Jump to content

שרן לא שירן

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by שרן לא שירן

1. שמחה, אבל לא כזאת גדולה... זה כמו שחיפה או ביתר ינצחו את הפועל 10-0, אני אשמח אבל לא יהיה לי זין לשמוע את הבבונים מתלהבים או את האהבלים מחיפה תופסים תחת
  2. דני נוימן (נראה לי שזה הוא) כשמגרלשוילי היה אצלנו כל פעם שהוא היה אומר את השם שלו הייתי בטוח הוא אומר "מה קרה לשווילי?" וגם שהוא היה אומר יאבריץ' במקום יבריץ' עמנואל רוזן
  3. שאתה הולך רגיל יש מדרגה שאתה לא רואה ונהיה לך דבר מוזר רצח שהקרסול מתעקם כזה ושואה אחכ שאתה לא יכול לזוז ועוד לא חשבתי על הפדיחות אם אנשים מסתכלים
  4. שם: עומר קבוצה: מנצ'סטר סיטי, אם אי אפשר אז באיירן. כמובן שאופציה ראשונה אם אפשר זה מכבי...
  5. אין מצב לאיזה פשרה זמנית בין האולטראס לשחקן? אם כן, אין מצב שאנחנו לא עוברים
  6. רודף העפיפונים, יגידו שהוא חרוש או משהו כזה, אבל שווה קריאה. יותר קליל- אם יש גן עדן אבל בטח קראת אותו כבר
  7. מחר ישיבה קטלנית עם שעיה ובושינסקי, אולי שירצקי יצטרף מחר ישיבה קטלנית עם שעיה ובושינסקי, אולי שירצקי יצטרף מחר ישיבה קטלנית עם שעיה ובושינסקי, אולי שירצקי יצטרף
  8. ואתה כותב את זה פה כי? לא צריך להוכיח לנו שום דבר, כל זה אנחנו יודעים. שהם ימשיכו לדבר, ואנחנו נמשיך לעודד. ד"א, באמת לא בא לעקוץ את כותב הנושא, פשוט כל הדברים האלה כאמור כבר ידועים לכל אוהד מכבי.
  9. לא שאני אומר שהכל כשר, אבל תסתכלו על הצד החיובי- מכבי תבוא לשחק מול חיפה בראש נקי, בלי שהקהל יתחיל עם הזוהמה שלו והשריקות לקבוצה אחרי שלא מצליחים לנצח 2 משחקים בתחילת עונה.
  10. כן, עכשיו ראיתי על באלוטלי. גם פודולסקי ואדווין דז'קובתוכניות של הסיטי. מקווה מאוד שלא יביאו את באלוטלי, הסיטי לא צריכים שקן בעייתי כמוהו, מוכשר ככל שיהיה... פודולסקי נשמע כמו אופציה טובה מאוד, יותר טוב מדז'קו וגם מבאלוטלי לדעתי. ד"א, רוביניו לא יחזור, הסיטי מחפשים להשאיל אותו כדי לחסוך חלק מהמשכורת המטורפת שלו ( 150 אלף פאונד בשבוע!! ) כנראה לולנסיה או שוב פעם לסאנטוס. אם כבר בסיטי עסקינן, רייט פיליפס יעוף לליברפול, טוטנהאם או ארסנל.
  11. לא מבין למה עדיין ממשיכים לשיר שירי מזרחית לשחקנים ובסוף X עולה עולה... תמציאו מילים כמו שצריך, יהיה הרבה יותר טוב ויותר קליט חוצמזה אחלה שירים חדשים
  12. לא שאני בעד העלאת המס לסיגריות ודלק, אבל התלונות של אנשים פה לא הגיוניות. אי אפשר לחיות במציאות שלנו פה כמו באנגליה, כי כל העולם רוצה להרוג אותנו ובגלל זה רוב התקציב שלה המדינה, המיסים שאנחנו משלמים, הולכים לקניית טנקים, אימון חיילים וכו'. אין מה לעשות אתה רוצה תעבור לאנגליה
