Jump to content

i.d.a.n

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Last visited

Everything posted by i.d.a.n

1. קצת מוגזם לפתוח רק עם שני קשרים אחוריים. אין משחק . אין איך שיגיעו בכלל כדורים להתקפה ככה.
  2. עם כמה שיש בי אמונה, הם כמה רמות מעלינו, לא יעזור כלום. אין לנו אפילו שני פסים ברצף. אי אפשר להבקיע ככה בכלל. עם כל הבאסה, שלב בתים באירופית זה לרמה שלנו.
  3. למרות אלף ואחת סיבות למה לא, תמיד יש בי את האמונה שאפשר לעשות את זה.
  4. די להתעסק בזה, גם אם יחזור הוא כבר לא באמת יהיה רלוונטי יותר מדי.
  5. כבר אין שום ציפייה לאמת בתקשורת. הם רושמים רק מה שנראה להם לנכון. פמפום על חיפה כאימפריה ועלינו פשוט כי אין ברירה אז מעדכנים שניצחנו, עברנו שלב או כל דבר אחר. חיפה אשכרה חגגו כאילו עברו לשמינית גמר האלופות שסך הכל הגיעו לשלב פלייאוף באירופית בחייאת.
  6. זה לא עניין של עודף ביטחון אבל לעומת זאת החוסר ביטחון המטורף והמוגזם שיש פה להרבה אנשים פשוט כבר מגיע לרמה של מעצבן. חלאס להפוך אותנו לבני יהודה או קבוצה בינונית אחרת בסגנון. כל העונה שעברה עם הסגל שהיה ואיביץ' היו פה אנשים שחשבו שאין לנו קבוצה טובה ודיברו רק על זה שיש הגנה ועל זה שחיפה יכולה לקחת אליפות שבתכלס היא לא באמת התקרבה אפילו. זה פשוט מוגזם ההורדת ציפיות הזאת. נכון לא צריך להיות שאננים כי ההתנהלות לא טובה בקשר לרכש העונה עד עכשיו אבל מפה ולהגיד מקום 3 ושחיפה קבוצה בכמה רמות מעלינו או זה שכבר רואים את ההפסד מולם במחזור ה4. חלאס להגזים. בתכלס אני "שמח" כרגע אחרי שאני ק
  7. בעיקרון אין לי באמת סיבה לחלק שום דבר. אם מישהו חושב שאם זהבי לדוגמה היה חותם אז המצב פתאום היה משתפר פלאים, טועה. בעיקרון עשו המון טעויות בקיץ הנוכחי. אם זה לשחרר את מיכה ואצילי או לא להביא מחליפים בהגנה. אבל מפה ולזלזל לגמרי בסגל הנוכחי זה מוגזם לגמרי. מכבי עדיין פייבורטית לאליפות לדעתי.
  8. יש פה הגזמה מטורפת עם הזלזול בסגל של מכבי. נכון פתחנו לא טוב את הליגה. איבדנו 5 נק בזמן שחיפה לקחה 6. אתם מבינים שרק התחילה הליגה? איזה מקום שלישי ואיזה נעליים. אין ספק שצריך חיזוק אבל זה דבר שגם בלעדיו נוכל לקחת העונה אליפות גם תוך כדי קמפיין אירופי.
  9. זה תמיד יצחיק אותי ההבדל בהצגת הדברים בתקשורת בין עוד סתם ניצחון של חיפה באירופה לעוד סתם ניצחון שלנו באירופה.
  10. למרות הכל. תמיד יש בי אמונה שאפשר לעשות את זה. יהיה קשה עד בלתי אפשרי. אבל כל עוד יש סיכוי קטן. אני מאמין. גאה בכל מי ששיחק היום כולל כולם.
  11. חייב לפתוח. לא רואה שום דבר שחסר לו בגלל הפציעה הזאת.
  12. תותח על. פשוט שחקן ענק. להחתים אותו מהר ולא לחכות לסוף העונה.
  13. שלא יחשבו על להביא שוער. היה היום פשוט ענק.
  14. זה היה נראה שהוא החליט ולא עניין אותו כלום. גם אם הואר היה מתערב הוא לא היה משנה את ההחלטה שלו. בן זונה גדול.
  15. הבעיה שהסיכוי שהם לא יבקיעו שער אחד לפחות דיי קלוש. שונא להתחיל בבית. עדיף בחוץ. נקווה לנס.
  16. גבר הרגע אמרת שיצאת מאוכזב נגד משחק מול באיירן עם אותו הרכב. תבדוק את עצמך דחוף. וכן להוביל אחד אפס ולהשאיר את הנסיך לבד מול שוער אז ברור שאהיה מאוכזב. קיצר זה לא רלוונטי להיום.
  17. עזוב 6 דקות, למה לא נתן לשחק את ההתקפה האחרונה של בן חיים. פתאום הולכים לפי הספר. הוסיף 3 אז שורק בדיוק ב3 לא משנה מה המצב במגרש. בן זונה גדול
  18. נהניתי מכל רגע של דן ביטון היום. אם מכבי ישחקו כמו בעשרים דקות של הטירוף אהיה רגוע מבחינת הליגה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.