Jump to content

ron123

משתמשים רשומים
 • Content Count

  1
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ron123

 1. מסכנים הצ׳כים . איזה פלופ קיבלו . שלא יחזירו אותו לפה. סוס מת שלא שיחק שנתיים .
 2. אתה תמשיך לחשוב שאין לי מוח ואני אמשיך לחשוב שאתה שמאלני זבל יאללה שחרר ממני
 3. אני שם עליך אלף זין! כמוך צריך לשלוח לעזה יטפלו בך שם היטב כי אתה בטח בן אדם שמלא בשנאה עצמית .
 4. אבא שלך השרמוטה שלא השתמש באמצעי מניעה
 5. תשתחוו למלך יא בני זונות ביבי בכל זאת פירק לכחול לבן את התחת וע״פ סגל עכשיו- גנץ היה מופתע מזה שלפיד, יעלון , ליברמן והמשותפת לא יתמכו בו ליו״ר הכנסת הוא ואשכנזי קיבלו סיבוב והבינו שכל מה שהם רוצים זה להפיל את ביבי ולא באמת אותו כראש ממשלה ולכן חתכו בבשר החי. זה סופם של הרשעים ושל השמאלנים יש אלוהים בשמיים .
 6. אני כבר מתחיל ברצינות להאמין שמדובר פה בימות המשיח . כאילו נראה שכל פעם הולך ונעשה יותר ויותר גרוע. לא רק פה . העולם פשוט מתמוטט . אני לא אתפלא אם זה נכון מה שאמרו לי לפני שנה שבנימין נתניהו יהיה ראש הממשלה האחרון במדינת ישראל .
 7. אלוף! לא ניתן לאף אחד לסתום לנו את הפה !
 8. כל הערבושים יצאו מהחורים . כולם על איתי בני שרמוטות . איפה כל השחקנים שתומכים בדעות שלו ? משאירים אותו לבד במערכה . אם כבר מלחמה-אז עד הסוף ! אף אחד לא יכול להשתיק אותנו, זו המדינה שלנו ויש לנו זכות להביע את דעתנו . לאן הגענו לעזעזאל ?
 9. אם כבר נגעת בנקודה הרגישה הזו יש ערבי ישראל שאין לי שום טענות אליהם ובניגוד אליהם, יש כאלה שבזמן מלחמה אתה מבין בדיוק עם מי יש לך עסק , ורואה את הפרצוף האמיתי שלהם. כמו למשל הערבי מחיפה מהדוכן פרחים שכולם היו ממש בהלם שהחליט פתאום לקום ולבצע פיגוע דקירה . שורה תחתונה- אי אפשר באמת לסמוך עליהם . ואגב אין לי ספק שהשחקנים שיצאו נגד שכטר אלו שחקנים שבזמן מלחמה מתפללים שיזיינו אותנו . העיקר שמשחקים בנבחרת ישראל .
 10. סע לעזה שחרר ממני שלום
 11. כששכטר או כל שחקן ישראלי אחר יעשה מעשה סלאח דבר איתי אין פה בכלל קשר בין הדברים . זו זכותם נקודה. ותבינו שהרשימה המשותפת זה לא ערביי ישראל .
 12. למה סתמו לשחקנים את הפה? מה זה איראן פה ? לכל בן אדם זכות להביע את את דעתו הפוליטית . זה שהוא שחקן כדורגל לא אומר שהוא צריך לשבת בשקט .
 13. חחחחחחחח חתיכת טמבל אפילו הפסיכיאטר היה בורח ממך שמישהו יחסום את הערב רב פה בבקשה הם לא חלק מהעם שלנו .
 14. אשכרה פעילים של כחול לבן הגיעו לבית הנשיא עכשיו, כדי לעודד את איימן עודה וחבריו כשממול עמדה אמא שקולה וטיבי אשכרה סימן לה תנועת וי בפנים! אנשים אתם מבינים מה קורה פה? ״מהרסייך ומחרבייך ממך יצאו״ קורונה קשה לכל השמאלנים ולמפלגת כחול לבן אמן ואמן . יא שרמוטות אתם הורסים את המדינה וכל מה שמעניין אתכם זה ״רק לא ביבי״ אנשים שטופי שנאה שגובלת בפסיכוזה . שתישרפו חיים יא זונות !
 15. כל מי שבעד ממשלת מיעוט עם הערבים הוא בעצם ערב רב שרוצה להביא שואה נוספת על עם ישראל חד משמעית . אין שום הסבר מוצדק לזה שמעדיפים מחבלים תומכי טרור שלא מכירים במדינה יהודית על פני דתיים ומסורתיים שאוהבים את הארץ . מפלגת הגנרלים וליברמן מונעים נטו משנאה תהומית לראש הממשלה והמדינה לא באמת מעניינת אותם . מפלגת כחול לבן קמה על טהרת ״רק לא ביבי״ והמטרה שלהם היא להדיח אותו גם אם זה במחיר לא דמוקרטי עוד לפני גזר דין של בית משפט . ומה אם יצא זכאי? קיבינימאט כמובן שמיותר להוסיף שאם החוק הזה חס וחלילה יעבור תהיה פה מלחמת אזרחים . השמאל הפסיד בבחירות , התרסק! ובדיוק
 16. תמיד יש פעם ראשונה הם חלשים מהרגיל העונה! אין סיבה לאבד להם נקודות למרות שזה דרבי
 17. אולי הגזמתי עם המילה ״הליכה״ אבל לא חושב שנתקשה יותר מידי הפועל חיפה לא יהיו פקטור בכלל לדעתי ב״ש מפורקת קבוצה שמזכירה את חיפה של השנים האחרונות. הפועל לא יעשו לנו יותר מידי בעיות אחרי שראיתי את פערי הרמות בדרבי האחרון . זו דעתי .
 18. רק חיפה ובית״ר יהיו משחקים קשים . כל השאר מנצחים בהליכה .
 19. גם אנחנו ניתן לגמלים בראש בנס הכדורים לא נכנסו לנו בטרנר ולחיפה התקפה קטלנית ושרי חזר לעצמו אבל ההגנה זוועה . ליגה א׳ בחיי .
 20. ברור שלא אבל זה סתם מחמם עוד יותר ולא בקטע טוב בסוף נקבל היאבקות על הדשא במקום כדורגל חושש מאיבוד נקודות היום
 21. לא מבין בשביל מה זה היה טוב .. רק גורם לשחקנים של הפועל לעלות עם אובר מוטיבציה . שלא יקחו לנו רגליים היום .
 22. אל תסתכלו על חיפה, תסכלו על הדרבי שמחכה לנו ביום שני זה אולי המשחק הכי קשה שמצפה לנו העונה . פוטנציאל גדול מאוד לאיבוד נקודות שלנו .
 23. צופה דרבי קשה מאוד בשבוע הבא
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.