Jump to content

Helly22

משתמשים רשומים
    78
  • Last visited

Everything posted by Helly22

1. גם בעונה שספגנו 11 שערים בעונה טענתי שהוא אחד השוערים החלשים שדרכן כאן, שום קשר למקצוע, אין לו מקום בקבוצת צמרת בלאומית, רק עיוור יכל לטעון שהוא שוער לגיטימי
  2. להשאיר פה את קין בטענה שהוא לקח אליפות וכוו זה בדיוק כמו העיוורים שמתחילת שנה חושבים שיש לנו קבוצה אימתנית עם הגנה סבבה ולא מצליחים להודות שיש לנו הגנה של תחתית ליגה לאומית. רובי קין לא הראה לי שום דבר השנה, שום שיטה, שום חזון, חוץ מזה שהוא פעמיים הצליח להקריס את הקבוצה כמובן....
  3. בכר טוב ממנו? שרון מימר כמה רמות מעליו, לפעמים פשוט מספיק להסתכל על בנאדם ולראות שאין לו את זה, שום שיטה, שום כלום
  4. זום זה קורה זה ברמת צמד הברזילאים רמון את לא זוכר את שמו, מישהו הולך לגזור פה קופון כנראה
  5. ואווו אנשים פה לא מחוברים למציאות, הגרלה קלה חחחחחחחחחחח. מה לא תכתבו כדי שבמידה ויגרדו נקודות תקפצו ותגידו שאמרתם
  6. יותר חלש מאיתמר ניצן לצורך העניין, 11 שערי חובה בעונה לא קונה אותי, זה לא המדד
  7. עצוב ההחתמה של טננבאום, אם זה האופציה הכי טובה מבין הישראלים/יהודים שקיימים אז המצב בעייתי, לטעמי דניאל אחד השוערים היוצא חלשים בגזרה הזאת גם לפני הפציעה, לא רוצה לדעת מה המצב שלו היום
  8. איזה קהל עייף וחלש אנחנו, בלחץ 20 אלף ומתוכם גם הרבה לא יבואו
  9. מצטער כנען לא שווה יוצר מ 1.5 וזה גם בתנאי שוק הזויים ומנופחים, לא יודע מי באמת פה רואה משחקים שלו באופן שוטף אבל לא הכל ורוד כמו שמציירים, בואו נגיד שראיתי אותו לא מעט והוא לדעתי יותר מחמיצן דגול מאשר איזה סקןרר מטורף, תעברו רק על ה 3 משחקים אחרונים שלו, יש לו שם בערך 5-6 החמצות ברמת הפיירו, נכון שפעם בכמה משחקים הוא משחיל כדור לחיבור ועובר כמה שחקנים אבל כרגע לא מספיק, בנוסף פציע
  10. מישהו באמת יודע להגיד בשנתיים האחרונות כמה פעמים שער 11 נסגר וכמה רדיוסים? וכמה במקביל היה לחיפה
  11. לא יודע אם היית צייני אבל זה נופל על הקטגוריה של פנדל רך לארגנטינה, אם פה עוד יש על מה לדבר אז נגד אתלטיקו ובאיירן זה ודאי שהשופט השפיע על המשחק ונגד באירן אפשר להגיד קבע את העולה בודאןת
  12. ואלה הלכתי שוב לגול של ראמוס, רואה נבדל ברור אין שום אופציה אחרת, גם לפנדל נגד יובה הלכתי, זה שהוא בא מאחורה זה לא אומר שזה אוטמטית פנדל, לפנדלים האלו של ארגנטינה קראו רכים, אם זה פנדל אז גם די מריה פנדל, תסתכל שוב תראה הוא בכלל מגיע לכדור ובקושי מלטף אותו.
  13. לא מכובד להיות שישי לצורך העניין? לא אתה רשמת שצריך לדעת לקבל דיעות אחרות? למה אתה חולק על הדיעה שלי? ואם עדיין לא הבנתם זה לא באמת מה שאני חושב, פשוט החלטתי להטריל אתכם בדרך שאתם מטרילים על מסי, די עבד האמת. ומה עם מה שרשמתי? אז עזרו פה ושם לריאל או לא? בזמנו זה לא היה נחשב שנתנו להם ?
  14. את האמת רשמת את ההודעה שלך בבטחון ואני לא מבין על סמך מה… לא צריך להתאמץ יותר מדי, רק משחקים זכורים והחלטות שהעלו באופן ברור את ריאל באלופות. נגד באירן 2107-18- אדום לוידאל שבכלל לא הייתה עבירה, נבדל מטר של רונאלדו בשער הראשון שלו, השער השני של רונאלדו חצי מטר נבדל, וכל זה אחרי שבאיירן הובילו וההתמודדות כבר הייתה סגורה, אחת השערוריות הגדלות בהיסטוריה. 