Jump to content

Replay

משתמשים רשומים
    173
  • Last visited

Everything posted by Replay

1. לא יודע מה איתכם אבל מהרגע שפירסמו שיהיה אפשר להיכנס עם המנוי הפלסטיק הרגיל התעלמתי לחלוטין מכל מה שמוזכרת בו המילה אפליקציה והמילה דיגיטלי ושלאן האלה ילכו לעזאזל
  2. מקווה שהשיר שחקן שלו יהיה זהה לשל פריצה ה 1 לא יכול לחכות כבר לשיר את זה בבלומפילד מלא
  3. שכטר תודה על הגול בכורה ההוא שנתת כולם יודעים נגד איזו קבוצה ותודה על הצמד שנתת לא מזמן נגד גם איזו קבוצה אהבתי אותך עוד הרבה לפני שלושת הגולים האלו
  4. אל תדאג גם אני מפיץ את תורת השנאה אליהם
  5. לא קראתי את כל הדיון אבל אם אתם הולכים לפי הנתונים שיש על השחקנים באתר של המנהלת אז שתדעו שהיה שם נתון של גולים עם הראש וכתבו על אצילי שיש לו 0 גולים עם הראש בעוד שיש לו גול בראש נגד אשדוד. כשקראתי את זה כתבתי על זה להתאחדות ונחשו מה קרה? הם הורידו את הסעיף הזה מהסטטיסטיקה. באותו הרגע הפסקתי להאמין לנתונים שהם מפרסמים
  6. מסכים עם הנושא, זה חרה גם לי
  7. תוריד אפליקציה של רדיו כלשהו לטלפון
  8. הוא שיחק אצלנו אבל הוא אוהד שלהם, חפש בגוגל כתבות עליו מפעם שהוא אמר שהוא אוהד שלהם. וכן, הוא לא מחבב אותנו במיוחד
  9. אני אומר בואו ניתן עשירייה ומה שיהיה שם יהיה כוס אמו
  10. גררו זה השחקן הראשון שהייתי משאיר מהסגל לא סגל זה. וקטן בשתיים יכול ללכת לעשות חמוצים, זה מה שהוא יכול לעשות.
  11. אתמול אחרי הרבה שנים שחשבתי ששופטים משתדלים באמת ובתמים להגיע נייטרלים למשחקים הבנתי שאין בהם אמונה. שלא יהיו לכם ספק, איגוד השופטים צייד את השמואלביץ' הזה עם רשימה ברורה בפנקס על מה הוא שורק ועל מה לא. משחק של ועדת חקירה, במיוחד הפאול הברור של אצילי על גולסה. ברור לכם שאם זה היה בצד שלנו היו שורקים פאול? אשכרה אתמול אחרי הרבה שנים הרגשתי מה החשיבות של להביא שופט נייטרלי מחו"ל
  12. קוף ירוק בלי חולצה ועם דגל בצבע של קלגסים קשור לו למכנס ניגש לחבורה של אוהדי מכבי שישבה בגינה מאחורי 7 ובשיא חוצפתו הוא שואל אם למישהו בא להחליף כרטיס 13 תמורת 7 ואני שואל איך הקלגס השיג ל 13
  13. הקלגסים לא צריכים את הנקודות בגלל הפער, הם יבואו לשחק סגור ולנסות לגנוב גול אבל בעיקר לשמור את הכוחות שלהם מכבי צריכה לא להיגרר לסגנון משחק שלהם אבל עדיין גם אנחנו צריכים לשמור כוחות לגביע. לא יודע מבחינת הרכב. מבחינתי לראות את יונתן גררו וגולסה בהרכב ואני רגוע. דיעה לא פופולרית: נותן לבלקמן לפתוח (על חשבון פשיץ')
  14. ראש גדול? לא אמרו פעם משהו שכולם בחיפה ראש קטן?
  15. אם זה מי שאני חושב שהם אז במקרה שלנו אחרי הפרשה לקחנו (בכל זאת) אליפות... ... .... ... סעמק כל השבועיים האלה לא טובים ללב שלי בכלל, עכשיו גם כן הפרשה הזאת
  16. הוא יכתוב לך תכף, קוראים לו ירין ותחזרו עם שלוש נקודות אה?
  17. מבין אבל... גם אני יכול להגיד שהייתי ב 2006 בתקופה החשוכה של לוני במשחק של מכבי בגביע הטוטו בדוחא שהיו בו 15 אוהדים בלחץ ... בקיצור שהצדק יעשה אח, העיקר שיחזרו עם שלוש נקודות
  18. הקדמתי אותך... אבל משאיר לפותח הנושא להחליט. קצת סולידריות לא תזיק
  19. חזיזה וחצילי פתאום נהיו חברים טובים? ב 4:3 הם הטרילו אחד את השני בגולים
  20. שיהיה אחי, אני מפסיק לבכות, אין למה. יותר היה מעצבן אותי אם היו פוסלים לנו גול כזה, בגלל זה התלונות על אופסייד לא רלוונטיות
  21. מה זה היד לא נחשבת? קודם כל זה לא היד אלא פלג הגוף העליון וזאת בדיוק הנקודה שחוק הנבדל לא ברור כל כך לפי מה הולכים, האם זה לפי המיקומים של הרגליים? האם לפי הגוף? בקיצור זה על הקשקש. לא יודע מה להגיד לך, אני הייתי מתעצבן אם היו פוסלים לנו גול כזה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.