Jump to content

asi1998

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by asi1998

1. אם מישהו מוכר כרטיס אשמח לקנות ממנו, לא משנה השער
  2. יצחקי וקראנקה זה הברור מאליו, הייתי שולח עוד כמה
  3. אם מישהו צריך כרטיס לשער 8 והוא אוהד מכבי או מישהו מכיר פה מישהו שישלח לי הודעה ואני אעביר לו בתמונה בטלפון
  4. מקווה שהנבחרת תסיים עוד קמפיין כושל
  5. השנה הסגל שלנו לא נופל מאף קבוצה בניגוד לשנים קודמות. מאמן גרוע זה ברור, אבל הגישה של השחקנים בהרבה דקות משחק מביכה.
  6. השחקנים עושים פה סוג של סבוטג למאמן, זה לא קשה לראות את זה. עד שהמאמן לא יוחלף (וזה יקרה בוודאות עד העונה הבאה) כלום לא ישתנה פה. נשאר רק להתמקד בגביע.
  7. הטוב בהיסטוריה יישן איפה שהוא רוצה ועם מי שהוא רוצה.
  8. מזה משנה שילוח לא שילוח, כל פעם זה שופט אחר. חסר שופטים שדפקו אותנו? מוציא את החשק מכדורגל כל החרא הזה נגדנו.
  9. היית עדין עם השופט. האדום ההזוי שלו כמעט הגדיל את הפער מחיפה. חוץ מזה, השחקנים שלנו מדהימים ונותנים את התחת בכל משחק.
  10. בגול השני שלנו הוא לא היה מסוגל לדבר. איך הוא משדר אותנו מזה הדבר הזה? גם 3 פעמים הוא הזכיר את היד. על האדום של פיבן הוא לא דיבר.
  11. שימשיכו לא להתלונן על השיפוט. הנה גמרו לנו לבד את האליפות
  12. כל כך שקוף שתהיה פה תוספת זמן משמעותית
  13. יש אותה באפ סטור? לא הצלחתי למצוא
  14. אחרי תצוגת שיפוט כזאת באמת שאין לי חשק להתייחס לצד המקצועי ובכל זאת, אני חושב ששיחקנו טוב היום. באמת שאם היה פה שיפוט נייטרלי היה נגמר פה 3-4 חתיכות.
  15. כולם על הראש שלנו, פרשנים, שדרים, שופטים. אם ניקח אליפות השנה זאת תהיה האליפות הכי קשה שעשינו בשנים האחרונות.
  16. מאחל לבאר שבע שבע ולו להישאר ביחד כמה שיותר זמן הם לא מזיקים יותר מדי. הוא לא בטופ 10 אפילו של שחקנים ששנאתי
  17. לא מבין מה הקטע בלא להתלונן על השופט? מזה איזשהו ג'נטלמניות אירופאית? משחק כזה באנגליה כל המסיבת עיתונאים המאמן היה יוצא על השיפוט. אז היום זה לא עלה לנו בנקודות, למה לא לצאת בהודעה שהשופט הזה לא ישפוט אותנו יותר?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.