Jump to content

איתי לבקו

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by איתי לבקו

1. כן הבן זונה הזה וגם הזר הבלונדיני שלהם ששם את הגול רץ אלינו וטועמה הזין הזה עושה לנו שקט אחרי זה הם קיבלו שלישיה והזדיינו מכל הכיוונים איזה כיייףףףףףףףףף ואבוקסיס הזין הזה, אותו אני הכי שונא, לא בגלל שהוא בהבועל, בגלל שהוא בן אדם מסריח...
  2. חחחחחחחחחחחח כל הסחים פה לא מבינים כלום(-: תאמת אהבתי את הציורים אבל זה לא היה קשור לכלום אלברט אופמן אהבת חיי
  3. ואי ואיייי היה מטורףףףףףףףףףףף קטלניי אהההההההההההה? חחחח משופר +++ אחחח חודש באמסטרדם זה החייםםםםם
  4. אוהב אותכם את כולכםםםםםם עומרי גוט המלךךךך מתגעגע אליךךךךךךךך פונצ'י יחולהההההההההה יעקוב יסטלההההה עופר חופר המללללךךךךךךך נדבי כפרההה איציק יגורילה שי כהןןןןן האחד והיחיד ישראלללל איצוווו האח היקרררר שחררררררר סאבבב החוללההה מזל טובבבבב רן ברוךךךךךך רנצ'ו שליייי קלקההה הגברבררררר בני המשוגעעעעעע יונייייייי החתיךךךך מומינירררר אלדד החולללההההה וכולםםם עוד מלאאא שאני כבר לא יכול לרשוםםם ואני מצטעררר אוהב אותכם ומתגעגע עושה חיים מטורפפפפיייייםםםםםםםם אני במקום הכי מושלם בעולם נתראה בעונה הבאהההה מהודו אני שולח לכם "על הזין הפועלללללל" ענקקקקקקק
  5. שחר אח שלי האהוב אני חולה עליך הכי בעולם יגבר פה בהודו אני חוגג בשבילך עם באנג ג'ארס אוהב אותך אח שלי יקר ומתגעגע ונתראה ככה עוד כמה חודשים אלף אלפניי מיליון מזל טוב כפרההה יקרחנההההההההה לא ישכח אף פעם את כל הדברים המטורפים שעשינו יחבר בנשמה זוכר את היום הולדת של טל?? חחחח ובכלל כולם אני מתגעגע אליכם ואוהב אותכם ועושה חיים ויחזור עונה הבאה כמו שצריך אוהב את כולםםםםםםםם רק אל תתפלפו לי שם בארץ
  6. חחחחח תודה נשבע שגן עדן פה חלוםםםםםםם
  7. אני עכשיו קצת באינטרנט בהודו אוכל פה טוסט הכי טעים שיש בעולם עוד מעט אני הולך לים עם האופנוע ואז נוסע עם ידידה לטייל עם האופנןע בחופים הכי מטורפים לשקיעה עם מכשיר ושוקולד שחור מעמק פרווטיייי(: בלילה יש מסיבה על הים מלאאאא סמים ואלכוהול(:
  8. נדב גבברררררר אח שלך בהודו אוהב אותך שמןר על עצמך בצה"ל ותזכר איזה רגעים מטורפים והזויים היו לנו ביחד אחי גיוס קל אוהבתך מהודו ועוד מעט מסרי לנקה והמלדיבייםםם
  9. אני בהודו עכשיו בדיו שזה עיר על הים חוף טרופי מדהים הכל אלכוהול סמים סקס ואוכל טוב אני כל היום אוכל דגים מטורפי, אין פשוט חלום פה, עוד שבוע אני נוסע לגואה קצת קרחנהההה בדיו אני כל היום יושב מהבוקר בים עם כוסיות בירה ביד צ'ילום ביד השניה עד השקיעה ואחר כך יוצאים לבלות!!! חחחח כמו בדני... השקיעה הכי מטורפת בעולם אני חי פה כמו מלך הכל פה הכי זול בעולם אבל ברמות שאתם לא מבינים. היום התארגנו כמה חברה איזה 30 בנות 20 בנים קנינו מלא דגים סמים אלכוהול ותפוחי אדמה ומלאאא דברים טובים ואנחנו עושים כל הלילה על האש עם טראקים ומוזיקה לפרצוף אוהב את כולכםםםםם אנשיםםםם קראאאחחחנהההההההההההההההההההה אמא של עומרי מצקלחת ערומה נהנהנהנהנהנהנהנה
  10. יציע 11A שורה 12 כסא 3 מחיר המנוי במשרדים של מכבי: 1700 המחיר המבוקש: מכירה פומבית מתחילה ב 1700 שקל כל המרבה במחיר זוכה מכירה לרגל נסיעה לחו"ל (: להצעות ופרטים או פה או בפרטי או באיסיקיו 211526512 איתי לבקו
  11. תעלו תתמונה פה מגיע לנו לראות
  12. יהי זכרו ברוך כן ירבו כמוך במדינת ישראל
  13. נסטי אפרסק זה בן זונההה אבל כמו שאמרו, אין כמו קולה... שאתה מרגיש את הטעם בפה שאתה צמא כזה ובארוחההה כמו שקלקה אומר... קולה זה טעם החיים!!!!! מה שטוב בנסטי הקטנים זה הבקבוק עצמו, מכשיר בן זונה!!!!
  14. כוס אמק קניתי כבר כרטיס ולא ידעתי ! באמת שזה לא בסדר שלא הודעתם על זה בזמן הייתי בטוח שכולם יבואו... מה אני יעשה עכשיו עם הכרטיס? כרטיס נוער...
  15. מצטער להגיד, אבל זאת התפאורה הכי גרועה שראיתי... כאילו הסתכלתי עליהם ושאלתי את עצמי, Nה הם רוצים??? חשבתי שאולי הם רוצים להעליב אותי "בחרתם מחאה, בחרתם נ(י)מני" במה שאני גאה בו... או שאולי הם מנסים לרדת על אלופת אירופה בסל.... אבל השטות הזאת שהם עשו מהסרט הענק טרינפוטינג, כמו שאתה אומר להעביר מסרים??? לא היה יפה לא היה מושקע כן היה רעיון דפוק ועלוב ואני בטוח שאת המסר כמו שאתה אומר שהם ניסו להעביר לא הבין אף אחד ביציע שלהם חוץ מבודדים אף אחד אצלנו, ובטח שלא השחקנים חסרי ההשכלה, מגיע להם ח"ח על התפאורה?? אני חושב שההפך, ואני חושב שלנו מגיע ח"ח על המופע...
  16. אריאל שרול הדטטור, אני מקווה מאד שהתמונות בטלויזיה היום בטלויזיה יושבות לך על הלב והורגות אותך ויאכלו אותך מבפנים!!!! את הורס מדינה שלמה!! את המדינה שלנו!! אתה מפיל עלינו חורבן!! גוש קטיף אנחנו איתכם אנחנו נחזור לשם ביחד בקרוב!!! שכל המדינה, כל האזרחים ידעו ויזכרו!!! שאנחנו אמרנו לכם!!
  17. עדיף טוטל לוסוט עוד אחת ממשפחת הונדה סיביק המדהימה שהלכה לעולמה
  18. כי אתם לא מבינים צחוק תשאירו תהודעה כי זה אחלה הודעה יאווו איך הם דומים באמא שלי 2 טיפות אנגוסטורה ביטרס
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.