Jump to content

TheyWereAllYellow

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by TheyWereAllYellow

1. ציקו סיים את העונה באופן וודאי מקשר ישיר שיש לי אליו תאמינו או לא בחירה שלכם אבל זה מה שציקו אומר
  2. בדיוק מה ששנאנו אצלו בקבוצות אחרות אנחנו חולים על זה אצלנו
  3. תראו בסופו של דבר וודאי שיש סיכונים ולקחתי הכול בחשבון. לטוס בכול מקרה אני טס שהיעד בסופו של דבר הוא וורגיניה דרך אגב לגביי ניסיון במכירות עסקתי במכירות בכמה מהחברות הגדולות בארץ בחלק הלך פחות טוב ובחלק יותר טוב אז אי אפשר באמת לדעת. תכלס לא בהכרח רק הכסף הוא זה שמניע אותי,אלא גם החוויה/עצמאות שאני אחווה .לא בונה על לעשות ארגזים בקטע מוגזם..אלא היה מסופק מ-x סכום מסויים+החוויה עצמה מבחינתי תשיג לי את המטרה שלי. אם לא ילך כפרה לא נורא לארץ תמיד אפשר לחזור בסופו של דבר בגלל זה אני לא נבהל. לגביי הסתבכות עם החוק זה כבר בטוח לא יהיה בשליטתי מה ייפול המזל ייפול. בכול מקרה אני טס בסוף החודש,תאחלו לי בהצלחה,ועם למישהו יש עוד עצות אשמח,ואעדכן מהמסע
  4. אהלן מאמין שבטוח יש פה כמה שהיו וחוו אני מתכנן לסגור כרטיס בחודש-חודשיים הקרובים. עדיין לא סגור על היעד הסופי כול המלצה או טיפ יתקבלו בברכה יעדים טובים להתחלה למכירות דברים שכדאי להביא מהארץ דברים שצריך לסגור מראש כמה כסף להביא עצות כלליות תבורכו ??
  5. העניין שהארגון לא מצליח להוביל,שהקהל הרחב פשוט לא מחובר אליו,שיש המון שבעצמם לא מעודדים,כבודם במקומם מונח אבל מזמן איבדנו את הדרך.
  6. איך אתם אוהבים להמליך,הכול טוב משחק גביע טוטו,שימשיך ככה נדבר
  7. ברגע שבוצע שימוש במכשיר האופציה להחזר מתבטלת החוק תופס רק במידה ולא בוצע שימוש במכשיר במשך 14 יום. בכול אופן גש למקום ממנו קנית(או ליבואן,מי שאמרו לך שמעניק תאחריות) ותתלונן על הבעיות שיש לך,החברות לרוב נותנות שנה אחריות על תקלות שהם לא נזק לקוח,ככה שבמידה ובאמת יש תקלה הם יתקנו לך ללא עלות או אפילו יחליפו לך מכשיר תלוי במקרה.
  8. עכשיו דווח בחדשות 10 ששייע גלזר נעדר מצהריי היום אחריי שיצא מבית האבות בו הוא נמצא המשפחה מבקשת את עזרת הציבור באיתורו
  9. מאוויס ציבוטה עולה כמחליף אצל קונגו(הופעת בכורה?) בהפסד 5-1 לגאנה
  10. סגרתי אני+2 800 יורו ספרד,ריאל נגד דורטמונד,בארסב-ספורטינג ליסבון- ומכבי ויאריאל.
