Jump to content

Davidi

משתמשים רשומים
 • Content Count

  391
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Davidi

 1. אפס מסירות לרוחב. שחקן שחקן.
 2. גם אם כל אוהדי מכבי היו יוצאים לחל"ת ועובדים 24/7 בלייקים ותגובות לא היה לנו סיכוי מול הברברים האלה. זה אוהדי חיפה שהמנהלת מפרסמת סקר מי שחקן השבוע על סטרואידים.
 3. כל מילה. אחד ההבדלים המהותיים בין הטעויות המביכות בקמפיין בעונה שעברה לבין הניצחון הסולידי היום זה סאבוריט בכושר. 2 רמות מעל כולם. נקווה שימשיך להחזיק בסוכן המזעזע שלו ויישאר אצלנו לנצח. הוא לא קשור לכאן.
 4. שרן ייני הניף 17.1% מסך כל התארים שהמועדון זכה (11 הנפות). איזו תקופה גדולה להיות אוהד מכבי.
 5. האשמת באחת ההודעות הקודמות שלך בצדק את התקשורת בהפניית זרקור למיעוט אלים בשביל לצייר את כל הימין כאלים ועכשיו אתה בהשפעת התקשורת, מציג תמונת מצב כאילו שדמי וחבורתו הם המנהיגים שמאחוריהם עומדים אלפי מפגינים. בפועל, אני בטוח שלרוב המפגינים אין שמץ של מושג מי זה שדמי. בטח שהם לא הולכים כמו עדר אחריו. התקשורת מחפשת פנים למחאה, עדיף כמובן "אנרכיסטיות" או "פשיסטיות" כדי לצבוע את ההפגנות בצבעים מהפכניים בשביל הרייטינג ותמיד המנהיגים מטעם עצמם ישמחו למלא את המשבצת הזאת. איזו אחריות אתה מצפה מהמפגין הנורמטיבי לקחת? מה הוא יכול לעשות כדי למנוע מכל קבוצת טמבלים לדחוף את אג'נדת השוליים של
 6. נראה שחלק מהארגונים עושים הכל בשביל לקעקע את סצנת ארגוני האוהדים בארץ ולתת לגיטימציה למשטרה להגשים את חלומה ולסגור את כולם.
 7. אפרופו עניין הזיכרון הקצר, גם אם נניח שטב"ח "מכר" אותנו, גם עטר ויצחקי מכרו אותנו לפי הסיפורים ב-11/12. זה לא מנע מאחד להפוך לאהוב הקהל ומהשני לקבל תפקיד ניהולי במכבי. מערכת יציבה וחזקה יודעת ליישר שחקנים. אצל סוזה היו משחקים שטב"ח היה עולה מהספסל והכל היה בסדר. סומך על המאמן (רק איביץ') שאם אלמוג יהיה טוב יותר מטב"ח הוא ישחק. תחרות רק תהפוך את אלמוג או כל שחקן צעיר אחר לשחקן טוב יותר. הישראלים הטובים בליגה צריכים להיות במכבי, במיוחד כאלו שמזדהים איתה.
 8. אווירה רעילה בגלל נתניה, המערכת, הקהל, ליטו, זניט, בור מקצועי ומנהיגותי שלא הצלחנו להתאושש ממנו של עזיבת זהבי וקרלוס וכן גם בגלל השחקנים שחלקם נמצאים עד היום במכבי ומקבלים המון אהבה. טב"ח היה בפרונט בגלל היכולת בתחילת העונה וסיפור ברוז' אבל היו הרבה גורמים לחצי השני המגעיל של העונה.
