Jump to content

עידן מוסקונה

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by עידן מוסקונה

1. הכי מצחיק שהכוונה שלהם זה למנוע פירו שזה הגורם העיקרי שיש את זה בכל משחק ובכמעט כל קבוצה בליגה לאחרונה.
  2. בתכלס אנחנו כאוהדים לא עושים רעש בכלל בקטע הזה. אם זה היה חיפה או הפועל כבר היינו שומעים על זה בכל מקום ופה בקושי פוסט אחד של מכבי שלא באמת מזיז למישהו... חייבים לעשות משהו רציני בשביל לגרום למצב הזה להשתנות. אי אפשר רק אותנו להעניש עם הטמטום הזה וכל שאר הקהלים ממשיכים בבית זונות שלהם.
  3. הבעיה היא קצת יותר מתופים כן או לא, יש פה משהו מכוון רק נגדנו. זה מצב הזוי. הבעיה שזה חוזר על עצמו כל שנה. אני באמת לא רואה משהו שהולך להשתנות בקרוב בעניין הזה. וכמו שרשמו פה לפניי באמת מקווה שידליקו להם פירו ברמה שלא ראינו פה על הפרצוף שלהם.
  4. ויתר או לא, הם לא היו עוברים שלב בכל מקרה.
  5. אליפות הוא לא היה מביא. אבל הופך אותם לקבוצת כדורגל נורמלית שאולי עם חיזוק מתאים היינו לוקחים בעונה הבאה.
  6. אני לא כזה בטוח שהם לוקחים ולא באר שבע. זה קל לקחת את ההימור הזה שנייה אחרי שהם נותנים בראש 5:1 לקבוצה בפלייאוף העליון ועוד בדרבי. איכשהו שהם נגדנו הם מפסידים וגם נגד באר שבע. לגביי העונה הבאה, כשנגיע לאפריל/מאי יהיה אפשר להגיד אם הם באים כפייבורטים או שלא.
  7. זה מדהים איך תמיד אין לכם היגיון בדברים האלה. לקחו אליפות שנה שעברה בעיקר בגלל טיפשות של וואן לוון בפלייאוף. העונה באמת שאנחנו נראים חרא והם נראים מעולה ועדיין הם מקום שני. לא שושלת ולא נעליים. קצת קשה לי להאמין שנמשיך להיות בלי מאמן עשור.
  8. 5000 ש"ח קנס במקרה הטוב(אולי אפילו זה יהיה על תנאי).
  9. אתם מודעים לזה שהרוב פה זה עניין של אימון וביטחון.. לא שום דבר מעבר. לא נכנס לעניין של השחקן הזה יותר טוב בעמדה מסוימת משחקן אחר, אלא פשוט אימון של מאמן נורמלי וביטחון של השחקנים.
  10. אין ספק שבסופו של דבר אפשר להאשים מגולדהאר ועד האפסנאי במצב, לדעתי זה בעיקר עניין של מאמן נורמלי(ובמצב הנוכחי הייתי שוקל להביא מאמן ישראלי אפילו עד סוף העונה) שרואים שחקנים כמו סאבוריט וג'ארלדש שהיו עד לפני שנה וחצי המגנים הכי טובים שהיו פה- נראים כמו הצל של עצמם, כשאנשים פה שואלים איפה קנדיל או דוידזאדה אז זה מסביר הכל. עד שלא יהיה פה מאמן, הויכוח האין סופי אם יש פה סגל טוב או שחייבים לעשות חריש עמוק לקראת העונה הבאה ימשיך אחרי כל משחק(ולא משנה מה תהיה התוצאה).
  11. הבעיה שאו שהם הולכים אחורה או שמעיפים כדורים קדימה ומקווים לטוב, אין קישור. אפילו פרשן בינוני כמו ניר סביליה שם לב שהשחקנים לא זזים בשביל לקבל כדור, אבל אצלנו אף אחד לא שם לב לזה וזה חוזר על עצמו בכל משחק.
  12. אין משחק יותר מהיום שפשוט רואים שחייבים מאמן. קשה לי להאמין שכל השחקנים שכחו איך משחקים כדורגל. זה נראה שהכמה משחקים האחרונים אולי גרמו להוריד הילוך בחיפוש מאמן.
  13. אין ריכוז אצל אף שחקן, מכניסים את עצמם סתם ללחץ עם כל השטויות שהם עושים, כמעט בכל משחק איכשהו מגיעים לדקות האחרונות בלחץ וזה כמעט תמיד לרעתנו.
  14. תמיד שהקבוצות שבאות להוציא תיקו ולא מסתירות את זה נמצאות בפיגור נגדנו, אף אחד לא נופל ולאף אחד לא נתפס שום שריר, איך שהם משווים כולם פתאום נופלים סתם ככה.
  15. זה מרגיש שעל שתי העונות עם איביץ' שבקושי קיבלנו גולים, אנחנו מקבלים את הכל העונה
  16. אם ייני היה מנסה לבעוט בכדור ושחקן שלהם היה קופץ לנגיחה, סביר להניח שייני היה רואה צהוב אם לא אדום ישיר. פה אפילו אין התייחסות.
  17. נראה שצריך להתרגל שעידו שחר לא באמת יקבל הזדמנות לפחות לא בחלק הזה של העונה..
  18. עונה הבאה יחזירו אותה כאילו לא קרה כלום. באירופה מרחיקים על כל שטות לכל החיים.
  19. מחר כבר ישכחו את מה שאוהדי חיפה עשו, ידברו רק על ספק אוהדי מכבי בפצריה.
  20. פשוט יותר מדי דיבור נגד אוהדי חיפה אז לתקשורת כבר היה קשה אז צריך להוציא משהו... אולי גם אוהד מכבי החליט לצפור בכביש למישהו אז שיפרסמו...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.