  11. היציע שאפואל ניקוסיה ישבו בו במשחק פלייאוף בליגת האלופות נגד סלביה פראג
  12. מוסא קונטה חתם באיימן העולה החדשה פתח בהרכב נגד סט אטיין של אוסקר גרסיה כרגע 2-0 לסט אטיין במחצית שכנראה תמשיך לשמור על מאזן מושלם מפתיחת העונה
  13. סליחה שוב,אני באמת מתנצל מתנצל. יאללה שחררו יקשים,כאילו עשיתי את זה מכוונה רעה,תדברו ב5 נושאים שלכם ושחררו תכבדות שלכם
  14. לקחתם את זה קצת קשה אני חושב,מבחינתי תסגרו תנושא לא כזה אכפת לי,רק אל תהרגו אותי
  15. https://sports.walla.co.il/item/3090157 "מכבי חיפה היו הראשונים לבוא ולראות את וואקמה", נזכר דמיאן רויטמן, אחד הבעלים של הפועל רעננה. "אמרתי להם שזה שחקן שישדרג את הקבוצה. ישבתי עם סטנויביץ' ושחר, והמאמן אמר לי ככה: 'אין לו רגל שמאל, אין לו רגל ימין'. ואז הוא עבר לגיל שלו, כאילו שזה נכון שהוא יותר מבוגר ממה שרשום ושאני זייפתי את הגיל של וואקמה". מאיפה הגיעו השמועות על הגיל שלו? "ג'ורדי הפיץ בכל מדינת ישראל שחברים שלו בקפריסין טוענים שוואקמה בן 32. זה לא עובד ככה בעולם. כשברצלונה קונה שחקנים מהמועדונים הקטנים, או ריאל מדריד לצורך העניין, הם משלמים מחירים גבוהים כי מדובר בברצלונה וריאל מדריד. בישראל כל דבר זה על רקע אישי. עצבנת אותי במנהלת? אז אני לא אמכור לך שחקן. עשית לי משהו? אז אני אחזיר לך. הכל פה אגו". למה רויטמן חושב שקרויף עשה את מה שהוא טוען על בסיס אישי? בהמשך נגיע לזה. אבל זו דוגמה קטנה שמסבירה למה אתם לא ממש מכירים את אחד הבעלים של רעננה. הוא בן 36. חקלאי. יוצא קיבוץ. עובד באנגולה כבר 13 שנה. במדינה האפריקאית מכירים אותו אולי יותר מאשר בישראל, אבל זה כי מדובר באחד האנשים הכי מיוחדים ומקוריים שיש בענף. מי שרוצה להבין כיצד מועדון כמו רעננה שורד כל כך הרבה שנים בליגה העל, צריך להכיר את החשיבה מאחורי האיש שלא רצה להיחשף עד היום הם טוענים שזה סוג של מחלה. "אני מסתכל 20 שנה אחורה, ורק מי שעשה צעדים לא נכונים, נפגע מהכדורגל. אני לא חושב שאבי לוזון, לצורך העניין, נפגע. או אשר אלון וגם לא יואב כץ. כל אחד עושה את חשבון הנפש של עצמו ובסופו של דבר, אם כל אחד היה מפסיד הרבה כסף, הוא היה יוצא. כנראה שיש פה מעבר. התמורה פה היא אולי לא רק כספית אלא גם לנפש הפנימית". אז מה הנוסחה שלך ברעננה? "מהיום הראשון שלי אמרתי שהחזון שלי לרעננה זה להיות היצואן הכי גדול לקבוצות הגדולות ולאירופה. כמו סאות'המפטון באנגליה, אבל שלא יפגע בהישגיות. אחרי שנתיים גם הצלחתי למכור לראשונה את עמרי עטיה להפועל תל אביב. אחרי זה הגיעו מיקי סירושטיין, לואי טהא, דניאל ליפשיץ, עמרי גלזר, טוני וואקמה, יובל שבתאי. במבט על ארבע השנים האחרונות בליגת העל, אנחנו מתחילים להתפרס". אז אתה נהנה לראות את השחקנים שלך מצליחים בקבוצות הגדולות? "זו גם תופעה שאני לא מבין אותה, הקבוצות הגדולות פה בארץ. הן חושבות שמגיע להן הכול". מה זאת אומרת? "בכל ליגה בעולם יש מועדונים גדולים וקטנים, ובאמצע כמה מועדונים בינוניים. שרשרת המזון היא שהגדולים אוכלים מהבינוניים ואלה אוכלים מהקטנים. זה קורה בהודו, בסין, בארגנטינה, באירופה. פה זה לא קורה. פה נוצר