Jump to content

Davidi

משתמשים רשומים
 • Posts

  391
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Davidi

 1. מת שיחזור. אבל גם אם לא יחזור, הכל טוב. אנחנו לראשונה מאז שעזב עם מצבת חלוצים חזקה. מאוד רוצה שהשחקן הכי גדול שלבש את החולצה של מכבי יסיים כאן את הקריירה בשביל הסמנטיקה, ועדיין איביץ' זאת המטרה מספר אחת לקיץ.
 2. 50 דקות באתר לאן.. כבר עדיף לחזור לימי הבוטקה בקרית שלום מבחינת בזבוז זמן
 3. איך הם הצליחו להוציא אותנו עם הראש באדמה מהמשחק הכל כך לא חשוב הזה. האשמה כאן על כולם. שחקנים חסרי חשק במקרה הטוב או בעיצומו של סבוטאז' שני העונה במקרה הרע. מאמן שמתגלה עם קבעון לשיגעון עם הרכב שנראה כאילו ה-11 נבחרו בהגרלה , וכמובן ברק יצחקי שבנה לנו סגל שנצטרך בקרוב מאוד להיפטר מרובו. חבל שלא עדכנו אותנו שלאף אחד אין חשק היום והיו חוסכים לנו את הנסיעה. איכסה על כולם.
 4. בניגוד לקודמיו בתפקיד מאז איביץ', מדובר במאמן. הבעיה היא שאני לא סגור בכלל אם מאמן מספיק טוב למכבי. הוא כן עובד ומתאים את עצמו לכל משחק, מכבי בתקופתו פותחת טוב מאוד משחקים אבל מסיימת בצליעה. מול חיפה זה היה ברור אבל גם מול פ"ת, ק"ש, נתניה והפועל מכבי נראתה רע מאוד ב-20 דקות האחרונות בזמן שהוא לא מגיב בכלל למה שקורה על הדשא בדקות הרעות. בעייתי מאוד.
 5. לאורך השנים ידענו קבוצות גרועות בהרבה מהקבוצה הנוכחית, אבל אני בספק אם ידענו קבוצות כל כך מטומטמות מבחינה התקפית. הקבוצה הכי טיפשה בליגה.
 6. ריקן רחוק משיאו ועדיין חייב לקבל חוזה לעוד עונה. הוא הוכחה שאי אפשר לבנות סגל ע"ב נתונים יבשים כמו במנג'ר. אם בעונות קודמות היו 7-8 שחקנים עם מנטליות דומה, במכבי הנוכחית הוא נכס שאי אפשר לוותר עליו. נגד ב"ש הוא כיבה אותם עם 2-3 פעולות חכמות ואתמול זה ספוקלטיבי אבל שום שחקן אחר לא נותן גול כזה, בתזמון ובהלך הרוח שנוצר אחרי שקופחנו. דן ביטון עם טכניקת בעיטה טובה יותר לא כובש גם עם 100 ניסיונות באותה סיטואציה. הריב שלו עם נידם ומה שנידם עצמו סיפר על זה אתמול בטוויטר רק מראה כמה חשוב להשאיר אותו לפחות עד שהשאר יגדלו ביצים ולא ייתנו לכל מיני אבו פאנים להריץ עליהם דאחקות. - עוד אי אפשר לדעת מה בדיוק הרמה של קרסטאיץ', אבל אחרי שתי העונות האחרונות, זה שינוי מרענן שיש לנו מאמן. - הקישור חזר להיות החוליה החזקה שלנו. גלזר, שמיר, גולסה כשבריא, גבי, ביטון שנתקענו איתו, שניים מבין גויאגון/שחר/נידם, ריקן וייני כבקאפ וזה קישור שאפשר לרוץ איתו בעונה הבאה. - קניקובסקי אחלה אבל עוד נחמד מדי ולא חוצפן מספיק. כ-10 הוא הולך לאיבוד והרבה יותר נוח לו כרגע בתפקיד תואם מיכה של שחקן אגף חופשי.
