Jump to content

Arthur Read

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by Arthur Read

1. בחיפה מתמוגגים מהעוצמות של ב"ש
  2. נכון. מאמן שקילל במהלך משחק את פשיץ' ואת אמא שלו בסרבית. זה בדיוק האישיות המקסימה שאנחנו רוצים במערכת כמו של מכבי
  3. לא הייתה פריסה אחת מאז שחזרנו לבלומפילד המשופץ
  4. נזרום איתך. אנחנו במדינת חוק. יש ספר חוקים. תמצא לי את הסעיף בחוק שקובע שהדלקת אבוקות מונעת הכנסת ציוד עידוד. תמצא גם את הסעיף שמתיר להעניש באופן קולקטיבי. על הדרך תסביר לי איזה חוק מאפשר למשטרה להעניש אזרח ולא רק לאכוף את החוקים. בשביל להעניש יש בית משפט ולא זכור לי שהמשטרה מצאו איזשהו פורע חוק להביא לשם. זה הזמן להודות בטעות שלך לפני שתביך את עצמך יותר
  5. מה עם "נסיבות מחמירות"? מה שהיה שם לא עונה על הקריטריון שמצמידים אצלנו לכל ארטיק שנופל בין שלטי הפרסומת לדשא?
  6. מה אתה מצפה מהחסרי אונה האלה? הם גם שמחו שהפסדנו אליפות לב''ש למרות שהם קיבלו 6 על הראש
  7. אבו פאני מורחק לדעתי וחזיזה מעניין את הביצה... הוא לא שונא מכבי הוא פשוט ערס טיפש שרוכב על ההצלחה של השחקנים הטובים שמסביבו וחושב שהוא כוכב
  8. במקרה של הפועל אובדן של הכנסות זה העונש העיקרי, וכל דבר אחר הוא תופעת לוואי
  9. אין מביך יותר מהשיר המטומטם על אצילי. אף אחד לא מבין מה אנחנו שרים, וזה נגמר תוך שניה. בטח שזה לא מוציא אותו מאיזון. בדיוק כמו השיר על השופטים. במקום זה צריך לשיר 5 דקות רצוף "עומר מזיין קטינות" על הלחן של "אלירן זיין אותכם" וכשזה נגמר אז לשיר עוד 5 דקות רצוף "הווו אצילי פדופיל" על הלחן של "הווו אלירן עטר" זה משהו שאי אפשר להתעלם ממנו, וקהל יריב לא יכול להשתיק עם שריקות בוז (כי זה ימשך הרבה זמן) בטוח שזה יוציא מאיזון שחקן חסר אופי ועמוד שידרה כמו אצילי.
  10. לא מדוייק. המשמעות של עונש של משחק ללא קהל הוא אובדן הכנסה עצום כשמדובר ביריבה עם קהל גדול. הפועל את המנויים שלה כבר מכרה, אבל אובדן הכנסות של דרבי זה כמה מיליונים לדעתי. עכשיו לא רק שהם לא יפסידו את ההכנסות מהדרבי, עוד יהיו להם בנוסף הכנסות רגילות מהקהל של ב"ש ואולי אפילו יותר כי יהיו אוהדים שלהם שינסו לקנות לשם גם
  11. המדים נראים אותו הדבר, אבל משטרת חיפה ומשטרת תל אביב זה גופים שונים עם קבלת החלטות שונה בגדול אותנו תמיד מזיינים
  12. אתם עושים פה השוואות מפגרות כמו אלה שמתווכחים מי היה כדורגלן גדול יותר פלה, מראדונה, מסי/רונאלדו. כאילו שאין משמעות לזה שהם שיחקו בתקופות שונות לחלוטין ושהכדורגל השתנה מאוד. יכול להיות שמה שמראדונה היה עושה לא היה מצליח לו היום (השער עם היד בטוח היה נפסל עם ה VAR) אותו דבר לגבי המצב הבטחוני. הטכנולוגיה והמודיעין חזקים יותר מבעבר, ולכן קשה יותר להוציא פיגועים מאורגנים שכוללים חגורות נפץ ופיצוצים של אוטובוסים. מצד שני כמעט בלתי אפשרי לגלות באמצעות מודיעין את הבנאדם הבודד שקם בבוקר ולקח סכין מהמטבח ויצא לצוד אנשים. זה נכון שצריך לנקות את הנשק מהמגזר הערבי, אבל גם זה תהליך שיכול לקחת כמה שנים ולא תוך יום, יומיים או אפילו שנה
  13. בד"כ הייתי סומך באופן עיוור על האתר של מכבי. במקרה הזה אני זוכר בוודאות של 90% את ההגרלה עצמה ושם הפתק שלנו נשלף ראשון. זאת גם הסיבה שבגלל הלכתי לבדוק באתר של ההתאחדות אחרי שקראתי את ההודעה הראשונה שלך
  14. אנחנו הקבוצה הביתית https://www.football.org.il/national-cup/?national_cup_id=618&season_id=23
  15. אני גם לא מבין על מה המחאה פה... יוצא לנו במקרה הטוב 2-3 משחקים בשנה (מתוך 36) שאנחנו משחקים ביום שבת. גם את זה רוצים לקחת לנו? אבל מה אני מתפלא? ככה זה עם עסקני הדת בישראל - מתיישבים על עטיני המדינה ויונקים עוד ועוד ולא מפסיקים עד שלא נשאר כלום.
  16. למה השלט זבל הזה ביציע? שווימר לא משחרר אותנו
  17. ההגרלה תהיה: דרבי של חיפה שיבקשו להעביר לסמי עופר ב"ש - המנצחת היום
  18. מיטש מאס בגזענות ובאלימות שיש בקהל שלנו, והחליט לרכוש את בית"ר כדי להציל אותה
  19. הם לא נותנים להכניס אוכל למגרש אל תוותרו להם! זה לא חוקי! אפילו לקולנוע כבר מותר להכניס אוכל מבחוץ! התווכחתי איתם עד שאישרו לי. אין לזה סיבה בטחונית, רק כלכלית שהמזנון ירוויח יותר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.