Jump to content

Echoes

משתמשים רשומים
  • Content Count

22
  • Last visited

• Days Won

11

Everything posted by Echoes

1. בשום סרט אין הצדקה לזה שנשחק עם 2 מגנים של הפועל ב״ש 2016 שהם אחרי השיא(הלא יותר מידי טוב) שלהם. דוידזאדה מבוהל מעצמו, כל פעם שהכדור מגיע אליו הוא לא יודע מה לעשות ומחפש את האופציה הכי פשוטה לפס(בדכ אחורה). משדר פחד לעצמו לשאר הקבוצה וליריבה. ביטון עוד יכול להיות סביר לליגה ברמה ההתקפית, אבל ברמה ההגנתית ניכר שאימנו אותו רק מאמנים ישראלים.
  2. מסכים לגמרי. אין ספק שאחרי 2 עונות עם עליונות מוחלטת, כמעט בלי הפסדים וכמעט בלי לספוג- פתיחת עונה כזו מרגישה כמו התרסקות. זה בסה''כ מחזור שני. מי שציפה שלא יהיו חריקות ומכשולים כשמאבדים כל כך הרבה שחקני מפתח ואת המאמן הכי גדול שדרך אי פעם במדינה הזו- מנותק מהמציאות. ומי שכן ציפה, אני מסכים איתכם שמחדלי הקיץ גדולים מידי ולדעתי המחסור של דמות כמו ג'ורדי\מנספורד גרם לזה: 1.לא הגיוני שעולים למחזור שני עם 0 זרים בהרכב. 2.לא הגיוני שיש לנו זר אחד בסגל במחזור השני. 3.לא יתכן שבלקמן, עם יכולתו המוכרת לכולנו הוא החלוץ הפותח שלנו. 4.בעקבות סעיף 3, לא הגיוני שאית
  3. צודק 100%. למועדון אין פנים, מביאים מאמן שיאמן את הקבוצה ויתעסק רק במקצועי, כל שאר התחומים נשארים בערפל
  4. אנחנו קבוצה עם שחקנים שלא מתאימים לסגנון המשחק שלה. דוניס מנסה לשחק בדרך מסוימת ללא קשר לחומר השחקנים שיש לו. יש מכאן 2 אופציות: 1.לחזק את הקבוצה 2.שהמאמן יתאים שיטה חדשה לחומר השחקנים שיש לו אופציה 1 לא נראית באופק לגבי אופציה 2, צריך להתפלל שהוא מספיק טוב לעשות את זה
  5. יש הודית מעולה בקריית שמונה שנקראת "טאלי", לדעתי פתוחה גם בשבת.
  6. אני לא מתכוון מראש לדברים נקודתיים כי אני מניח ש70% מהציטוטים בעילום שם הם חרטות של עיתונאים ברמה של צנציפר. עצם זה שבזמן האחרון הדברים האלה קורים, אומר שיש הדלפות.
  7. שנתיים ללא ג'ורדי ואנחנו מתחילים ללכת אחורה בנושא. כל מי שזוכר את ימי אבנר טוויטו ושהתקשורת ניהלה את החדר הלבשה יודע כמה הדבר הזה קריטי. אפשר לומר על כל כתבה שהיא "חרטה", וזה נכון למשל לגבי צנציפר, אבל עצם ריבוי הציטוטים בתקשורת אומר שאין עשן בלי אש, ושהדבר הזה מתחיל הוא לא נגמר עד שקוטעים אותו בכוח. אני לא יודע מי אחראי על זה במועדון, אני משער שזה יצחקי. אם כן אני מקווה מאוד שהוא יחתוך את הדבר הזה מהר. ככה או ככה אני מתפלל שתגיע דמות זרה לשרשרת הניהול שתקשר בין גולדהאר לצוות הישראלי. מצידי שיביא מכונאי רכב שוויצרי.
  8. המשחק הזה חשף את כל נקודות התורפה הנוכחיות שלנו, העמדות בהן צריך להתחזק צעקו אתמול לשמיים. בלקמן יכול להיות שחקן אגף מעולה לקבוצת אמצע טבלה בכל ליגה בינונית באירופה, הנסיון במכבי להפוך אותו לחלוץ מטרה של קבוצה דומיננטית הוציא מאיתנו את העוקץ וגרם לו להיראות כמו צללית של חלוץ אמיתי. זה ששכטר נכנס והכל הרגיש אחרת זה יותר מספר על יכולתו של בלקמן מאשר על זו של שכטר(ומזל שיש לנו אותו). שרן, השחקן שבכל הקריירה שלו נע בין קפריזות של השמצה לבין גילויי הערצה, היה לא טוב אתמול. קורה. הוא לא צריך להיות הבלם הראשון שלנו אבל אני יודע שהוא יתרום לנו עוד המון העונה גם על הדשא.