 7. לא מתבכיין ומתקרבן, עובד קשה ומראה שהוא מעריך את המקום שהוא נמצא בו. לא יודע אם ייצא ממנו חלוץ על אבל הוא אחלה גבר, הלוואי שיצליח.
 8. ככה בדיוק מכבי צריכה להיראות בעונה חלשה. בועטת, מעצבנת שעושה את המוות ליריבה. כשסבוריט וגלזר טובים + עזרה משמיר שהוא שחקן החודש קל, אז מכבי אוטומטית הופכת לקבוצה הרבה פחות שבירה. ועדיין, היו כמה רגעים במיוחד במחצית הראשונה, שב"ש הגיעה למצבים בלי לנסות בכלל. התקפית, זאת שלישית ההתקפה הכי חסרת מעוף ותכלית שהעלנו מאז תקופת המשה ביטונים. אפילו בתקופת איווניר הייתה לנו חוליית התקפה אטרקטיבית הרבה יותר. מדהים איך הגענו למצב הזה תוך פחות משנתיים.
 9. אולי פתיחת המשחק הכי טובה של מכבי מתחילת העונה, אחרי 25 דקות חזרנו לבינוניות. מחצית שנייה זה כבר שוב היה נראה כמו קבוצה שלא נהנית לשחק כדורגל. נראה לי שזאת פעם ראשונה שמכבי הגיעה עם תכנית משחק התקפית, לפחות כזאת שברורה לעין, שבדקות הראשונות כל הזמן מכבי דחפו כדורים לאגפים כמה שיותר מהר כדי להעמיד שני שחקנים על שחקן הגנה אחד של פ"ת (בעיקר מהצד של ג'ראלדס וחוזז). חוזז ושמיר גם בלי קשר לשערים היו הטובים על המגרש. הופתעתי בעיקר מחוזז שבמקום להתמזמז עם הכדור, נראה היה שהוא כל הזמן מנסה ליצור משהו. בלי קשר, הציוות של אלמוג-גררו-חוזז היה נראה לא רע בכלל. אם כבר אנחנו לא בתמונה, יכול להיות שכדאי לרוץ קצת ככה, עם לא מעט אורך רוח (בעיקר מצד הקהל) ולנסות להרוויח חזרה את שלושתם.
 10. אתמול השתעממתי מוות ממשחק של מכבי. לא כעסתי ולא הייתי מתוסכל, אלא משועמם. תחושה שהרגשתי פעם אחרונה אולי לפני עשור. יש ימים שכלום לא הולך, אבל אתמול לא הייתה הרגשה בכלל של גול באוויר. הכל מקרי לחלוטין בלי שום תחושת דחיפות. השוער של החוג לכדורגל הזה ששיחקנו נגדם אתמול נגע בכדור פחות מדניאל פרץ הקבוצה הזאת עייפה, בנויה רע ויש לי הרגשה שכל המערכת, כולל הקהל, חי באיזה קונספציה שהכל בסדר, עוד רגע יבוא מאמן, ניתן ריצה יפה ונסיים מקום שלישי צפונה. אנחנו כבר במחזור 11 ומתחיל לכונן בי חשש שעוד כמה תוצאות תיקו כאלה, 2-3 הפסדים והנה אנחנו במלחמת פלייאוף עליון. כרגע אנחנו עם ההגנה הגרועה בליגה, . הקישור משחק לרוחב ובחצי מהמשחקים מאפשר מסדרון במרכז המגרש וגם התקפה הכישרונית כביכול עוד לא מצאה שום שת"פ שמועיל לקבוצה או שום ציוות שמוביל אותנו קדימה. פעם קובאס עושה משהו יפה, פעם פריצה נוגח ופעם גבי מבשל אבל אין שום קשר ביניהם. אין מאמן ולפחות לתחושתי, בעיקר אין שום דרך ותכנית פעולה. אין אפילו שחקנים צעירים שאולי ייצא לנו משהו מעונה שמסתמנת כעונה סתמית. איזה סיכוי יש לשחר לראות דקה אם הוא לא עולה חילוף חמישי אפילו שגלזר פצוע? איך חנצ'יס לא מקבל אפילו 20 דקות שבצד שמאל השחקן הכי טוב שלנו הוא טב"ח?? מהעונה הסתמית האחרונה שהייתה לנו (11/12) לפחות הרווחנו את מיכה, לוגסי, דאבור והתקדמות של שרן. כרגע אנחנו רק מבזבזים עתודות ומתבזים אחת לשבועיים על הדשא.
