Jump to content

בן דור

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by בן דור

1. העובדה שהוא שם גול לא מבטלת את היכולת הרעה שלו מתחילת העונה
  2. כן זה המייל שלי... חבר העלה את זה כנראה לפייסבוק
  3. תגובתם למייל ששלחתי: רצינו להשתיק קללות מחליאות ושריקות בוז לנשיא המדינה. כמעט הצלחנו בלתי נתפס כמה הם מנותקים בהתאחדות
  4. מוזר מאוד שאין כלום.. בטוח שהרבה חברה היו בעניין
  5. המורדת- מיני סדרה עם ארבעה פרקים על בחורה צעירה שבורחת מהחסידות שלה בברוקלין. משחק ברמה גבוה מאוד של השחקנית הראשית- שירה האס קיצר מומלץ בחום
  6. יצא לי לדבר על הנושא עם אנשים מתוך מכבי שרמזו לי כבר לפני חודשיים שכנראה בינואר אמאדור יעזוב ושיש בעיות עם אישתו.. לפי מה שהבנתי גם בקיץ הייתה איתו את אותה הבעיה וסוג של סכמו איתו שימשוך פה עד ינואר.. מעניין מאוד הנושא מקווה שישאר לפחות עד סוף העונה
  7. טוב מאוד שהם הדליקו מעניין אם גם בטרנר יאסרו על הכנסת ציוד עידוד.. צפוי שלא
  8. יש לי כמה תמונות שחבר שלך לי אתמול כולל הכיסאות בשער 11(נראה שהתחילו לחבר) לא יודע איך מעלים אם משהו רוצה שאני אשלח לו ולהעלות לפה בכיף
  9. במשחק של הפועל תל אביב מול הפועל חיפה ורמוט קיבל אדום והוא ישחק בדרבי. ובמשחק של מכבי מול מכבי נתניה ייני קיבל אדום והוא יחמיץ את הדרבי. למה ייני יחמיץ את הדרבי וגילי ורמוט לא?
  10. 50 שקל נוער ו 80 שקל מבוגר אני לא בטוח במחיר כך היה כתוב באתר שמוכל להם כרטיסים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.