Jump to content

YNWA

משתמשים רשומים
    39
Everything posted by YNWA

1. איך אפשר להתפלח לאיצטדיון אני חייב מכבי לוריד זה פיקוח נפש
  2. מאיפה הבאת את זה? זה רשמי? תביא לינק
  3. מצטרף לשאלה של ששון האם יש מיקום סופי?? רוצים להזמין טיסות יאלה
  4. מאיפה הביאו את השוער הזה מביטוח לאומי?
  5. יש קטע בלאן שמעמידים כרטיס לריסייל והאיצטדיון סולד אאוט קל לראות את זה פתאום לדקה נפתח כרטיס אחד ביציע שהעמדת למכירה אחרי דקה שתיים הוא נעלם שוב הכל מכור לפי מפת האיצטדיון אבל הם עדיין טוענים שהם מנסים למכור את הכרטיס שלך, יענו הוא לא נמכר למרות שבפועל באתר היציע כולו מכור ניסיתי לבטל את המכירה החוזרת מתוך פרנציפט (@כוכבה שביט), כי אני רואה שהכרטיס שלי מכור זה לא נותן לבטל אומר שהכרטיס בתהליך קניה של אדם אחר ולכן אי אפשר לבטל, כך כבר 3 שעות שילכו לעזאזל
  6. אתה מעדיף לסוע לאיסלנד הקרה בשיא החורף ולא שיעבירו את המשחק למקום יותר נעים בשביל 200 שקל
  7. בשביל 200 שקל אתה מעדיף לסוע לאיסלנד מה אתה נילס הולגרסון
  8. ואלה אני ויתרתי מי שילחם את המלחמה שלי אני מוכן לתרום לו אבל לא מעבר לזה אני לכדורגל לא מגיע, עשיתי מנוי, אם נרוץ לאליפות, לדרבי, לעוד 4-6 משחקים אטרקטיביים בעונה, מעבר לזה אני לא מתכוון להגיע אני מרגיש מרומה ומנוצל עד שלא יהיו מכונות אמת לדיינים ולשופטים בכדורגל הישראלי לא נגיע לשום מקום אני חושב שמן הראוי שכל הקבוצות שמתמודדות על האליפות יגישו פנייה למבקר המדינה לבדוק את הלך הדברים ורוח ההתנהגות בהתאחדות לכדורגל ועד אז פשוט לשבות אם הייתי יותר צעיר הייתי מציע פיתרון אלים אבל לשמחתי (ולצערי) אני לא מתכוון לשבת יום אחד במאסר בגלל השרמוטות האלה וזה גם לא ישנה כלום הם ימשיכו לשים עלינו זין והתקשורת אם הייתה אמיתית אובייקטיבית ליברלית הייתה מקדמת את ההיגיון הסביר שמה שקורה כאן בעשור האחרון זה חרפת שחיתות שלא נראתה כדוגמתה, יעקב עושה בליגה מה שהוא רוצה אפילו את הקיזוז העביר, ושנה אחר כך ביטל לוזון ושטרן חלובה זה הטלטאביז על ידו אם אנחנו ביתר וב"ש לא מתאחדים ומציבים אולטימטומים לא יקרה כאן כלום (כי אין כלום, עאלק)
  9. איזה פורום של שמאלנים אללה יסטר אתם כמו השלט הזה של הפועל מייצגים את הפועל ולא את ישראל אז אתם כקונטרה מייצגים את הפורום ולא את היציע :/ העיקר אתם מנסים לשנות מכאן את היציע כל פעם שאני נכנס לכאן אני מקבל בחילה מה שהכי מדהים בעיניי זה שקרישי ממשיך להתווכח איתכם מה אתה עובד בשמירה באיזה חניון ומעביר את הזמן? לא ברור הנושא