2018-19- 3-0 יובה מובילה והשופט מביא לריאל פנדל מומצא ומעלה את ריאל. 16-17- גמר ליגת האלופות במצב של 0-0 השופט מאשר שער מנבדל של ראמוס אז מי משלשל מהפה? (לא מופנה אליך אלא לאידיוט אחר שרשם לי בבטחון שאני משלשל ומחרטה) מוזמנים לבדוק אותי הכל אמת לאמיתה, דברים שכולם מכירים ולא החלטות שהם גבוליות שאפשר לדון בהם, טעויות שהכריעו משחקים קריטיים, והבאתי לכם את המוכרים אם אתם ממש רוצים אביא לכם עוד כמה. ופעם הבא תקראו מה רשמתי לא אמרתי שבארסה לא נהנתה משיפוט, אם תשימו לב רשמתי כל אחד בשלב כזה או אחר זכה מההפקר אז אל תדברו על כוכבית בגביע הנוכחי אחרת אפשר לשים כוכבית על 3 גביעים של ריאל ורונאלדו. עכשיו אשמח לתגובה שלכם (לא רק שלך) כי רשמתם שכל זכייה הייתה נקייה משיפוט, רק שההפך נכון
  15. נכון כשרון זה לא הכל אבל כשהכשרון הזה מתרגם את מה שיש לו ברגליים למספרים שבחיים אפחד לא ראה (סיכוי סביר שיסיים ככובש והמבשל הגדול בכל הזמנים), תארים אישייים, קבוצתיים ועוד מספרים שאפשר עד מחר לדבר עליהם, אז כשכל הדבר הזה נפגש עם כשרון על טבעי ורגעי קסם אז לדעתי הדיון נסגר. אני אוהב אגב שמדברים פה על שיפוט, רק לא מציינים שבסבב אלופות של ריאל ורונאלדו אם היה ואר אז כנראה הם היו פחות 2 גביעים וזה כולם יודעים וכולם זוכרים את השערוריות שהלכו שם משחק אחרי נשחק בנוק אאוט, אז שימו את השיפוט בצד כי כולם נהנו ממנו בדרך כזאת או אחרת במהלך הקריירה. דבר אחרון ראיתי מישהו שרשם שרונאלדו הביא את פורטוגל לזכות ביורו, מי שרשם את זה כנראה לא ראה אף משחק של פורטוגל בטורניר, בספק אם רונאלדו היה השחקן המצטיין של הנבחרת, מוזמנים לצפות משחק משחק או לראות סטטיסטיקות. ולא אני לא מוריד מרונאלדו פשוט יש פה תגובות הזויות שצריך להגיב להם
  16. כן הנדסת תודעה, בדיוק מה שאוהדי רונאלדו עושים ברשתות, איכשהו מנסים להפוך שחקן טופ עשר מלמטה (מכובד) לגדול בכל הזמנים, יחבורה של הזויים הוא אפילו לא יסיים בתור הגולר הכי גדול (והוא חלוץ רוב הקריירה) ואם יהיה מספיק גבר יפרוש וגם את זה יאבד לגמד מטר שישים שפעם אחרונה שנגח בכדור זה היה בגיל שנתיים כי הוא בגובה של הדשא, אשכרה בדבר אחד שהוא אמור להיות מעליו גם בזה הוא מפסיד, מדהים. ואני לא מדבר כבר על הגולים עצמם, אחד חצי מהשערים שלו זה תלות בעצמו והשני משחק בפוזיציה של חלוץ ברחבה כבר כמה שנים טובות. עכשיו זה הזמן להגיד תודה שזכיתם לראות את הגדול מכולם
  17. זכה עם השופטים, ורונאלדו בבית עם השופטים איזה כיפוש ונסיכוש ממומרוש
  18. מי סידר להם? פיפא? לפי מה שזכור לי ברזיל, ספרד היו צריכים להיות בצד הזה, זה שהם כשלו זה לא בעיה של אפחד אחר, מי ישמע רשמתם את זה כאילו מלחתכילה זה היה הצד של ארגנטינה. מי ישמע נגד מי צרפת שיחקו עד הגמר, חוץ מאנגליה, פולין ומרוקו, אפחד לא אשם שנבחרות התחרבנו
  19. אוהד ריאל/רונאלדו, שם את הבית שלי, אל תחרטט אותנו עם שנאה שמתורגמת לטורי דיעה
  20. ואוו יש פה כמה יצורים לא מהעולם הזה, מהנדסים תודעה בכח, מזכירים לי את אוהדי חיפה. תסתמו את הפה ותצפו בגדול מכולם ואל תתחילו לנתח לי פנדלים ברורים ככאלה שלא היו. מה אתם רוצים שלא ישרקו על פנדלים כי זה נראה לכם מוגזם הכמות? מה אתם הזויים? חוץ מפולין שום פנדל לא היה מוטל בספק.
  21. בשום עולם ובשום סיטואציה אי אפשר להשוות את רונאלדו למסי, כמו שלדעתך רונאלדו יותר גדול אז לדעתי מי שבאמת משווה ביניהם חסר מושג בכדורגל, רונאלדו שחקן גדול על מסי עוד לא מצאתי את ההגדרה הנכונה
  22. מצטער קשה לי עם התנועות גוף והפרצופים של זהבי במשחקים האחרונים שהכדור לא מגיע אליו או לא מוסרים לא טוב, אין בעיה פה ושם להתבאס, זה נראה כבר משהו קבוע
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.