Jump to content

shuti

משתמשים רשומים
    6
  • Last visited

Everything posted by shuti

1. מצטרף לנושא ומחפשת אי ביוון שהוא לא רודוס/זקינטוס שם כבר הייתי טס עם החברה שיהיה מקום שמתאים לזוגות עם נופים יפים, חיי לילה ומסעדות טובות וכמה שפחות ישראלים
  2. לא טוב לי כשרה כי אני צריך לשישי בערב
  3. החלטתי ללכת על האינדיגו, מסעדה מומלצת באיזור?
  4. בוא נגיד מקסימום אלף ללילה
  5. ואני צריך המלצה למלון טוב בתל אביב והמרכז, ללילה בין שישי לשבת שלא ישחתו לי תכיס יותר מידי ועדיפות עם איזו מסעדה טובה ליד. אם גם יש איזה הברקה למתנה לא גרנדיוזית מידי בצד שתפו אותי (חצי שנה ביחד) תנו בראש!
  6. אני חייל משוחרר ומאוד מתלבט לגבי העתיד שלי בין השאר חשבתי הרבה על שמאות מקרקעין, מישהו למד/מכיר/יודע ויכול לספר קצת?
  7. חייב מהמאסטרים פה עזרה בתרגילים לתאומים! פשוט שום דבר לא עוזר.. לאט לאט מתחיל להיראות כמו תרנגולת!
  8. להערתכם כמה כסף יספיק לי (רביעי עד ראשון)? ויש קניות? בגדים בעיקר
  9. מישהו היה?? נוסע עם חברים רביעי עד ראשון הבא חבר'ה צעירים שמחפשים בעיקר בחורות ומקומות בילוי זקוק לטיפים והמלצות בעיקר על מה לעשות ביום/בלילה ובכללי דברים שחשוב לדעת תודה לעוזרים
  10. פנק אותנו גם בסרט של הדורס, אם יש איזה צפייה ישירה ככה
  11. מחפש באופן בהול ודחוף צפייה ישירה אם למישהו יש איך לעזור אני אהיה אסיר תודה. חג שמח
  12. http://www.xoox.co.il/clip/show_media.php?id=665 12:47 השיר בפורטוגזית(?) שהבחורה שרה תודה רבה לעוזרים!!
  13. כמה כסף אני אצטרך בערך לכל הסיפור?
  14. לפני זה היה לי אייפון 4, ככה שיחסית למה שהייתי רגיל זאת בטריה טיל.. אבל יחסית למובילים באנדרואיד היא לא משהו המצלמה בכללי אש.. 20 פיקסל
  15. אני רוצה לרדת לאילת ולעשות קורס של 2 כוכבים סביבות מרץ זאת תקופה טובה? ובכללי מי שעשה שייתן קצת טיפים, בתי ספר מומלצים וכל פיסת מידע מבורכת
  16. קניתי את הMX4, מכשיר נהדר.. מבסוט ממנו לגמרי והוא עולה 1600 בבאג, מצלמה פסיכית!! החיסרון היחיד הוא שאת האביזרים שלו יש רק בבאג, והמבחר לא גדול לפי מה שהבנתי עוד שבועיים מגיע הגרסא החדשה שלו שתהיה מאוד דומה לנוט 4 (בשונה מהMX4 שמאוד מזכיר את האייפון 6 שזה מעולה*, ויעלה 2100.
  17. shuti

מסיבה

סולו- מסיבת היפ הופ יהודה הלוי 32 אם אני לא טועה
  18. מלונות תסגור שם ותשלם להם פר לילה כי המסלול והזמנים מאוד משתנים רק טיסות ייצא לך יותר זול בארץ
  19. מסה מסה מסה צריך תפריט בבקשה 68 ק"ג על 1.85 ס"מ רוצה לעלות בין 7 ל10 קילו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.