Jump to content

IloveMTA

משתמשים רשומים
    16
  • Last visited

Everything posted by IloveMTA

1. להגיש נגדו כתב אישום ? מה אתם יצורים ?! כל כאלב בא יומו תפסיקו לשתף תמשטרה בעניינים כאלו ש ש ש
  2. יאללה לבוא למשחק אין יותר חשוב מזה כרגע, כאילו שלשבת מול הפייסבוק יותר טוב. משחק חשוב! אירופה יהיה כיף! תגיעו גם כי הפרוייקט הזה זה אחד הדברים שיפים בקהל במשך שנים ומבטא את העוצמה של המועדון הזה שנקרא מכבי תל-אביב. מכבי צריכה אותנו ואנחנו הכוח של מכבי!!!
  3. מקסים,נהדר,מרשים,ומרגש תודה רבה על הצילום ועל העלאת התמונות! D:
  4. מעדיף שלא יהיו שחקני מכבי בנבחרת פח הזאתי , עוד ירשמו עליהם את הכישלון,,,,,, ועזבו את זה שזה מסכן אותם..
  5. בחיים לא נישכח את יואב זיו , הוא יזכר לעולמים ! מקצות הארץ באנו הבאנו יואב זיו
  6. אין לו כושר , דומה למדוניאנין... זה שחקן שעד שהוא יכנס לכושר , אתה נותן לא או עד דקה 60 או מדקה 60 שיכניס טירוף למשחק כי זאת עמדה חשובה מאוד!
  7. השיר הנכון בזמן הנכון , זה הדבר שאנחנו מחפשים ... אחרי גול של יריבה , צריך בלי לחשוב פעמיים לעודד חזק יותר מאשר אחרי גול שלך.. א-ב של הקבינטטט
  8. באמת שזה היה לא פחות כיף מהכדורגל ! מתי מתחילה העונה?
  9. שמעו חברים אני מתגייס ב 21.10 אני רוצה לטוס לאמסטרדם עם חברים בין התאריכים 13.10 - 18.10 אני ממש צריך את העזרה שלכם , כי לי אין מושג איך עובדים כל הטיסות האלו! בבקשה טיסה זולה מצידי לטוס על איגואנה
  10. מה אתם רוצים אבוקות ביציעים? טשטושים + קשקושים - יאללה מכבי שימו גול.
  11. שירים חזקים ביותר + לכותבים!! אנשים כל היום מדברים על זה שאין חוש קצב וששרים מהר , קודם תתחילו לשיר ואז נדבר מה אתם מתביישים לשיר במשחק זאת מכבי!!!
  12. זה ניראה כאילו הקהל עייף. הקבוצה ניראת כמו הקהל הקהל הוא המראה הפנימית של הקבוצה הקהל יהיה בטירוף - הקבוצה בטירוף הקהל נירדם - הקבוצה נירדמת הקדמה : גוש של 40 איש 12 איש מעודדים מכבי מכניסה גול 1-0 על מכבי חיפה מתחילים לעודד כעבור רבע שעה שוב 15 איש מעודדים חיפה מכניסה גול 7איש מעודדים ופרצופים כאילו זהו המשחק נגמר והפסדנו (לא מדבר על המשחק חוץ, הדבר הזה היה במשחק בית שנגמר 1-1) ------------------------------------------------------------------------------------------------- במצבים האלה צריך לעודד חזק יותר במצבים שהקבוצה בבוץ שיבינו שאתם עומדים מאחורייהם ולא סתם שם בגלל שקניתם מנוי אני מאמין שקבוצה כמו מכבי תשחק טוב רק אם האוהדים יעודדו אם יהיה שקט היא תפסיד! במשחק נגד קש אוהדדתי עד ה 1-1 אחרי שהכנסו גול יכולתי לנוח , לפני הגול רק 7 איש אוהדדו אבל אחרי הגול פתאום התעוררו כולם משהו שגורם לי לעצבים,שרים: בשבילך נולדתי , אלך בשבילך אלחם בכולם,אני לובש צהוב כחול למכבי אתן הכל... הרבה חול ואין מה לאכול בתאבון.
  13. חחחח זה מצחיק.....מכבי של שנות ה 90 ומכבי של עכשיו זה לא אותו אנשים לא אותו אהבה לקבוצה לא אותו נתינה זה לא אותו דבר ... זה לא אותה מכבי שבאה כדאי לנצח ולא באה לבלבל תביצים ולהוציא תיקו..מה שראינו היום זה היה סטאנדפ
  14. המון זמן ידעו שהולכת להתפרסם כתבה על נימני כולם אומרים שזה יהיה כתבה חריפה העיקר שמכבי לא תיפגע מזה..
  15. שלום. שמי אביב אני מתל אביב בן 15.5 ורציתי להצטרף לארגון אחרי שכמה אמרו לי לבוא כי ראו אותי בפאב בדרבי הקודם ופיספסתי תפגישה להיצתרפות אז בקיצר השאלה שלי היא אם אתה צריכים עזרה בתאפורה בדרבי בהכנה בעשייה אני יודע להחזיק ספריי אז השאלה שלי היא אם אתם צריכים עוד יד עוזרת או תומכת אז בבקשה תפנו עלי אני ישמח לעזור לכם בכל עת תודה אביב =]
  16. אממ בכיף אחי מתאים לי קמארי
  17. שלום. אני הייתי בפאב איתכם ואתם אמרתם לי שתסדרו לי גם החלפה של המנוי של שער-11 לשער 13 היום הצלחתי לעבור והיה ממש כיף ואני ממש רוצה לעבור ולהחליף את המנוי לפני הדרבי בבקשה תעזרו לי אני גר בתל אביב אם מישהו רוצה להחליף תודה רבה בבקשה תשובה בהקדם זה באמת חשוב
  18. למה לא הייה אף אחד בפאב נגד סכנין? אמרו שאתם חוזרים רק למשחקי בית וחוץ אתם באים לפאב לא< תודה רבה. ויש לי עוד שאללה אני מנוי שער 11 ואני רוצה לדעת אם יש איך שהוא לעבור לשער 13 ולהיות אם השחקן מצידי לכל העונה..החלפת מנווים או משהו תודה רבה
  19. היום שוב היינו בפאב,כבר בפעם השנייה האמת ואני חייב להגיד שהיה כיף שזה לא יתואר אווירה מגניבה ולא רק זה גם ניצחנו היום את באר שבע 3-1 =]]] כנראה שאני וחברים שלי הולכים לבוא יותר לפאב בכל המשחקי חוץ של מכבי...(יש לנו מנוי) אני זה עם השיער הארוך וצעיף של האולטרס -.- (לחצו עלי לקנות את זה כי רק השנה התחלתי ממש לבוא לכל המשחקי בית ולא הבנתי עדיין ב"מחנאות") יאללה ספרו חוויות ודברים כייפים שהיה היום יאללה שבוע הבא חיפפה מזיינים את הקופים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.