Jump to content

חביב

משתמשים רשומים
    587
Everything posted by חביב

1. על איזה משחק אחד לא טוב מדובר? הוא היה קטלני בהונגריה.
  2. לא מוגזם בכלל נסיעה של 150 ק"מ כיוון הלוך חזור הסעה צמודה.
  3. אני חושב שאפשר לסגור את הנושא הזה. גם ככה לא יודעים כלום ג'ורדי עולם תחתון פועל לבד...
  4. התפקיד של אוהד זה רק לאהוד. ואם אתה חושב אחרת- מקומך כניראה לא בבלומפילד.
  5. המכבי זה אצלי בלב אחרי ה1-1 של אשדוד בבלומפילד גם בעשירייה הראשונה קל
  6. ועל הדרך לסגור את המוזיקה בחימום ובשירי שחקנים!!!!
  7. אין שום הבדל. לא צריך לעצור את המשחק ששחקן נופל לרצפה בשום מצב, אלא אם כן מדובר בפציעת ראש/זעזוע מוח/איבוד הכרה וכו... זאת בעיה של שרן ועובדה שהוא קם עם חצי רגל שהוא ראה שטוואטחה ממשיך לשחק. בגלל זה קוראים לענף הזה כדורגל ולא כדורסל שם על כל ליטוף עוצרים את המשחק.
  8. שחקן קטלני לא יודע מה אתם רוצים אם זה היה שחקן שלי זאת בדיוק הפעולה שהייתי רוצה שהוא יעשה. נשבר הזין מהוצאות כדור ששחקן נופל ומי כמו מכבי מכיר את זה.
  9. סוייר אני שונא להגיב פה אבל אני חייב לאחל לך מוות ביסוריים קשים. אתה פשוט טמבל
  10. ילדים לא למדתם מהשנים האחרונות שלסתום את הפה לפני הדרבי עדיף? כמה פעמים באנו עם הראש למעלה וחזרנו עם 3 חתיכות כואבות? אנשים פה חיים בסרט של 4 5...הפועל עדיין קבוצה טובה, מכבי חייבת לנצח. יהיה משחק קשה נקווה לטוב
  11. טועמה מחבל ימשיכו לשיר גם שהוא יפרוש מכדורגל, אז די עם הנאורות שלכם כבר.
  12. מה קללה בשער 5 הם מוסלמים? זאת עובדה
  13. אתה לא קהל באירופה, וכניראה שגם לעולם לא תהיה. אתה קהל ישראלי, יש לך מנטליות שונה ולא יכולים להתנופף 90 דק דגלים לאנשים מול הפרצוף. לי זה בטח לא גורם לעודד יותר טוב אז אני לא רוצה לחשוב מה זה עושה לאנשים פחות מורעלים עידוד ממני.
  14. רואים שאתה ילד, תתבגר קצת ודבר איתי עוד 4-5 שנים... דגלים 90 דק מעולם לא תרמו לעידוד וגם לא יתרמו לעולם לקהל הישראלי
  15. אזיקית יא זרזרן הדגלים לא רק שלא מוסיפים לעידוד הם מפריעים לעידוד. בד"כ אין לי בעיה עם דגלים כל עוד זה בטקט אבל במשחק בראשון זה היה בלתי נסבל ורק מעלה תעצבים. 5 דקות בפתיחה,5 בסיום,בדקות מתות, אחרי גול - בכל השאר זה מיותר להרים דגל.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.