 9. באותה תקופה כעסתי עליו מאוד, במבט לאחור נראה לי שעשינו לו קצת עוול. זאת הייתה עונה מסריחה של כל המערכת, עם אווירה רעילה ומאמנים איומים. כל הקבוצה הסריחה בחצי השני של העונה למעט אפיזודת קרויף. טב"ח היה פשוט הפנים של הקבוצה פוסט זהבי אז הוא אכל את מירב הריקושטים. הוא לא מנהיג, הוא לא יסחוף את הקבוצה לבד קדימה אבל הוא שחקן משלים מעולה (כל עוד הברכיים שלו לא סיימו את הסיפור), ובחוזה נורמלי ומאמן זר שלא ידפוק חשבון לשם, הייתי מחזיר אותו בשמחה. במיוחד שהוא מתנהג כאחד משלנו ועומד במבחן "שחקן שאני לא רוצה לראות אצל יריבה לצמרת".
 10. שחקן של משחקים גדולים. אחלה שכטר.
 11. חולה על נאומי צ'רצ'יל שלו עם סיפורי "בתקופה שלי היינו נותנים הכל. מקיאים דם ויורדים לגליצ'ים" כאילו הוא רוי קין. לא נראה לי שהוא ירד ליותר מ-3 גליצ'ים בכל הקריירה. זה בערך כמו שאיציק זוהר ירצה על חשיבות משחק הלחץ.
 12. מה שהוא עשה לחיפה באמצע ב-2 משחקים ומחצית זה על גבול הפלילי. בחיים לא ראיתי את מכבי חונקת ככה את היריבות שלה, הופכת אותן לעקרות ברמה כזאת ולמעוררות רחמים. המאטצ'אפים שלו מול מאמני "הגדולות" בליגה גורמים כבר לאי נעימות. מהגדולים בהיסטוריה. חייב להישאר בשביל שנרביץ סיבוב יורוטריפ שכל כך מגיע לו כדי שנזכור אותו כגדול ביותר שהיה פה.
 13. שמישהו ירים כבר את הכפפה ויארגן צפייה כדי שקורניניו 10 לא יחשוב שאנחנו קהל חלש.
 14. מתוך צוואתה של ציפורה בירמן: "בזה אני פונה אליכם, חברים, כאשר אתם שם: עליכם מוטלת החובה הגמורה לנקום את נקמתנו אל ישקוט שום אדם מכם, אל יישן את שנתו ואל ימצא מנוחה ביום, כשם כשאנו כך בצל המוות, כך חיו אתם באור הנקמה לדם השפוך. ארור קורא דברים אלה, שדי לו באנחה וחוזר אחריה לעבודה היומיומית, ארור אדם שדי לו בדמעות שיזיל ובבכי שיבכה את נשמותינו- אנו קוראים אתכם לנקמה- נקמה בלי רחמנות, בלא רגשות, בלא דברים על גרמנים "טובים". לגרמני טוב- מיתה קלה. הוא יומת אחרון, כשם שהם הבטיחו ליהודי הטוב שלהם, "בך יירו לאחרונה". זוהי דרישת כולנו... לא ינוחו בשלום עצמותינו המרוסקות
 15. לגמרי. 90 דקות של WTF. עומד בשורה אחת אצלי עם גמר 99, גמר 2005 וה-7:1 של גרמניה. המשחק הכי גדול שראיתי הוא ה-2:1 ב-99. המשחק שגרם לי להתאהב בכדורגל. המשחק הכי גדול שהייתי הוא ה-3:3 ב2005. עוד כמה זכורים וגדולים:
 16. Davidi

