Jump to content

איתי גרין

משתמשים רשומים
    18
  • Last visited

Everything posted by איתי גרין

1. תגידו היה שיר שהלך חזק היום ביציע..מישהו יודע אולי על מה אני מדבר שיתן תמילים שלו בבקשה
  2. מה קשור דירוג אחי? גם מכבי מקום מאתיים אייאקס בזמנו טופ 20 ומכבי ניצחה
  3. אבי מלר אוהד רעננה ביכלל יש לו חיבה אליהם נדב יעקבוי את הפועל באר שבע
  4. אנילא מבין מה הבעיה לשחק עם אלברמן קשר אחורי יחיד בליגה גם ככה לא צריך יותר מזה באירופה ההרכב מתאים בינתיים
  5. חברה אם מישהו לא הולך לדרבי ומעוניין למכור שידבר איתי דחוףף דחוףףףף תודה

6. "בלב יש רק קבוצה אחת"..

7. הלוואי שיחזור כמה שיותר מהר ויהיה בריא ,ברק אוהבים אותך !!!
  8. היה פשוט כואב לראות אותך שוכב שם על כר הדשא, פשוט קיבלנו ביציע כמו איזה התקף ממש מתסכל אוהבים אותך ברק,החלמה מהירה ובעזרת השם תחזור מהר לשחק !
  9. גבר אני גם רוצה לקנות אני מוכן לשלם טיפה יותר
  10. בבקשה אני חייב תעזרה של כולם זה דחוףףףףףף http://www.facebook.com/MaccabiTLVFC#!...5&ref=notif תכנסו לקישור ותיראו את התגובה שלי (אמורה להיות בין האחרונות ) ותעשו לייק על התגובה בבקשההה אני בתחרות תעשו טובה התגובה של Itay green
  11. באמת ניראה לי שיש לזה ביקוש גם אני הייתי קונה כזה
  12. מישהו יודע איזה אוטובוסים צריך לקחת בישביל להגיע לאצטדיון? כולם לבוא יהיה כיף
  13. היה קטלנייייייי תודה לך מכבי חחח הרימו את גולדהאר על הכתפים בסוף המשחק וחגגו איתו חחחח
  14. תכבדו את בושינסקי רק בגלל גולדהאר לא בגלל שום דבר אחר!
  15. אנחנו פשוט אוהדים מגעילים עם המצב נראה איך שהוא נראה וזה חייב להשתנות בדחיפות בסך הכול הם בני אדם בדיוק כמונו וכולם רוצים לנצח בדיוק כמונו עם לא יותר ! אז די כבר באמת עם כל האנשים שכל הזמן מורידים לשחקנים תבטחון זה רק נעשה יותר גרוע
  16. אז סבבה אבל כל מי שבא ל8 שיבקש מחברים או אפילו סתם ילדים שיעבירו לכם צעיפים חולצות צפצפות ומה לא חחח תעשו בלאגן אני בטוח ששעה לפני המשחק ככה גם יעברו אוהדים מ11 ל8 בישביל לעשות באלגן
  17. אסור למכור הוא עוד יצבור ניסיון הוא יהיה אחד החלוצים
  18. תקשיבו תעשו טובה כל מי שהולך לשער 8\13 תבואו עם צהוב ושימו קפוצון או משהו ותתמקמו בגוש צמוד לגדר של שער 11 אני מקווה שיביאו לכם דגלים או משהו אבל הכי חשוב תעשו בלאגן שיתחיל המשחק תורידו את הקפוצונים ותעודדו חחח יהיה קטלני
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.