Jump to content

avich15

משתמשים רשומים
    8
  • Last visited

Everything posted by avich15

1. נסכים שלא להסכים, שוער חלש מאוד בעיני.
  2. במחילה כי לא קראתי את כל הנושא, אני כותב כי אני שומע בכמה מקומות שמחמיאים לו לאחרונה. אני היחידי שיש חוסר ביטחון מוחלט כשהוא בשער? אצלי, לפחות, אפשר לתמצת את זה בעובדה הפשוטה שהוא פשוט לא מסוגל לשלוט בכדור ברגליים שלו (כדורגלן, כן?) ובגלל זה לפחות פעמיים במשחק יש לו מסירה נוראית שמלחיצה את כל ההגנה. שלא לדבר על זה שהבנאדם לא מסוגל להוציא כדור 5 וכל הליגה יוצאת ללחוץ אותנו בגלל זה. מקווה מאוד שלא ניתקע איתו בסוף השנה.
  3. דוגמא קטנה- שם שיר של גרין דיי ומיד מאחל לכל המאזינים שיהיה להם יום ירוק, חותם שידור בירוק עולה, מזיין תשכל אחרי ניצחונות שלהם וכאלה. ובמוזיקה הוא באמת מוכשר, חבל.
  4. אני מאוד אוהב את המוזיקה שהוא משדר ומאז שהוא דוחף את החרא של חיפל'ה אני לא יכול לשמוע אותו יותר. מבאס.
  5. צריך לדבר על זה שאנחנו בלי 4 זרים בסגל, ושאתמול עלו שוער, מגן ימני ובלם שמקומם לא במכבי. אבל כל זה אחרי שנבטיח צלחת.
  6. אומר חבלה כנראה, מקווה שיש ממה להיות אופטימי
  7. זה לא מיניסקוס ולא צולבת, ארבע ראשי או גיד הארבע ראשי.
  8. החשוב במשחק הזה היה היציאה מהקיבעון. אני לא חושב שזה נעשה מספיק טוב, המון המון כדורים עפו קדימה בלי כתובת והפסדנו המון הזדמנויות למתפרצות על מסירות פח. עד הגול השלישי המצבים היחידים למסגרת היו שני הגולים, שני נייחים כזכור. מנגד, אתמול חזרתי לאהוב כדורגל אחרי שחודש אני שונא אותו ממש
  9. אסור להתבזות ככה. אסור. ערב גרוע מאוד.
  10. הולך להיות מורכב ברמות, יש לנו חוליית הגנה + שוער שלא באמת מתאימים לרמות הגבוהות. מצפה מרובי להוריד את דור רמה אחת אחורה לשחק לצד יוריס, ואולי לפתוח לצד שניהם עם גולסה/שחר כדי להוסיף עוד קצת שריר לאמצע. במידה ועוברים מחצית ראשונה בטוב, לעבור לשחק פתוח יותר.
  11. צריך להגיד שהוא הרשים בעיקר בדקות הראשונות, אחכ הפועל התפרקה והיה לו קל הרבה יותר. לצורך העניין היו לו כבר משחקים 'מרשימים' מאתמול. לא שזה משנה משו באמת
  12. * זה לא משחק ראשון נגד איסלנדים, דיחקנו פעם נגד ריקיאוויק עם המשפחה של וידאר ביציע. * פיקנטריה- שחקן עם שם בלתי אפשרי מחליף את עצמו במחצית השנייה. * יוני כהן ככ גרוע שהוא נעדר מהסיכום משחק * מה קרה למכבי שמשחקת עם פלפל בתחת נגד ב"ש? מה זו האדישות הזאת אלוהים
  13. טעם וריח, אבל בעיני ממש לא. הדבר היחיד שאני עדיין אוהב בצ'מפיונס זה המנגינה
  14. תוהה אם אני היחיד שמתרגש מהמשחק הערב
  15. נאלץ למכור שני כרטיסים נגד ריינה, מושבים צמודים בשיר 8 למטה, שורה 13
  16. הפער הכי גדול עם יוני זה הבנת משחק. מאסון עקף אותו אלף פעמים (אחרי ג'ראלדש זה מוערך.) ולא קיבל כמעט אף מסירה. מיליון פעמים דן ביטון עמד באגף שלו, אז יוני נצמד לקו במקום להיכנס לשטח שבין המגן לבלם, והיה הרבה לאיפה להיכנס. מנגד- מילסון תענוג לצפיה, כל הזמן מחפש איך לפתוח את המשחק עם תנועה חכמה. הלוואי וייפול עלינו מהשמים איזה תואם מילסון לאגף השני.
  17. ניסיתי היום פעם ראשונה. לא מבסוט בכלל, הקצב נסיעה הזה בלתי אפשרי. אחכה לשפשוף קצת של הרכבת ואולי אחזור בעתיד.
  18. הגענו למספיק מצבים במחצית הראשונה לגמור עניין. קורה לחלוטין.
  19. מסכים. זה כנראה דלפ אבל היא הכי פחות יפה מהחולצות בעיני
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.