 11. אתה בדיוק מחזק את העניין של כמה חשוב היה לעבור לאיצטדיון גדול יותר וזה בלי להתייחס לרומנטיזציה המוגזמת של האווירה בבלומפילד של פעם. המעבר הגדיל משמעותית את הגרעין הקבוע. פעם היה מדובר ב-4000-5000 ולמעשה עד עונת אוסקר, לא היינו כמעט אף פעם סולד אאוט במשחק שהוא לא משחק גדול. עלינו לליגת האלופות ב-2005 עם עשרת אלפים בבלומפילד, רצנו שני שליש עונה לאליפות ב-2007 עם 7000 אוהדים ואפילו לקחנו אליפות ב-2003 ו-2 מחזורים לסיום העונה מול בני יהודה היה אפשר למצוא כרטיסים בקופות. היום אנשים מתאכזבים מ-16.5 אלף נגד פ"ת, בתקופת קורונה עם תו ירוק והגבלות, ועם כדורגל משמים מתחילת העונה. זאת כמות שהיינו חולמים עליה לפני עשר שנים, הגרעין של ה-4000 גדל ל-10,000+. הילדים של "הטרמפיסטים כפויי הטובה" שמגיעים לבלומפילד, יהיו בעתיד בשער 11 וביציעים אחרים. ככה מגדילים כמות קהל. וכן האקוסטיקה זבל אבל זה נושא אחר לגמרי.
 12. עונה של 10 שערים ו-11 בישולים ב-18/19 בליגה ההולנדית לפני שעזב לחלטר במפרץ
 13. לא חושב שמישהו כאן בא בגישת "תעלו עם הנוער". הרצון לראות את הילדים הוא לא בשביל העתיד, אלא בשביל ההווה. לנסות להכניס קצת עניין ומרץ במשחק השבלוני של מכבי. כרגע בעמדות של שחר וחנצ'יס יש את ריקן וטב"ח. עם כל הכבוד לשניהם, כמה כבר זה יכול להיות גרוע יותר? האגפים של מכבי עד כה עם 0 תרומה, איפה הסיכון בלנסות משהו חדש וכמה חרא חנצ'יס צריך להיות בשביל לא להצדיק אפילו ניסיון לשלב אותו במצבת שחקני האגף הנוכחית?
 14. כולה מחזור ראשון אנחנו בסך הכל עשרה משחקים מתחילת העונה ומדובר אולי בניהול סגל הגרוע ביותר שנתקלתי בו בחיי. שחקנים בכירים עזבו, רכש לא הגיע, לקבוצה חזרו לא מעט צעירים מוכשרים. אז מה עושים? מלחימים להרכב שחקנים שהסריחו את הדשא בעונה הקודמת. אין לך אגפים? לא מאמין במחליפים? תנסה יהלום, 5-3-2, 8-1-1 או אנאערף.. אתה אמור להיות איש מקצוע. זה לא יאמן שעם משחק אגפים כל כך אנמי, חנצ'יס מקבל הזדמנות רק במשחק בודד בגביע הטוטו, ושריקן שהיה כבר בחוץ, לא זז מהמגרש והג'ינג'י מקבל פירורי דקות פה ושם באמצע חסר היצירתיות שלנו. אין רכש מפוצץ? הכל סבבה. תראו דרך, איזה אמונה במשהו. בינתיים אנחנו אותה קבוצה מעונה שעברה, רק בלי השחקנים הבכירים ומבוגרת ועייפה יותר. מכבי מתחילת העונה עייפה, חסרת חשק ויצירתיות ברמה של הקבוצות בתקופת לוני. ההפסד אתמול בכלל זרק אותי לכל מיני הפסדים לאוהד קדוסים. אני תמיד פרו המאמן, מחפש דרכים להצדיק את הבחירות שלו גם בכוח, אבל אין לי מושג מה לעזאזל מכבי מתכננת כאן העונה. הכל כל כך רנדומלי, מעייף ולא טוב.
