Jump to content

avi atias

משתמשים רשומים
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by avi atias

 1. ברנט 64 דולר. בשורה לא משמחת לציבור המתדלקים בתחנות דלק.
 2. חברת דלק קידוחים תספק גז לתחנת הכח בעזה. בשורה מעולה בעניי. גם בשורה סביבתית, הסוף לסולר המזהם בעזה, וגם מי שישלם יהיה האיחוד האירופי + קטאר. המדינה תרוויח תמלוגים ומס הכנסה, המשקיעים ירוויחו, וגם העזתים ירוויחו.
 3. הפריון נמוך כי המדינה מעסיקה כמות לא פרופורציונלית של עובדים שלא עושים כלום. כמעט ואין כל כך הרבה מדינות כמונו עם כל כך הרבה עבודה ממשלתית / ועדי עובדים שמעודדים בטלה. בנוסף, עובדי המגזר הציבורי בארץ חזירים בצורה יוצאת דופן מאשר מקביליהם בעולם. כל מי שמקבל קביעות, יושב רגל על רגל ומקבל כל שנה תוספת פז"מ למשכורת. לדעתי ביטול מעמד הקביעות זה משהו שצריך לדרוש מהמדינה, זה יגרום לפריון לעלות משמעותית.
 4. https://www.mako.co.il/pride-news/global/Article-e07291903468771026.htm
 5. ברנט: 61.5 דולר. המחיר הגבוה מזה 52 שבועות. רמת טרום קורונה.
 6. במחקר על אנשים בריאים, מצאו ש 18 אחוז מהמשתתפים, הפיצו 80 אחוז מהחלקיקים באוויר הפרופיל של אותם 18 אחוז: סובלים מהשמנת יתר / מבוגרים יותר. בקיצור, תיזהרו משמנים אם הם חולים, כנראה שהם מפיצי על של מחלות ויראליות. אל תכנסו איתם לחדר סגור ליותר מדקה.
 7. https://www.maariv.co.il/corona/corona-world/Article-821391
 8. מוטציה בריטית 2 עוד ואריינט לנגיף שעלול להדביק גם מחוסנים. התגלה בערים בריסטול, ליברפול ומנצ'סטר.
 9. מה זה תנופה? למה אף אחד לא מצביע להם?
 10. לא הבנתי מה החישוב לממשלת ביבי ללא חרדים. לדעתי יש רק חישוב אחד כזה, והוא חייב לכלול גם את בנט וגם את סער. ובנוסף גם את ליברמן וסמוטריץ. אין סיכוי שלפיד יושב עם ביבי.
 11. אולי כי פייזר לא מעוניינת שידעו את המחיר של כל חוזה וחוזה?
 12. יבוא טוב איזה שער של הפועל חיפה עכשיו.
 13. מי שעושה חיסון + מנוי, מקבל דרכון צהוב למשחקי מכבי תל אביב?
 14. https://www.bloomberg.com/news/videos/2021-02-08/analyst-sen-not-ruling-out-100-oil-this-year-video בלומברג: הביקוש לנפט עדיין רחוק משהיה ואנו צופים שילך וישתפר. צופים שמחירי הברנט יגיעו ל 80 דולר עד 2022, ואפילו יכול להיות שיגיעו ל 100 דולר. *אם הבנתי נכון.
 15. סיבה טכנית, המחיר בעליה יפה מאוד בחודשים האחרונים ונראה שהמגמה תומכת המשך עליות. סיבה מעשית, ביידן נגד תעשיית הפצלים שסיפקה אחוז גדול מהנפט לפני הקורונה. בנוסף הוא ביטל פרוייקט צינור נפט ענק בין קנדה לארה"ב. כלומר, פגיעה בתחרות ובהיצעים תעלה את המחירים. סיבה אישית, פוזיציה.
 16. זה טסלה. תהיה בטוח שהשם הולך לפניהם והם לא יפגעו בו. ידאגו אם צריך גם לביטוח רכב וגם לתשתיות טעינה במחיר סביר (אולי אפילו חינם בשנה הראשונה) וגם לחלפים במחיר סביר. זה לא היבואנים בארץ שלוקחים פי 3 על כל דבר. ורכב חשמלי זה לא רכב עם מנוע מכני שעושה מעיין "פיצוצים" על מנת לדחוף בוכנות שמסובבות גלגל שמסובב את גלגלי הרכב דרך תמסורת מכנית / הידראולית. מנוע חשמלי הוא פשוט, מורכב מסלילים, אין מערכות קירור מסובכות וקרבורטור וכו'.. יש סוללה ומנוע (בשאר הדגמים יש 2 מנועים - 4X4). כלומר, אין ממש תקלות. וטסלה גם נותנים אחריות ל 4 שנים על המנוע ו 8 שנים על הסוללה. לגבי המיסים, 180
 17. ברנט כבר ב 59 דולר. כפי שזה נראה, ימשיך צפונה בתקופת ביידן. מחירי הדלק צפויים להתייקר משמעותית. האם המדינה תוזיל את הבלו? בנוסף, כיום ראיתי פרסום שמעלים את מחירי החשמל, מים וארנונה. וכשמעלים מחירי חשמל, מים, ארנונה ודלק, כלל המוצרים במשק צפויים להתייקר.
 18. יש עכשיו טסלה ב 180 אלף ש"ח. מומלץ. שומרת על מהירות, מרחק מרכב ממול, יודעת לבלום ולהאיץ ולשמור על מרכז הנתיב לבד. ניתן לשדרג את המערכת לנהיגה אוטונומית מלאה, שיודעת לבצע עקיפות ופניות. השדרוג הוא שדרוג תוכנה, ניתן לבצע גם בעתיד אם אין תקציב כרגע. (35 אלף ש"ח).
 19. לדעתי את גנץ הריצו כמו שהריצו את גיימסטופ. למרות שהיה רמטכ"ל, האדם כשל בראיונותיו, לא הציג בטחון, לא מנהיגות ולא כלום. על אשכנזי בכלל אין לי מה להגיד, הבן אדם נעלם, כמו רוח רפאים.
 20. כי הם כולם טמבלים. יש מישהו אחד שיכול להתגבר על נתניהו, והוא נמצא בליכוד. קוראים לו אמיר אוחנה. ואני מאמין שלשני קוראים כוכבי. גנץ, לפיד, סער, בנט חלשים מבחינה מנהיגותית.
 21. כן, על זה אני מדבר. הם השתמשו בפלטפורמה של "רובין הוד". רובין הוד חסמה את האופציה להשקיע בכמה מניות שהם הריצו קדימה, אז הם הורידו את הדירוג שלהם בגוגל סטור מ 5 ל 1. במקביל מניית GME נפלה 44 אחוז. עכשיו עברו לאפליקציה אחרת בשם webull שבבעלות סינית והמשיכו להריץ באפטר. GME עולה 60 אחוז באפטר. גם ב AMC המצב דומה.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.