מצב שהגדולים חושבים שמגיע להם הכול, כי אין בטן לליגה. מועדון כמו באר שבע, שקיבל את וואקמה במחיר בדיחה של 450 אלף יורו כי ניצל מומנטום, או לואי טהא ב-400 אלף שקל, לא יכול לכעוס על יובל שבתאי". על מה כעסו עליכם? "הם עשו משהו לא אתי ואמרנו להם. לא יכול להיות שאתם מקבלים את וואקמה וטהא במחירים כאלה ואז פונים מאחורי הגב שלנו ליובל שבתאי. זה לא אתי. אם זו הייתה העסקה ראשונה בינינו, אז אין בעיה. יובל לא היה חתום, הוא היה שחקן חופשי, זה מותר. אתה יוצר יחסי גומלין עם מועדון ואחר כך שומע מהם שהם אומרים שאנחנו חושבים שהם הכספומט שלנו". תן עוד דוגמה. "מכבי תל אביב מתקשרים יום אחד ורוצים את ליפשיץ. השאלנו להם אותו במאה אלף שקל ועם שכר שהוא פחות מחצי מכל שחקן שם. שנה אחרי זה הם רצו לקנות אותו. היה ביני לבין ליפשיץ סעיף שחרור סודי על סך 300 אלף שקל. ליפשיץ הוא חבר קרוב שלי. אמרתי לו שאני אמכור אותו למכבי תל אביב, אבל שייתן לי לנהל משא ומתן. הצענו אותו ב-600 אלף שקל. הם כעסו ובסוף מכרנו ב-300 אלף שקל. מאותו יום אין יחסים בין מכבי תל אביב להפועל רעננה. למה? בגלל שבזמנו עיצבנו את גולדהאר. היתה לנו עסקה סגורה עם מתן חוזז ובדקה האחרונה הם ביקשו מאתנו פי שתיים מאשר מבני יהודה. אבל אלה דברים שלא עושים". מה מפריע להם שתרוויחו? "הם לא רוצים שתרוויח. בשבילנו למכור את השוער הראשון ב-100 אלף יורו זה לא כסף. לא מובן מה הם רוצים". כתבה הזויה משהו..אבל בכול זאת אם מישהו חיפש תשובה לשאלה למה וואקמה לא אצלנו..אמין או לא תשפטו אתם
  16. http://z.ynet.co.il/mshort/commerce/2017/raised/?externalurl=true איזה מחלקת נוער הוציאה הכי הרבה שחקנים לליגת העל? 1.מכבי ת"א-43.5 2.מכבי חיפה-32 3.הפועל חיפה-25.5 **הרשימה כוללת שחקנים שהשלימו לפחות 10 משחקים(או 900 דקות במצטבר)*שחקנים שגדלו ביותר ממחלקת נוער אחת קיבלו חצי נקדוה לכול אחת* איזה קבוצה הוציאה הכי הרבה שחקנים לנבחרת? 1.מכבי ת"א-8.5 2.מכבי חיפה-7.5 3.הפועל ת"א-5 *הופעה רשמית אחת בנבחרת בחמש השנים האחרונות איזה קבוצה הוציאה הכי הרבה שחקנים לחו"ל? 1.מכבי ת"א-11.5 2.מכבי חיפה-7 3.מ.ס אשדוד-5.5 *שחקנים שהיו חתומצים בחו"ל בחמש השנים האחרונות איזה קבוצה הוציאה את השחקנים שהבקיעו הכי הרבה? 1.הפועל חיפה-201.5 2.מכבי ת"א-199.5 3.הפועל ת"א-196 סקר אוהדים שגם כן פורסם ב-ynet לסקר המלא- http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5003962,00.html
  17. תגובת ענק של אוהד אייאקס בפייסבוק אחריי ההפסד לרוזנדבורג על שחקן ההגנה שלהם ולטמן בתרגום מאומץ: ולטמן-> טעויות קריטיות טעויות קריטיות -> הזדמניות ליריבה הזדמניות ליריבה -> מפסידים מפסידים-> אתה משתגע אתה משתגע -> מחכה לנקמה בעוד שבוע משחק חוזר -> ולטמן שוב מנגן ולטמן עושה טעויות קריטיות -> הפעם אתה לא משתגע אבל חולה חולה? -> אין עבודה אין עבודה-> אין כסף לתרופות אין תרופות -> מת.
  18. סקנדריבו עולה ל1-0 בחוץ על זאגרב אולקסנדריה 1-1 כרגע בחוץ נגד באטה..
  19. אוסקר גרסיה פותח עונה עם סט אטיין ניצחון 1-0 על ניס
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.