  9. יאללה, הלוואי. חלום שלי שהוא יחזור סתם בשבילו אני באמת מרגיש שהוא לא מיצה את הפוטנציאל בסין ואייאקס תפורה עליו בול.
  10. שואל ברצינות- כמה רחוק לדעתך נוכל להגיע איתו וכמה בלעדיו?
  11. זה שאנחנו יכולים להסתדר בלעדיו שולל את זה שהוא טוב לנו? אחרת לא הבנתי את הלוגיקה שלך
  12. אתה בא להסביר לי למה ערן זהבי טוב למכבי?
  13. קל לקחת את זה לשם אבל אני באמת חושב שהוא יכול לככב שם ברמה שתרים אותו לגבהים חדשים שפה הוא לא יוכל להגיע אליהם, ומגיע לו. אנחנו צריכים להסתדר בליגה הזו גם בלעדיו. איפה הsafe place של דעות לא פופולריות
  14. לא יודע להסביר את התחושה, אבל אני יותר רוצה שהוא יחתום באייאקס מאשר אצלנו.
  15. מעבר לפריימרליג רק יקטין את מסי. המקום היחידי בו הוא יהיה מלך זה פריז\איטליה. האופציות המועדפות עליי: 1. ספורטינג ליסבון 2. שיעבור ביחד עם רונאלדו לאינטר מיאמי של בקהאם.
  16. בגדול זו קונספירציה שהיהודים משתלטים על העולם עוד מימי הביניים בעזרת השתלטות על ההון העולמי
  17. לעלות לדשא עם מסיכות, לא להתקרב לשחקני סכנין ופשוט לעמוד עד שהמשחק יופסק.
  18. איפה משיגים שידור בימינו? תודה גדולה לעוזרים
  19. הפגנת הבורגנים תופסת תאוצה ונהפכת לאט לאט להפגנת הגזענים. אלו שיש להם מפעל לחמים יוצאים להפגין למען אלו שאין להם לחם, ועל הדרך קוראים להם בורים מטומטמים כי הם מצביעים לביבי. האליטה הלבנה מתחילה לאבד אחיזה וכנראה שהמחאה הזו זה אחד האקטים הנואשים שלה כי כרגע הוא מותקפת במעוז הכוח האחרון שנותר לה- בית המשפט. אלו שסללו את דרכם של העולים מארצות ערב לעבר עיירות פיתוח חסרות תקווה להיות פועלים כל חייהם וגזרו עליהם ועל ילדיהם עתיד של מאבק יום יומי, בוכים היום שאותן עיירות פיתוח מחזיקות את ביבי בשלטון. צחוק הגורל.
  20. הקהל שלנו מת על קרעים, בכל שנה תהיה סיבה אחרת לקרע. לחשוב שמיץ' מנוהל ע''י תומר לוי וצנציפר זה קצת עלבון לאינטיליגנציה. לחשוב שהשיקולים שלו הם פופוליזם זה זלזול בבן אדם שבכל שנה מפסיד מליונים על המועדון הזה. אני גם חושב שהוא טעה, ואולי העתיד שיבוא יוכיח לי אחרת. אבל בהנחה שהוא טעה עכשיו ובנושא הזה- אני סופג את זה בקלות. יש לו קרדיטציה להורדת ליגה מבחינתי.
  21. ומה עם מארגני המחאות שאוכלים וישנים בוולדורף אסטוריה? מדובר בהפגנה הכי מטומטמת בהיסטוריה. הבורגנים מוחים בשם הפריפריה נגד השלטון שלו הצביעו אנשי הפריפריה. האובססיה לביבי הביאה רמת ניתוק מהמציאות שאפשר להחזיר רק עם מכות חשמל
  22. מקצועית נטו מדובר בהחתמה סבבה. הוא גם עושה רושם של אחלה בן אדם לחדר הלבשה. עצם זה שיש עבודה על רכש זה כבר משמח.
  23. לא צריך חולצות שחורות. עם כל האהבה שלי למיכה- גם הוא וגם אצילי ביחד הם לא חצי אבי נימני. ואם אז המחאה הייתה מוצדקת כי היה לנו בעלים שדירדר את מכבי לתהום וגרם לסמל שלנו ללכת בגלל משחקי אגו עם מאמן- כאן יש מקרה של 2 שחקנים שבאמת עשו טעות מטופשת(ועדיין לא מצדיקה את שחרורם לדעתי). גולדהאר נשאר גולדהאר, מי שלוקח לו קרדיט על טעות אחת מהותית לצד כל מה שהוא נותן ועושה- תרעננו את הזיכרון.
  24. הוד מעלתו והעוזרת האישית? תתבייש.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.