Jump to content

SHTIVI

משתמשים רשומים
    21
  • Last visited

Everything posted by SHTIVI

1. בתור אחד שקנה אותו מארה"ב המגן הזה הציל לי את האייפון מלא פעמים ובאמת המגן הכי טוב שיש בשוק המינוס זה שהאייפון נראה קצת כמו בלטה איתו
  2. כי הזיכרון הראשון שלי זה שאני על הכתפיים של אבא של בשער 11 ואני לא זוכר את המשחק אני רק זוכר את הפנים של אבא שלי בכול החמצה ואת היש המטורף אחרי הגול
  3. יששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש
  4. התקנתי את המשחק (מנג'ר 12) ושמתי גם את הקראק אני מפעיל את המשחק ואחרי כול הפרסומות זה יוצא לי מה עושים???
  5. זה רק בהתחלה אחרי זה תאמין לי זה ממש משתפר
  6. בתור אחד שבמ"צ אני יכול להגיד לך שבאמת שזה אחד התפקידים הכי חשובים שיש ועוד מעט מי שבמעברים הולך לקבל תעודת לוחם אז תבין בעצמך כמה זה חשוב ועוד משו סתם שתדע בכול 5 דקות יש תפיסה במעברים של אמל"ח
  7. טוב התחלתי טירונות במשטרה צבאית ואחד הקורסים שנפתחים לי זה חוקר תאונות דרכים יש אולי מישו שיודע עד כמה צריך מתמטיקה בשביל זה ואם יש לזה ביקוש ומה השכר באזרחי וגם אולי מה היציאות תודה לעוזרים!
  8. לי יש חבילה של 500 500 ובלי הגבלה ב200 שקל(אני בפלאפון) אני מאמין שזה מה שגם יצאו לך
  9. מישו יודע איך אני משנה את הכול לעברית????(ביס)
  10. אמן ואז התפאורה שלנו תהיה "גשם של בלגים"
  11. אני מתכון על יותר שמות ספציפיים של קופישופס ועוד איזה דברים שיש
  12. אני טס החודש יש למישו איזה המלצות מה יש לעושת
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.