Jump to content

ravid

משתמשים רשומים
  • Content Count

177
  • Last visited

• Days Won

11

Everything posted by ravid

1. לדעתי מיצה עצמו במכבי. בסכומים שהוא קיבל אפשר להביא מישהו לפחות באותה רמה (ואם קוראים לו דרק וויליאמס אז אפילו יותר טוב)
  2. אני לא קונה את התירוץ של "רצה שכולם יתנו הכל". היו מספיק קבוצות שבהן כולם נתנו הכל והקבוצה הצליחה בזכות חדר הלבשה מגובש ומאוחד. לאחרונה מתפרסמים כל מיני סיפורי מייקל ג'ורדן בעקבות הסדרה. באחד מהם אלן אייברסון מספר על ההיכרות הראשונה שלו עם מייקל. מספר שהוא הולך באחד ממסדרונות הליגה טיפה אחרי שנבחר בדראפט, מייקל ג'ורדן עובר מולו במקרה וזורק לו "what's up little bitch" מה זה לדעתכם: נסיון של מייקל לדחוף את אייברסון לתת הכל, או סתם התנהגות של בנאדם שמוק? גם הסיפור שעלה עכשיו עם רוברט פאריש מחזק את הטענה הזו. יש מספיק עדויות וכאשר מחברים את הנקודות מתקבלת התמונה: חרא של בנאדם. מותר להודות בזה וזה לא מוריד מגדולתו כספורטאי וכדורסלן. זה הכל.
  3. זה ממש לא דבר מקובל מאוד אלא להפך- זה משהו שיכול להרעיל חדר הלבשה ולהרוס עונה. נגעלתי למשל מהיחס שסקוט בורל קיבל שם. אני במקומו פותח הכל בתקשורת ולא עונה למייקל יותר לטלפונים. איך ילדים שעברו/עוברים הצקות אמורים להרגיש כשהם צופים בסדרה? ומה ילדים בריונים יקבלו ממנה? בתור כדורסלן בעצמי, שגדל בשנות ה-90, כל הדור שלי וגם אני מעריצים את מייקל ג'ורדן אבל אין ספק שהכבוד שאני רוחש אליו צנח בעקבות הסדרה וגם לאור הציטוטים שנאמרו לאחרונה בתקשורת על מה שעוד קרה ולא הופיע בסדרה.
  4. ניקי גאליס כמובן וגם דיאמנטידיס
  5. המהלך הזה הוא ברמת הלייאפ עם 6 צעדים. יש גבול לכמה שאפשר להחליק אפילו למייקל.
  6. מספר 1 לא חוקי בבירור, לא מבין איך לא שרקו על זה
  7. ומצד שני יש לך פחות מקרים של קבוצות שנלחמות על האליפות/נגד הירידה מול קבוצות שאין להן על מה לשחק
  8. היו עונות נהדרות ומאבקי אליפות סופר דרמטיים בפלייאוף העליון. בראש ובראשונה עונת 15/16. לפעמים יש עונות טובות ולפעמים עונות משעממות, בהתאם לחוזק של קבוצות הצמרת. לפחות האליפות מוכרעת במפגשים בין הקבוצות שמתמודדות לעצמן.
  9. גם אנחנו עשינו את זה לפני ב"ש וגם חיפה עשור קודם לכן הוא דיבר על ענף וליגה תחרותית
  10. אני בעד להחיל את קנס הדאודורנטים בכניסה ליציעי מגרשי הספורט בישראל גם לאחר שהמגיפה תמוגר סופית
  11. אני מכיר שהדראפט ביוני אבל גם אם הוא יהיה באוגוסט עדיין מה שאמרתי תקף
  12. לדעתי סיכוי טוב שכבר ראינו את המשחק האחרון דל אבדיה במדי מכבי לשנים הקרובות
  13. איפה כל שאר הזרים? יש לנו בקושי 5-6 שחקנים
  14. מכבי בהחלט התקרבו ל-3 ברצף. גולדן סטייט היתה קרובה מאוד ל-4 ברצף. קבוצות הגיעו לזה. הלייקרס של קובי ושאק עשו 3 ברצף, בוסטון עשו 7 או 8 ברצף בשנות ה-60, ספליט עשו 3 ברצף באירופה.
  15. מה זה הקצב שמחושב?
  16. התכוונתי למארק גאסול בכל מקרה שאקיל היה מפרק כל שחקן, התקפית אני לא חושב שהתפוקה שלו היום היתה שונה מהתפוקה שלו בשיא הקריירה, אבל כפי שאמרתי היום הגבוה היה דופק עליו 2-3 שלשות בצד השני
  17. שליש מהגבוהים בליגה פיתחו קליעה בשנים האחרונות: לופז, לאב, גאסול, טאונס, ווצ'ביץ', מיילס טרנר, פורזינגיס עשה העונה 2 משחקים עם 6 שלשות. אפילו למרקוס אולרידג' התחיל לקלוע העונה מעל שלשה במשחק וזאת מגמה שעוד תתחזק. רובם עושים את זה ב 35-40 אחוז.
  18. זה בדיוק מה שאמרתי אחי, רק מינוס שאין סיכוי לנצח. שאק עדיין יהיה בלתי עציר בצבע רק שהפעם הגבוה השני ידפוק עליו 3 שלשות בצד השני.
  19. דניס הופסון היתה לו קריירת נ.ב.א קצרה אך סבירה. בשיקאגו היה על העמדה של מייקל אז באמת לא שיחק הרבה אבל לא יודע אם הייתי קורא לו נער פוסטר.
  20. הדקות של שאק יפחתו כי לדעתי יהיה לו טיפה קשה לשמור על ביגמנים מודרניים. גבוהים היום זה או פיג'יי טאקר ודריימונד גרין כאלה או ווצ'ביץ', אמביד וטאונס שמסוכנים מבחוץ. שאק עדיין יהיה בלתי עציר בהתקפה אבל בהגנה יהיה פחות אפקטיבי.
  21. בכדורסל של היום, שחצי מהזריקות הן מרחוק, לדעתי ממוטה כמו שאק (של הלייקרס לא של אורלנדו) בצבע יכול להיות נשק מאוד יעיל, אבל רק בידיים של המאמן הנכון וגם אצלו הוא להערכתי היה מקבל קצת פחות דקות. כמו שסופו היה במכבי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.