Jump to content

שגיאאא

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by שגיאאא

1. לא ברור מי הזבל.. אתה (עצמך) בן זבל. או שאתה בן (של) זבל. אני מבקש תרגום למאותגרים שיכלית.
  2. נחמד+ אני מחפש יותר את הסגנון של מייק ברנט.. וגם את השיר של אביב גפן "קרן אור" אבל בצרפתית..
  3. אני סומך על האינטלגנציה של האנשים פה, שאם אתה שמת לב, אז גם הם שמים לב. שנסונים רבותיי, שנסונים...
  4. אהלן חברה, אני צריך כמה שיותר שמות של שנסונים... מי שלא יודע, שנסונים זה השירים היפים האלה בצרפתית.. יש למישהו מושג?
  5. תכלס, רק שגיא מתאים למשימה כזאת.
  6. אני אשמח גם ללינקים, תודה.
  7. לא קם החכם שהבין שזה תרגיל שיווקי?! ממש עוד להיט מאילנית! הנהלת הפועל מוכרת כבר שנים כרטיסים לשער 11, רק שתמיד האוהדים נתקעים איפשהו באזור שער שתיים... אז מה עושים?! איך גורמים לאוהדים הפועל לקנות כרטיסים לשער 11!? תשובה - תופסים טרמפ על הדרבי ומרעילים את הגרמנים על שער 11... אזזזז שלא יעבדו עליכם!! הצעה להנהלת הפועל: תודיעו שמעכשיו אתם מוציאים למכירה כרטיסים לשער 13, ככה בתור התחלה...
  8. הם רוצים 10 אלף מנויים? (המון כסף) שישקיעו! 3 זרים הם בכל מקרה יביאו... אז לפחות שלא יהיו טמבלים!
  9. אם מכבי באמת רוצים להעמיד קבוצה אז חייבים מגן ימני זר ברמה בלם ברמה של טל בן חיים לפחות ועוד חלוץ מאסיבי ושלא יביאו חטיפים.
  10. למכבי יש עוד מקום ל3 זרים. איפה הם?
  11. התחל -> שורת run תרשום cmd ושם בחלון דוס תרשום ipconfig ותסתכל מה רשום לך ב Default Gateway אם לא עובד תנסה 192.168.0.1
  12. כן כדי שאחרי שבוע יריב עם קלינגר ולוני יפסיד פול כסף וגם ברקו יפתח על קלינגר פה ג'ורה וגם לא יהיו מנויים.
  13. מצד שני, זה קצת קשה לחזור מפיגור ולנצח כששמים רק 0.81 שערים למשחק, אבל שיהיה. 8 זה בדם! קלינגר קוסם העלמת יציע!
  14. ממש שיא "המכביזם" לא לחזור 3 שנים מפיגור. תודה קלינגר. איך שכחתי 3-2 בטדי!!!!!!!!!!!!! 8 זה בדםםםםםםםםםםםםםםםםםםם
  15. אם משהו זוכר משחק שהתחלנו בפיגור ובסוף ניצחנו (2-2 כפר סבא לא נחשב), בתקופת קלינגר, אז בבקשה שיזכיר לי. תודה.
  16. סבבה סלחתי, דריקס הוא סתם בובה לא רלוונטית. זה ידוע שלוני משחק רק במשחק "קלינגר אמר". ואם בדריקס עסקינן כשחנות צעצועים מתעוררת וילדים מגיעים מקרוב, מרחוק כל בובה למקומה חוזרת וכולם אז חוזרים לחייך ולשתוק בובים, בובות שממלאים את החנות בובי משחק ובובות על חוט בובי חלל ובובות מזמן וגם ברבי יפה כמובן
  17. מה שאתם לא מבינים זה שאם 300 אוהדים מתוך השחקן ה12 ועוד 100 מתוך האולטראס היו אומרים בYNET מה שמשפחת לוי אומרים, לוני היה זורק זין ואפילו אומר שהם כפויי טובה. אבל המשפחה הזאת שדווקא משער 2 פשוט מעבירה את המסר הכי טוב שיש.
  18. זו בידוק התשובה הכי דבילית שיש. שואלים אותך מקסימום על אלי דריקס, לשם שינוי לוני לא מעורב כאן. תענו לעניין בבקשה. מר משיח היקר, קיבלת 20 תשובות, הסבר על מה ולמה הסקר מתי נקבל??הסקרנות תוקפת. שם עליך זין זה המשאלה שלי לא שלך. ואם לוני לא מעורב אז הגיע הזמן שהוא יהיה מעורב כי הוא שורש הבעיה. גם לא מבין מה יתנו פיטורי דריקס... אבל שיהיה לא מזלזל במשאלה שלך, אבל תענו לעניין, אם לא העלו את לוני למוקד הפעם כנראה שיש סיבה לכך. אם הבנת לא נכון מצטער. ועכשיו לעניין, שאלו אותך את מה היית מעדיף, וענית שאתה רוצה שלוני ודריקס ילכו, ולאחר מכן ענית לי שאתה לא מבין מה דריקס קשור, אז למה אתה רוצה שהוא יילך? הבנת הנקרא חביבי הבנת הנקרא... אתה כל כך רוצה שדריקס ילך שאתה כבר מדמיין שאני כתבתי את זה? נ.ב. אם זה קשור לשיחות חשאיות למיניהם, עלו והצליחו. למרות שברגע שלוני וקלינגר יהיו מחוץ לתמונה.. היחס לאוהדים יהיה שונה בכל מקרה...
  19. http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3049341,00.html משפחה ענקית כולי הזדהות, עושים שירות מעולה! רק להם לוני עוד יכול להקשיב. לוני חיי שנים על אוהדים כאלה. מה קרה לקומץ החוליגני שלא אוהב את הקבוצה לוני? את הלוקחות מס 1 הפסדת! זבל. קח איתך את קלינגר לישפאר ועזוב אותך כבררר
  20. זו בידוק התשובה הכי דבילית שיש. שואלים אותך מקסימום על אלי דריקס, לשם שינוי לוני לא מעורב כאן. תענו לעניין בבקשה. מר משיח היקר, קיבלת 20 תשובות, הסבר על מה ולמה הסקר מתי נקבל??הסקרנות תוקפת. שם עליך זין זה המשאלה שלי לא שלך. ואם לוני לא מעורב אז הגיע הזמן שהוא יהיה מעורב כי הוא שורש הבעיה. גם לא מבין מה יתנו פיטורי דריקס... אבל שיהיה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.