Jump to content

Aviad123

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by Aviad123

1. בדיוק אף פעם לא מומלץ להגיע זחוחים לדרבי. אנחנו קבוצה יותר טובה ? ברור! אנחנו צריכים לקחת שלוש נקודות? ברור! המשחק בכיס שלנו? ממש לא!!
  2. וואלה כן... שני ורביעי ENOUGH IS ENOUGH SAWYER
  3. מכבי - רעננה או מכבי - קובאן ביורוליג ?? אני על תקציב מצומצם
  4. תמיר זה נורא פשוט יש 22 שחקנים, 11 בכל קבוצה (10 שחקני שדה ושוער) כאשר המטרה היא לדפוק פצצה כמה שיותר חזקה בראש של השופט.
  5. פיקנטי גם ... נגד תמיר כהן. בכל זאת אקס
  6. אוהב את המשחקים של מכבי בחנוכה .. בא טוב עם הסופגניה ואיזה שער, שניים של זהבי
  7. שלום אני מתכנן ללכת למכבי - רעננה בחנוכה. צפוי מגרש מלא עם אוירה או ברגוע ?
  8. היי חברי פורום יקרים, האם ניתן לדעת באילו ימים המשחקים בכל שבוע? האם יש לי דרך לדעת באיזה יום יהיה המשחק המדובר במחזור ה-12 בטדי ? עושה רושם של משחק מרכזי ולכן אני חושב יום שני. האם זה בכלל תלוי בטלויזיה או נטו בהתאחדות? אני מניח שכל קבוצה צריכה להופיע לפחות פעם אחת במשחק המרכזי ביום שני או שאני טועה ?
  9. אז עכשיו לדברים החשובים באמת .... מתי הדרבי הראשון ? יש למישהו הערכה ?? תאריך ?
  10. קפריסין הייתה מביאה לנו בראש גם בשנות ה-90
  11. ואווו אני גאה להיות אוהד מכבי כשאני רואה את ההתארגנות הזו. מצטרף גם לאיחולי החלמה לניצן שירזי בהזדמנות הזאת. יש באמת דברים שהם מעבר ליריבות ספורטיבית. שיהיה לכולם טוב בשנה החדשה הזאת שבאה
  12. חברים צהובים, קודם כל חשוב לא להביא את טוטו תפוז !!! השחקן הזה הוא טראבל מייקר מספר אחד... בבית"ר הסתכסך .. בהפועל הסתכסך ... שחקן אנוכי שחושב רק על עצמו. ועכשיו לאימפריה שנבנית מעבר לכביש.... אני לא הייתי מודאג במיוחד. עד כה שיחקו נגד פח ... חוץ מורמוט לא התרשמתי משום רכש... הגנה איטית ומבוגרת. הפועל זה פיהוק אחד גדול ... אבל ורמוט בכושר טוב אחלה חיזוק
  13. יאללה מלחמה מחר , אל תאכזבו !!! והגועל פשוט קבוצה גריאטרית !!
  14. אחחח נובמבר 2000 חבר?ה !!! אני כבר תשע שנים אזרח
  15. בוקה (ארגנטינה) - 6 זכיות קודמות 1977, 1978, 2000, 2001, 2003, 2007 קורינתיאס (ברזיל) 1 זכיות (2012) כבוד !!!! הבוס שלי ברזילאי אוהד קורינתיאס היה מבסוט אש היום בעבודה!!!
  16. חושב שראוי לפתוח נושא פה שתי קבוצות דגל במדינותן מתחרות היום לפנות בוקר על אליפות דרום אמריקה לקבוצות (ליגת האלופות של היבשת) בוקה (ארגנטינה) - 6 זכיות קודמות 1977, 1978, 2000, 2001, 2003, 2007 קורינתיאס (ברזיל) - 0 זכיות קודמות ולא הופיעה מעולם במעמד. ניצחה בסיבוב קודם את סנטוס של ניימאר שידור בספורט 1 בשעה 3:45 תוצאה במשחק הקודם (יש צמד משחקים בגמר) - 1-1 בבונבוניירה בארגנטינה 71,281 צופים באצטדיון בסאו פאולו יהיו שם היום Estádio Municipal Paulo Machado de Carvalho תבלו !!!! סיקור די עלוב בחדשות הספורט בארץ אבל מצאתי את זה http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=394&docID=122991&lang=HE http://www.sport2.co.il/content/73434
  17. כמו בכל שנה נזכור את כולם.. אני רוצה לציין השנה גם את ל.ש.י.ר בני הוד השרון היקרים שלמדו בתיכון שבו למדתי. הוד השרון מקיימת מירוץ לזכרם בכל שנה. ליאור שי ז"ל שיקו סבן ז"ל יפתח שלפובורסקי ז"ל רונן חיון ז"ל תהי נשמתם צרורה בגן עדן.
  18. הוא טוב מאוד למכבי. הבעיה היחידה היא הקהל שלא ייתן לבנאדם לעבוד לשנייה. הסיבה השנייה היא שלמאמנים במכבי כבר 15 שנה אין באמת דיבור בקביעת הסגל.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.