לעולם. הקהל שלהם צמא לקצת תבלין פלפלצ'ומה, הם לא אוהבים בינוניות. אם הם לא מזנבים בשיפולי הפלייאוף אז מבחינתם עדיפה האקסטזה של העפלת ליגה, הם מדוכאים משנתיים אפורות ובני לם קורא את הסיטואציה. ממצב את עצמו כסמל נתנייתי מפולפל. הוא שלום אביטן נתנייתי. פה גדול. הוא מפגיז בהצהרות, אם יחטוף זו אשמת קודמו בתפקיד. אם יצליח זה בזכות האופי המפולפל- אין לו משהו אחר למכור. סומך על מכבי שלא ייגררו. תן לי מחצית ראשונה משעממת, עם גולסה לחצי השני.
 15. חחח זה נשמע לא אמין מהפה לא של דני נוימן.
 16. *רשמת פעמיים את גרונדמן. כדי להגיע לעשרה מאמנים הייתי צריך לחזור עד 71' של מרימוביץ' כלומר עשרה מאמנים ב- 20 שנה. אחר כך עשרה מאמנים ב- 20 שנה (91' - 11') *השמטת את יוסי מזרחי. ואז עשרה מאמנים בשמונה שנים! ועוד בעשור המוצלח בהיסטוריה של ישראל. תקופות אחרות. אבל בעיקר חזון מקצועי אחר.
 17. מאחל לו שיהיה בריא אפילו קודם כל בשביל החיים האזרחיים, ורק אחר כך להבריא ברמה של כדורגל. יכול להיות שכדורגל הוא ישחק רק כקוריוז/תחביב (אם בכלל). בכל מקרה גם במצב של כשירות הוא כבר לא יכל היה להצליח אצלנו בנסיבות כאלו. מכבי כרגיל מועדון שנותן כבוד קודם כל לאדם. ואם לקחת משהו מניקוליץ' אז את כח הרצון להתעקש לחזור נגד הסיכויים. נתן פייט. שיהיה לו בהצלחה.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.