Jump to content

בארסה-מכבי

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by בארסה-מכבי

1. שרקת בוז לשחקן עבר גדול של המועדון כאילו שאתה ועוד אלפים כמוך לא שרקו בוז וקיללו שחקן עבר גדול אחר של מכבי, אז אל תהיה צבוע כאילו שלא תמצאו תירוץ כל פעם להגן על נמני התגובה שלי היא לגולם כמובן
  2. עזבו שנייה את הפועל, פשוט תענוג לראות את מכבי חיפה מתפרקת ככה. אין קהל שמגיע לו לסבול יותר מהקהל של מכבי חיפה אחרי כל הטוב שהיה להם ב10 השנים האחרונות.
  3. חלי חבל שאתה זורק סתם דברים לאוויר בלי שאתה יודע מה אתה אומר, עם גרנט זכינו באליפות עם ממוצע השערים הגבוה ביותר בעידן המודרני. 82 שערים ב32 משחקים ממוצע של 2.6 שערים למשחק. אז בחייאת די לזלזל בגרנט שהצליח בכל מקום שהוא אימן חוץ מהתקופה שלו עם לוני( שאיתו כידוע אי אפשר היה להצליח)
  4. הוא פשוט מתעלל בהגנה שלנו, לא יאמן באיזה קלות הוא מפרפר אותם.
  5. לפעמים אני חושב על זה, כמה מטומטמים אנשים יכולים להיות שהם מחזיקים מהבלוף הזה, כמו שאמרת אולי רק בליגה השלישית של צרפתיש לו מקום..
  6. לא נעים להגיד את זה, אבל בוזגלו מסתמן כאחד הבלופים הגדולים בהיסטוריה של מכבי. פשוט שחקן רע.
  7. וואו, זה נראה ממש כמו אשכול קלאסי של פורום השדים...
  8. ברדוגו שאלה לי אלייך, בן כמה אתה וכמה אליפויות של הפועל זכית לראות?
  9. כמה שהמשפט הזה נכון, אני גולש בפורום שלהם לפעמים ואין שבוע שהם לא מדברים על הטראומה שמכבי עשתה להם בשנות ה90, יש כאלה שאאפילו אומרים שדריקס בא להם בסיוטים בלילה חחחחחחחחח..
  10. אני אישית מקווה שהפועל תזכה רק באליפות ווחס וחלילה לא בדאבל, כי את חיפה אני שונא יותר..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.