Jump to content

Yehuda Hamaccabi

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by Yehuda Hamaccabi

1. על הלחן של התופים נותנים ת'קצב: והשופטים נוסעים בוולוו הקוונים בהונדה ג'אז עוד שניה נפסל השער עוד שניה זה מתפוצץ...
  2. חברים, אני מעוניין לטוס למשחק בגנט, יש איזו דרך למצוא טיסה נורמלית שלא עולה 500 דולר+ לבלגיה?
  3. לא היינו במיטבנו היום בלשון המעטה, ובכל זאת גם ביום טוב קשה לנצח 11 שחקנים על 12.
  4. וואו! משחק לא פחות ממושלם שלו. קיר בהגנה, בלתי עביר, וכל זה כשהוא חבוש ופצוע. מהות המכביזם.
  5. אני שמעתי אותו שואל: "What did you did?" (בהקשר של בן חיים)
  6. מה קורה עם השיפוט? עבירות בכל התקפה, בזבוזי זמן ללא התייחסות...
  7. מישהו מכיר באיזה פאבים ישדרו הערב את המשחק באילת? תודה מראש לעונים!
  8. אחרי שכל המשחק השיר של ריקן בריפיט זה היה נדרש שהוא יתן את זה
  9. מה יקרה קודם - גג בבלומפילד או WIFI חינמי כמו באיצטדיונים בעולם? (סליחה אם הגזמתי)
  10. המצלמה של הגלקסי 9 הולכת לשבור שיאים ולהיות מפלצת של ממש, אפילו יותר מהמצלמה של הנוט 8, תזכרו איפה קראתם את זה פעם ראשונה.
  11. צודק, ומצאתי אותו! http://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/playstation-plus/1-year-playstation-plus-membership-ps3-ps4-ps-vita-digital-code
  12. צריך את עזרתכם, יש לי יוזר אמריקאי שכבר כמה שנים אני מחדש אותו באמצעות רכישה של gift card שווה ערך לרכישת המנוי השנתי (בדרך כלל 50 דולר עגול) המנוי עומד להסתיים ולראשונה כאשר מגיעים למסך החידוש מעבר לעלות של 50 דולר נוסף גם סעיף "tax" של 4.12 דולר - סה"כ יוצא 54.11 דולר... הבעיה היא כזו - אין קופון בסכום הזה מכיוון שכל הקופונים הם בסכומים עגולים, והקופון בעל הסכום הנמוך ביותר הוא 10 דולר. במקביל בדקתי מה העלות של יוזר ישראלי ולהפתעתי גיליתי שהוא עולה 171 שקל, פחות מהיוזר האמריקאי - אך לא ניתן לשנות את המדינה בהגדרות המשתמש. מה הייתם עושים במקומי? פותחים יוזר חדש ישראלי? או שיש פתרון אחר לרכוש את המנוי השנתי...? תודה לעונים.
  13. זיכרון קצר מדי יש לחלק מהאוהדים. להגיד שהוא "עוד שחקן שעבר כאן" זה זלזול ולא במקום. אין צורך להשוות לנימני, שונא השוואות כאלה.
  14. הלוואי יהיה אינטיליגנטי וסבלני על המגרש חצי ממה שהיה בראיון. שמח שהוא נשאר אבל חייב להפסיק לתת לשחקנים שמתקלים אותו להוציא אותו משיווי משקל.
  15. לגבי הדיון מאיפה המשחק רץ כשאני הורדתי משחק מלא מהחנות - המאוורר של הסוני עבד שעות נוספות בניסיון לקרר את ההארד דיסק, כשרץ משחק מהדיסק המאוורר שקט, המשחק רץ מתוך הדיסק, ה"התקנה" היא של קבצים ספורים בלבד.
  16. לא שמח אבל מפרגן אנחנו ישראלים לפני הכל
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.