Jump to content

Itzik Israel

משתמשים רשומים
    49
  • Last visited

Everything posted by Itzik Israel

1. גול ענק באמת זריקת הגוף , הכניסה . מדהים!
  2. הרבה פאניקה וליצנות פה תפסיקו להיות פתטים אנחנו ב-פאקינג אוגוסט יעברו לא יעברו שיזדיינו בתחת אנחנו מכבי
  3. חחח על מה אתה מדבר? ההפך הוא הנכון עוד יותר רעב.
  4. תתעוררו כולם ! ! מחר מלחמה צריכים ביציע יותר דגלים וצבע ! - מישהו על הדשא מחר ב מ כ ב י - ו ב -5 דק לפני העלייה זה מסט בהצלחה לנו חברים .
  5. כמו שזה נראה עם הפגיעה של חיפה בזרים ועם החוסר רכש והפציעות אנחנו עד תחילת הפלייאוף לא ניהיה פקטור צטט אותי אם צריך.
  6. אהלן במידה ולמישהו יש כרטיס מיותר או שנדבק או שלא יכול להגיע אשמח לקבל עזרה עקב טעות בחישוב הנק שלי השגתי כרטיס 1 במקום 2 לי ולאחי. לא משנה לי לאיזה שער מקסימום אחליף . עדיפות ל 11 כמובן . . מתנה מובטחת למי שיעזור
  7. מה נסגר לגבי יום ראשון עם התו ירוק והשטויות האלו ? שילכו קבינמט
  8. ואו רציתי לפתוח נושא דומה משחק אחרון היה פיצול כמה פעמים ל 3\4 גושים בזמנים שונים עידוד גרוע הגוש המרכזי חייב להתחיל להתפרס על כל 10-11 ולא רק באמצע למטה ברגע שזה יקרה כל 11 יהיה הר געש וכל האצטדיון יהיה מתואם.
  9. תקציר של האוסטרים והפינים - לפי התקציר הפינים לא כאלו חלשים ויכולים לתת לנו פייט
  10. קהל שבע וחלש קבוצה מבוהלת ולא מתואמת חוץ מגלזר שלפעמים נראה שהוא בחזית לבד כל הזמן.
  11. הוא פשוט לא טוב איבד את כל הבטחון משחק עם הראש בקיר פשוט עזבו את זה שמהדרבי 0 0 היו לו כבר 10 כדורים של גליץ נכון והוא דוחק את הכדור לרשת והוא פשוט לא יודע לזרוק את הגוף טוב ולגשת לכדור בכלל. לא לרמה בכלל
  12. מבחן רציני לקבוצה ולקהל שצריך להגיע ולתמוך דווקא עכשיו
  13. לאסק לא פוגעים בליגה בכלל הלסינקי קבוצה ממוצעת אלקשרט במזל לא קיבלו 5 חתיכות מול ריינגרס (במשחק ה 1 ריינגרס היו עם אדום רוב המשחק) אני מהמר על 10-12 נק - בהצלחה לנו .
  14. נכנס מושלם למשחק . אם שמתם לב פעמיים העיר את השחקנים עם צעקות של יאללה וקדימה פסים נקיים וביטחון רק שימשיך ככה !
  15. יש להם כרגע משחק הם בהרכב שני פיגור 2:0 מחצית ( שלב גביע והם הבטיחו עליה מוכרים את המשחק)
  16. חוזז לא צריך לראות דשא עד הודעה חדשה. מזל שהיריבה הייתה חלשה.
  17. אשכרה אנשים פה עדיין לא ראו אותו והם שוללים אותו ואומרים שזה פלסטר שחקן בן 26 ששיחק עונה שעברה בבלגיה 20 25 משחקים .. אין ספק שהוא יעזור לנו וישדרג אותנו - בהצלחה עדן ברוך הבא
  18. לא מבין על מה אתם מתווכחים חברים , מיותר. יונתן כהן תודה היה טוב היה נחמד אבל אצלנו במועדון אין שביתות איטלקיות יא ילד חרא! יום אחד אתה למעלה יום אחד אתה למטה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.