Jump to content

מנש שער 11

משתמשים רשומים
    33
Everything posted by מנש שער 11

1. אחלה ריקן. מקצועית מקווה שיהיה לנו קישור טוב בהרבה מהעונה ושלא יקבל הרבה דקות אבל איש שצריך לשמר במערכת, סטייל שכטר כזה. לוחם.
  2. איזה מגיע, אין לו מה לחפש פה כל עוד הוא יכול לשחק בבמות גדולות יותר. תפור עליו פנר, גם MLS אופציה. ועד שיבוא כמובן אין מה לדבר על שחררור פריצה יותר סביר שיובאנוביץ יתן עונה טובה ויפרח לחו"ל בעוד שנה ואז זהבי יחזור וישחק עם פריצה.
  3. שחקן טוב גם במשחקים שראיתי בנוער . שיחק עם ביטחון היום בתשע הדקות שקיבל עם מצב הווינגרים שלנו בסגל, בטח שיש לו מקום להילחם ולהראות מה הוא שווה.
  4. עברו מעל 24 שעות ועדיין לא עודכנה התוצאה.
  5. זה לא חשוב מי עמד ממול. סיומת בנגיעה על קרוס של 20 מטר, ציפ בנגיעה מזוית לא פשוטה, זה גולים ברמה ממש גבוהה.
  6. גם לא שרק פנדל וגם לא הוסיף שניה שהיה צריך מינימום 4-5 דקות. שופט אפס.
  7. כרגיל הם לא עדכנו תוצאה בדף הפייסבוק. אין לי כבר כח.
  8. סיומת פסיכית בנגיעה. הצ'יפ פיפא שהוא נתן שם ברביעי כל כך מלוטש. מפחיד לחשוב מה הוא יכול לעשות פה עם קבוצה מתפקדת ומאמן טוב. אשכרה הדבר הטוב היחיד שיצא מהעונה הזו.
  9. ברור שאין מה להשוות תודה לאל לתקופות שהבית באמת עלה באש. עונה לא הישגית בסטנדרטים שהורגלנו מחייבת הסקת מסקנות מהירה שפירושה החלפת יצחקי בתפקיד הזה בבעל רזומה זר. מקווה שמיטש כבר עובד על מחליף שיבוא ויעשה פה סדר בגזרת האימון ושחרורים והחתמות. אם הדברים האלו יקרו רק ביולי אוגוסט שוב נפתח את העונה בפיגור מקצועי אל מול חיפה.
  10. תגדיר מה זה משברי עבורך. להיות לא רלוונטי לאליפות כמעט כל העונה שנה אחת זה לא משברי בעיניי אבל מעבר לך כן. התרגלנו (בזכות מיטש) לסטנדרטים אחרים. ניהול אירופאי (אנגלידיס, מנספורד, ביין) שהתדרדר לפאקינג ברק יצחקי ושרון תמם, מאבק ופייבוריטיות לאליפות כל עונה, זה לא קיים כרגע ואם לא יבוצעו שינויים ניהוליים ומקצועיים בחודשיים הקרובים זה גם לא יהיה בעונה הבאה. עצוב לי. עריכה - קראתי את מה שרשמת לגבי מרחב התמרון ליצחקי. ההבדל בינינו שאני לא רואה גם אם הוא מקבל הכל, איך הוא יכול להצליח. תראה את השמות שהיו פה לפניו. אנשים שהתרגשת שברמה שלהם וברזומה שאיתם באו לעבוד במכבי. אין אף ישראלי שצבר חמישית ממה שהם צברו. בטח לא יצחקי. לצערי כל עוד הוא בתפקידו לא רואה איך זה מצליח. לא בכל פעם תצליח להביא מאמן כל כך דומיננטי כמו איביץ שיחפה על החוסר הניהולי.
  11. מעדיף שיביאו מאמן זר אחר בקיץ. כל משחק גול בנוהל, ציפיתי שהפרמטר הזה ישתפר.
  12. למה זה לא נותן לקנות כרטיס בודד ? "לא ניתן להשאיר כסאות צמודים ריקים או משהו כזה"
  13. גם במשחקים האחרונים (נגד נמושות הליגה) פרט אולי לנוף הגליל (שנתנו מחצית ראשונה גדולה) מיעטנו להגיע למצבים. פשוט עם 2 חלוצים כמו שלנו אחוז ניצול המצבים היה גבוה. אי אפשר לבנות על זה בכל משחק. מחצית ראשונה משמימה וכשהתחלנו לשחק קצת (בין שכיבה של שחקן כזה או אחר על הדשא, שישרפו) המעט מצבים לא נכנסו. קבוצה שטוענת לכתר צריכה לייצר 5-6 מצבים לגול בכל משחק. הלאה לגביע ואולי למקום השני. ולהתחיל לעבוד על העונה הבאה. לדאוג לווינגרים (לפחות אחד) ראויים, לראות מה קורה עם הבלם, לדאןג שגלוך מהנוער יעלה (אני נותן לו להשתפשף כבר מעכשיו בבוגרים) והפנים קדימה.
  14. אני רואה את המשחק של פסו ומלא גאווה על איך שמכבי עמדה מולם.
  15. בכל נושא סיכום משחק יש איזה יוזר שמדבר על להחזיר את טננבאום. מפה לשם בכל משחק דניאל נותן הצלה של גול, היום הצלה כפולה שהצילה לנו ת'תחת ב 0-0. יש לו חלק בנקודות היום.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.