  10. ואם ניקח אליפות, האם זה נקרא שהפסדנו עליו או הרווחנו? מה יש לכם חשבון משותף עם גולדהאר הכי גם ככה בכסף מביאים ביטונים למינהם בשכר של מיליון יורו ברוטו אנחנו לא צריכים כסף, אנחנו צריכים לקדם שחקנים צעירים ולמכור אותם כדי להכין תשתית לבניית שחקנים נוספים ואפילו טובים יותר כמובן שצריך כמה שחקנים מודל לחיקוי כמו זהבי/גולסה/בלם (אין לנו בלם עילוי בגילאים המבוגרים שיהווה מודל לחיקוי ואולי זאת אחת הסיבות שאנחנו לא פיתחנו בלם נורמלי שנים, עם כל הכבוד לשרן, שחקן נשמה, בלם עילוי הוא לא היה ובטח שלא יתחיל להיות בגילו, כשטל בן חיים שיחק בקבוצה היו כמה בלמים שהתקדמו משמעותית)
  11. אני עוד לא חידשתי נמאס לי מ8 עליון בפינה לא מסומן אני זקן מדי לחרא הזה אם בכל זאת יש מישהו שלא מחדש במקומות סבירים ב7/8/13 אני אשמח לקבל הודעה אחרת לצערי הרב אני פשוט לא מחדש גם שנה שעברה אמרו לאנשים לחדש ואחרי זה יעבירו אותם וגם לפני שנתיים סתם טחינת מים אחכה למכירה למנויים חדשים אם תהיה ואם יהיו מקומות סבירים אז אחלה אם לא אני בפלונטר רציני לא מאמין שאני כנראה נוסע למולדובה לסיבוב הראשון בקןנפרנס אבל לא יהיה לי מנוי :/
  12. מרגיש צורך להקפיץ בעקבות הניסיון בספורט 5 לשדך אותו אלינו שוב במסע השתלטות של התקשורת על הקבוצה נוסח ימי לוני אם שועה חותם אני לא מחדש מנוי זה מראה שהמועדון לא למד כלום וממשיך להחריב את עצמו עם שחקני ביטוח לאומי
  13. מה הקטע עם הילד הבעייתי ירדן שועה שכל הזמן מנסים לשדך למועדון האם המועדון באמת כל כך עיוור ומעוניין בשחקן שמנטלית לעניות דעתי ולכאורה יותר מתאים לאברבנאל ? או שמא מישהו בתקשורת מטעם הנהלת ביתר מנסה לדחוף לנו אותו בכח כי בסוף השנה הוא מסיים חוזה? ונניח ובאמת מעוניינים בו ובסוף השנה הוא מסיים חוזה למה לא לחכות? הוא מה שיכריע אם ניקח אליפות או לא? והאם הוא יקבל שכר של 450 אלף יורו על חצי עונה בינונית פלוס? האם חזרנו להיות מכבי שמנוהלת ומחתימה שחקנים על פי רחשי התקשורת ואוהדים מקורבים שלצערי אין להם מושג ולא חצי מושג בכדורגל ובפרט בצד המנטלי? מילה אחת שאוהד מטומטם יזרוק לעברו אחרי ההחטאה הראשונה והוא ילך לבכות לאמא. האם חזרנו להיות קבוצה שמחתימה שחקנים שנתנו עונה אחת טובה נוסח יניב עזרן ומוציאה אותם לפנסיה מוקדמת בלי שיצטרכו לעבוד עוד יום בחייהם? כל זאת ועוד בפרק הבא של 'פספוסים' תכנית שלא מפספסים עם ברק יצחקי (כבר לא, אז מי הליצן החדש? מנספורד? הוא הרי יכול לנהל משאים ומתנים, אבל מי גורם לו לחשוב ולהאמין שמדובר בשחקן שובר שוויון?) האם סוכני שחקנים באמצעות התקשורת חזרו לנהל את מכבי? נראה שחזרנו 15 שנה אחורה
  14. מחפש 2 מנויים ל 7/8 תחתון יש לי 2 מנויים ל8 עליון לא מסומן מי שיכול לעזור יבורך