  13. לא יודע על מה כולכם מדברים, יש את אדם ג'ונסון צעיר תותח שהראה יכולת מצוינת לקראת סוף שנה שעברה... טורה---אירלנד/דה יונג/בארי סילבה--------------------------------------ג'ונסון טבס/בלאמי---אדבאיור/סנטה קרוז עד עכשיו הם שיחקו עם בלאמי בסגנון הנרי של בארסה, חצי חלוץ חצי שחקן קו, עכשיו הם פתרו את זה עם סילבה. הבעיה היחידה היא כמות החלוצים שיש לסיטי, ועוד יותר כמות הקשרים שכולם באיכות טובה. מישהו יודע אם אירלנד עזב כבר? טעות בית סוהר לשחרר אותו
  14. דויד סילבה בסיטי, 28 מיליון פאונד. בול מה שהיו צריכים הסיטי
  15. שלח לי בפרטית אחי דילים ליוון בסגנון קוס או מיקונוס, אם אפשר גם בורגאס... תודה גבר
  16. אתה שומע את עצמך? לאורך כל השנים, ובעיקר שנות ה-90 לפי מה שאני זוכר הפועל סבלו מכל כיוונים, ומכאן התפתחה הגישה האנדרדוגית והלוזרית שאפיינה את הפועל- אנחנו בכמה שנים של השפלות שהגיעו לשיא בדרבי שעבר ואנחנו מגיעים בגישה של "זה בסדר אם נעשה תיקו, לא נורא העיקר שעברנו את הדרבי בשלום". הרי המהות שלנו היא רק להגיע לדרבי, ליהנות ממנו ולנצח אותו, לא לעבור אותו בשלום! אני לא מספר פה חרטות כמו שאמרתם ולא "עף עליכם", פשוט תנסו להיות אובייקטיבים לרגע, תסתכלו אפילו על העמוד הראשון פה בפורום ותגידו אם זה לא נראה כמו פורום של הפועל אחרי 0-0 בדרבי. שוב פעם, אני לא אומר לא לשמוח כי אין אוהד מכבי שלא שמח היום, אני מדבר על התפיסה הכללית שצריכה להיכנס לאנשים פה שחיים עדיין באופוריה צהובה מסוימת.
  17. כן, אפשר טוב וכיף לשמוח לאיד. כן, לקחנו לזונות את האליפות. אבל העונה הזאת היא הכי עצובה שהייתה לי. התהפכו היוצרות- אנחנו הפועל והם מכבי. ממתי אנחנו באים לדרבי בגישה של רק לא להפסיד? עזבו את האוהדים, השחקנים עצמם- פשוט בושה. הפועל קבוצה יותר טובה? על הזין, מכבי ת"א אמורה לעלות לדרבי לתת את הנשמה עד שנבקיע ולא לעלות אה-לה אינטר עם 10 שחקנים בהגנה. זה התפקיד של הפועל! לבוא לדרבי עם רגשות נחיתות, לחשוש, לפחד, לשקשק רק מלשמוע את השם מכבי ת"א. ממתי אנחנו באים עם רגשי נחיתות לדרבי?! אמרות שהיו שמורות להפועל פתאום הפכו למוטו של הקהל שלנו ועוד יותר חשוב ועצוב- לקבוצה שלנו, אותה קבוצה שהעונה נתנה לצד השני של הכביש לעבור אותה במאזן הדרבים ולאבד את הרוח הגבית מאחורי הטענה שאנחנו תמיד היינו ונהיה יותר טובים מהפועל. אני לא אומר לא לשמוח, ואני לא אומר שאני לא שמח, אבל רבאק, אנשים פה נמצאים בתחושה הפועלית של "פירקנו אותם 0-0", באמת טוב שלא יצאנו לכיכר לחגוג. אתם אומרים לקבוצה שהיא לא מכביסטית? תהיו קודם אתם. בקיצור, איך אתם אומרים? "תזכרו שאתם מכבי תל-אביב"
  18. כנפי עוף של דיקסי לזניה של קפה איטליה כל דבר אחר בפינה של חיים בבאזל
  19. אולי מזוכיסטי, אבל לא יכול לחכות להתרגשות שלפני הדרבי, רק המחשבה על ניצחון בדרבי הספציפי הזה במיוחד מעלה לי אחושילינג חיוך.
  20. תרשום תרשום החיים שלי בזבל אבא של פרנסין
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.