Jump to content

Maximus

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by Maximus

1. חלאילה לילה לילה שמחה גדולה חלאילה.
  2. העידוד בחצי הראשון היה פנומנלי. לא זוכר אווירה כזאת בבלומפילד בשנים האחרונות.
  3. משחק עצום שלו. חייב עוד חלוץ לידו.
  4. לא הייתי מעלה שחקן שלא שיחק ברצף כמה חודשים ובלי ביטחון.
  5. תם הטקס. עם חוסר רעב ואנרגיה אי אפשר לנצח אף משחק ובטח לא תואר.
  6. זה בדיוק העניין. ברמת האנרגיות כרגע אנחנו לא שם.
  7. נהיה חייבים התעלות יוצאת דופן ב5 המשחקים האחרונים כדי לקחת את זה.
  8. למה הרננדס צריך לנוח בכלל? בלטקסה לא יכול להחזיק הגנה. ריקן מחרב לנו את ההתקפה כבר תקופה. קנדיל לא תורם כלום. על זאדה אני לא ארחיב. שכטר היה חייב להחליף את פשיץ במחצית. טיבי חסר אחריות ועם טעות של שחקן נוער. לא מתאים.
  9. במגרשים משנת 93 אחינו. חוויתי תקופות איומות של שליטה אדומה בעיר. בוא נגיד שאני שונא את הקהל של חיפה יותר מהקהל של הפועל. איתם עוד אפשר לנהל פה ושם שיחות נורמליות.
  10. בול. שנים אני אומר את זה. הפועל לפחות מודעים לזה שהם מועדון נחות. שונא את חיפה הרבה יותר. הפועל יותר מעורת רחמים.
  11. זה כמו שמנספורד היה הולך מכות עם שחקנים. מועדון מביך. טיפת קלאס אין שם.
  12. הקטר הירוק מהכרמל מאבד נקודות היום. הפער מצטמק.
  13. אדם ושחקן שאי אפשר שלא לאהוב. אח יקר.
  14. פשוט לא מבין איך אפשר לשנוא יותר את הפועל מהקבוצה המגעילה והמטונפת הזאת. שנאת מוות.
  15. עם זר יצירתי בקישור ברמה גבוהה הכל היה נראה אחרת. באיזה עולם דור פרץ על תקן קשר מאחורי החלוץ?
  16. הקטר הירוק יותר צריך חלוץ מאשר עוד קשר עם רגל שמאל.
  17. חאתם ועוד שחקן קישור יצירתי וזה חלון מדהים בשבילי.
  18. צריך להיות מולחם בהרכב.
  19. לך תבדוק את נתוני ההדבקה הפסיכיים ואחוז החיוביים במגזר החרדי ותחזור.
  20. עשה כבר עכשיו יותר ממה שמיכה עשה כל העונה הקודמת.
  21. אהבתי מאוד את הגישה. הלך על כל הקופה וניסה להשוות למרות הכל. שאפו.
  22. למה לכל מקום לדחוף את הסיסמאות החלולות האלה? ההסכם הזה מבורך אבל להשוות בינו לבין הסכמי השלום עם מצרים וירדן זו בדיחה. הסכמי השלום עם ירדן ומצרים הם פי אלף מונים חשובים יותר והיסטוריים יותר ברמה האסטרטגית, מדינית ובטחונית. עובדות. נקודה. ומי שחושב אחרת הוא גונב דעת ומאחז עיניים.
  23. מביך, הזוי ומנותק להשוות בין הסכמי השלום עם מצרים וירדן לבין ההסכם עם האימירויות.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.