  15. אתם מתווכחים אם צריך לתת לו יותר דקות כשבינואר הוא חופשי לקיים שיחות עם מי שהוא רוצה ובסוף העונה הוא עובר תמורת דמי השבחה בלבד איך אנחנו כאלו פראיירים כל הניהול של המועדון הזה מחדל ביזיון כעת הוא מגיע למשא ומתן, אם יתקיים כזה, כשהוא בפוזיציה מצויינת, וגם אם יחתום, יבקש סעיף נוסח דאבור ובקושי נרוויח עליו משהו טחינת מים
  16. הרושם שלי מהגול של אשדוד שאם אני רץ אחרי הכדור אני מגיע לפניו לשער :/
  17. ברור שאני יעשה מנוי, הטקטיקה שלי היא לגרום לכם לא לעשות מנוי, ואז אולי אוכל לעבור מהפינה המזדרגגת הזאת ב8 למקום יותר נורמלי וברצינות אתה מסכים איתי שלא הגיוני המחירים האלה... נסחפו
  18. איפה אתם אחים לסמל?????? איך אתם נותנים יד למחירים האלה ???
  19. אף אחד לא מדבר על זה שמכבי מוכרת כרטיסים ל8 עליון לא מסומן נגד באר שבע ב120₪!!!! פשוט בושה וחרפה וניתוק העיקר בresale הם מחזירים לאוהדים 40 שקל אנחנו הקהל הכי פראייר בתולדות הספורט 120 שקל, בושה שאין כדוגמתה גם ההנהלה בדיחה, ולצערי הרב ואני משתדל שלא לצאת נגד הארגונים בהקשר הספציפי הזה, גם הארגונים בדיחה מכרתם אותנו חרם מנויים
  20. יעקב עדיין מחזיק בבעלות מסויימת בפניקס הישראלי? אם כך, מדוע לא קוראים כולם להוציא משם את הכסף ולגייס את ההון האנושי לחרם על החברה הארורה שבה הוא מחזיק(אם כך הדבר)?
  21. לבוא ולהגיד שהיא נוטשת את הספינה הטובעת זה אחד הדברים הכי מגוחכים שאפשר לומר הרי התקציב שלה הכי גבוה בליגה, ובזה מסתכם כל הדרישות של מנכל, מעבר לכך הכל פתיר העובדה שעדיין לא עשינו שום מהלך/קמפיין כקהל כדי להיפטר מיצחקי כחלק מהפוסט טראומה מהתקופה של לוני היא ירייה עצמית ברגל, רק על זה שהוא השאיר את חוזז הייתי שולח אותו למכונת אמת
  22. מי הגבר שמקדם קמפיין להחזרת טל בן חיים הבלם לעמדת מפתח ניהולית במועדון אני עוקב אחריו בטיקטוק ובימים שאפילו הקונצנוס של אבי נמני נשבר, הוא מרגיש לי כמו הסמל האחרון שעוד נשאר סוייר אולי תקח את זה על עצמך :/
  23. במשחק נגד באר שבע נרדמתי רבע שעה במשחק בית שלפני אני הלכתי במחצית בחיים שלי לא הלכתי במחצית, לא בימי קלינגר, אפילו שהפסדנו 4-0 לעכו נשארתי עד הסיום (ומעבר לכך) הקבוצה הזו היא הדבר הכי משעמם שאני זוכר גם אם היינו עכשיו מקום ראשון בפער 4, אין מצב שהיינו לוקחים אליפות, אנחנו לא ראויים לכלום, באמת שכמות הצופים שהגיעה למשחק הזה שברה שיאים מבחינתי, נוכח הקבוצה המשעממת בקיצור מה שאני בא להגיד זה שאל תצפו לשום דבר ולא תתאכזבו, ה5 הפרש זה פיקציה, כמו בעונה של השריף, מקצועית אנחנו לא שם
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.