 15. - משה ביטון בדרבי ב-2007 מול 11 כשניל אברבנל כבר על הדשא. - עטר מחמיץ מול חצי שער ריק תחת גשם מטורף בדרבי 4:0.
 16. הסגל הכי חלש שהיה לנו מאז עונת איווניר. בלי שינוי דרסטי, כל גול ירגיש כמו לידה העונה.
 17. לא חשבתי שזה יזיז בכלל, אבל נצבט לי הלב לראות אותו באדום ברמות שלא היו לי מאז נמני בבית"ר. שחקן הבית הכי משמעותי שהיה לנו יחד עם שרן בשנות האלפיים. כואב הלב. שיצליח ושהם ייכשלו וישרפו.
 18. עלק משחק גרוע אז לא נכנס. הבלאגן אחרי השער שנפסל להפועל עם שירת הקונטרה ברקע, הקפיצה אותו קליל לטופ 10. דרך חדשה להתעלל בהפועל ואנשים טוענים כאן שהוא לא בטופ 50.
 19. הרגע הזה שרימון עשן צהוב נדלק בשער 5..
 20. אחרי זה הם יבכו שהיהודים כבר לא באים לקנות חומוס ולא באים לתקן את הרכב אצלם והם בכלל בעד שלום ודו קיום. להחרים.
 21. ברור שיעבירו. זה לא שאוהדי כדורגל הם אנשים עובדים או משהו שצריכים לתכנן את כל הלו"ז שלהם לפי ההחלטות האלה. חבורה של אהבלים מנותקים.
 22. *אולי זה הרגיש ככה בגלל שלראשונה מאז המעבר, לא ישבתי ב-11, אבל לדעתי זאת תצוגת העידוד הכי טובה של 11 מאז החזרה לבלומפילד. *הגול של גררו מאוד הזכיר לי את השער של פריצה מול רמה"ש בעונת אוסקר מבחינת דציבלים, איזה כיף. *פרץ בדומיננטיות אבסולוטית שלא ראיתי בליגה מאז זהבי, סאבוריט הזר הכי גדול שהיה פה. *עונה שאם תיגמר באליפות, תזכה קל למעמד מיתי. אני כל כך אוהב את הקבוצה הזאת וכל כך מגיע להם אליפות. חייבים לעשות הכל בשביל שזה יקרה. 7 מחזורים וזה נגמר.
 23. הרציונל עם ההצבה בקישור של פיבן (שהיה איום ונורא) היה לשחרר את גולסה קדימה כעשר כי ריקן הוא לא קשר אחורי. אם קארצב לא נפצע, מאמין שהוא היה מתופקד במקום פיבן בדקות האחרונות. כשגולסה עבר קדימה היה סוף סוף מי שיעביר כדור קדימה. השינוי הכביכול מוזר הזה כן שיחרר את הפקק שהיה במרכז המגרש וגולסה היה נראה הרבה יותר אפקטיבי וגם מסר על הדרך את הכדור לחוזז.
 24. מרגיש ככה בדיוק. מעבר לבעיות המקצועיות שעלו (שוב) מהמשחק הזה, איביץ' פשוט הרגיל ולימד אותנו להתאהב ב-2:0 דקה 30, לחנוק את היריבה ולשיר 60 דקות שירי תשתחוו, "עוד עוד" וסתלבט בכיף שלנו. לפני שנתיים וחצי, אנשים כאן היו גומרים על האופי ועל המכביזם. התאהבנו בקונספט של "מכבי היעילה". כמה געגועים יא ולאדן.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.