  FM20

  בני זונות. שנים לקח לי להיגמל מהחרא הזה ועכשיו באותו יום אני מקבל הודעה על חל"ת ועל מנג'ר חינם. יש דרך להוריד את האדיטור הרגיל לא דרך סטים?
 17. פרגי הוא הגדול מכולם אבל ספציפית לגבי הארבעה חלוצים האלו, הם ממש לא היו אפורים. בהקבלה להיום, זה בערך כמו שקיין, ורדי ואגוארו יהיו יחד באותה קבוצה. קול היה החלוץ הכי טוב בליגה האנגלית במדי ניוקאסל ועבר ליונייטד תמורת סכום שיא לכדורגל האנגלי עד לאותו רגע, שרינגהאם הגיע אחרי קריירה מפוארת בטוטנהאם כמחליף של קאנטונה, דוויט יורק היה הכוכב של אסטון וילה במשך כמה שנים טובות. רק סולשיאר הגיע משום מקום. אם כבר, הגדולה של פרגי הייתה לקחת כל מיני ווס בראון וג'ון אושה כאלה, שאיך שהם עזבו את יונייטד הסתבר שללא פרגוסון הם ברמת תחתית פריימרליג-צ'מפיונשיפ ולקחת איתם אליפויות, ויותר
 18. חייב למות: שי סידי. הבנאדם הראשון שגרם לי לתחושת הקלה שמכבי לא שמה גול כשצ'יקו החטיא מול שוער בזמן הקונטרה. "יוני הביוני" עלק. בשער השני הוא בכלל התעלה וצרח במשך 3 דקות. כולנו, כולל מכבי, שבויים במופע המגלומניה של הפסיכופט הזה.
 19. השחקן הכי גברי בארץ. הרוויח מקום של כבוד בהיסטוריה המפוארת של מכבי. תודה על האליפות הראשונה של ג'ורדי והאחרונה, ותודה על הבלאגן בחיפל'ה בשביל לחזור למכבי.
 20. איזו חזרה מהירה למימדים הטבעיים.
 21. אין פה כלום בלי הקהלים. לא מפרסמים, לא עניין ובטח שלא רמה. דרבי תל אביבי "חם" בלי אוהדים הוא סתם משחק בינוני במקרה הטוב בליגה שולית. נכון גם לגבי משחקים מול בית"ר, ב"ש וחיפה. ביום שאוהדי כל הקבוצות יפנימו את הכוח הצרכני שלהם ויפסיקו להתעסק במשחקי אגו ותחרות מי הכי פנאט, לא תהיה ענישה קולקטיבית, משחקים שמתפרסים על שלושה ימים בשעות הזויות, מחירי כרטיסים שערורייתיים וענישה שרירותית של "אין לכם תופים/תפאורה השבוע".
 22. אין שום בעיה עם משחק הגנתי, אפילו עם בונקר. אף אחד לא דורש מהיריבה לשחק עם ארבעה חלוצים. התלונות המוצדקות הן כלפי הדרך של מאמנים פחדנים, בחסות שופטים עצלנים ובגיבוי תקשורת אינטרסנטית. מקום שלישי, 1000 נקודות מב"ש שבמקום הרביעי, לא גמר גביע ולא משחק נגד הירידה ואנחנו מקבלים בזבוזי זמן, גלגולים על הדשא ורבע שעה של כדורגל נטו. "מכבי לא הייתה טובה היום" רק מחזק את הביזיון. בהולנד, אם מאמן רודה ישחק ככה מול אייאקס ישללו לו את הרישיון. בישראל התקשורת תספר שהוא "הוכיח שהוא המאמן הטוב בארץ", ותשמש בביטויים כמו שחמט ונוקאאוט. ישראל מקום אחד לפני אחרון באירופה בממוצע שער
 23. באותה סירה איתך. שעתיים בהלוך כולל איחור מפואר של 10 דקות למשחק, שעתיים וחצי בחזור. תודה למע"צ, לעיר המיותרת חיפה ולגוף הרקוב שאחראי על הכדורגל בארץ ועושה הכל בשביל להבריח את המשוגעים שאיכשהו התרגלו ועדיין צורכים את החרא הזה.
 24. חבל שאין איזה רעננה בשבת בצהריים אחרי ההייפ של המשחק ביום שני. פוטנציאל למשחק קשוח מאוד. בית"ר תבוא להסתגר ולנסות לעשות לנו רוקאביצה בבלומפילד בעונת אוסקר. שחקני המפתח שלנו הם ג'ראלדס וסבוריט. מצד אחד, הקיצונים של בית"ר מהירים ופיזיים בטירוף, מצד שני, אין להם שום משמעת טקטית, במיוחד לפלומיין. מאצ' אפ של ג'ראלדש ואצילי על פלומיין ומגבו חייב לנפק לנו כמה מצבים טובים לגול. בנוגע לרדיוס, סמי עופר הוא גן עדן לקהל חוץ ופוטנציאל לבית קברות לקהל בבית (ראה ליגת האלופות ובית"ר בסמי). בניגוד למקהלה של חיפל'ה, צריך לנצל את היתרון המספרי ביציעים ל-90 דקות של בוז מחריש אוזניי
 25. מרגיש לי שאצילי במשחק אנדרייטד. מהמשחקים היותר מפוקסים שלו במכבי, עם עבודת הגנה מצוינת עד שהתעייף והשפלת מגן הנבחרת האגדי סאן מנחם. שכטר וריקן אלו שחקנים שמופיעים למשחקים גדולים, מוכיחים את זה פעם אחר פעם. ואפשר לסגור פינה ועל רקע עוד פציעה ארוכת טווח של דסה בויטסה והיכולת ההתקפית המצוינת של ג'ראלדש, להכריז שמכבי עשו עסקה מצוינת? יש לנו אשכרה שני סאבוריטים בהרכב בזמן שליריבה שלנו יש את סאן ומאבוקה.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.