Jump to content

ravid

משתמשים רשומים
    177
  • Last visited

Everything posted by ravid

1. נראה לי שאתה צריך בדיקת זיכרון המשחק שבו זרקנו אבוקות לדשא וגרמנו לעצירת המשחק ל-12 דקות היה ה 2-2 בפלייאוף שנה שעברה. עדיין לא פגשנו את בית"ר מאז. זה נגמר בקנס של 15 אלף שקל בבית הדין. לך תבדוק.
  2. על הפנדל אמרו חד משמעית שהיתה שריקה מוצדקת אבל על שער הניצחון עושים לוליינות באוויר העיקר לא לומר "השופט טעה, השער לא היה חוקי"
  3. זה שמראה איך הפילו אותה בשנות ה-80? אם כן אז צפיתי וממליץ.
  4. ביתר מול שרלרואה היה לפני 6 שנים. היום נותנים עונשים מצחיקים על אבוקות. אנחנו עצרנו את משחק העונה האחרון ל-12 דקות וזה עלה לנו 15 אלף שקל.
  5. אם לא תתייצב הדיון עדיין יתקיים פשוט לא תוכל להגן על עצמך. זה יראה להם!
  6. נראה כמו זר ביגמן של כדורסל
  7. היום שיחקת מול ההתקפה החזקה בליגה ולהוציא את השער שלהם אני לא זוכר מצב אחד שלהם מתוך הרחבה. הכל היה מבעיטות מרחוק. זה מראה על הגנה יציבה.
  8. אלמוג היה טרי ורענן כי הוא נכנס 5 דקות קודם בעוד רודריגז כבר היה עם הלשון בחוץ אחרי 95 דקות, אז הוא עף כמו עלה נידף ברוח. היה ביניהם מגע של מרדף אחרי כדור, לא משהו שמצדיק שריקה לדעתי. זה הזכיר לי את הדחיפה הברורה של אצילי על גולסה בשער השוויון שהיתה הרבה יותר משמעותית מהמגע הזה, אבל שם לא שרקו. כמובן שזה לא יכנס לטבלאות בחדשות הספורט ולקמפיין שחיפה מריצים באינטרנט.
  9. מעניין שזה תמיד אוהדים של אותה קבוצה. איזה צירוף מקרים, אה? מה הסיכוי?
  10. תהיתם למה הואר לא פסל את שער הניצחון של חיפה מול סכנין? הנה התשובה: https://m.one.co.il/mobile/article/21-22/1,1,4,45550/392915.html?ref=hp
  11. מה שלא הבנת הוא שגם הערבים עצמם התהפכו בכניסה שלהם לקואליציה. מעניין אם ב-77 היית מאשים את בגין שהוא התהפך...
  12. אתה מציג את זה כאילו אם יש ערבים בקואליציה יש פיגועים ואם אין אז אין פיגועים. בוא... אם הסגר היה מוסר עוד 4-5 ימים אז הפיגועים של היום היו מתבצעים עוד 4-5 ימים. ה"חרפה" בישיבה של הערבים בממשלה היא דעתך בלבד. לדעתי ההתפרעויות שאותם ערביי ישראל עשו כאן לפני 4 חודשים תחת ממשלת נתניהו והאופן שבו היא טופלה זו חרפה גדולה הרבה יותר.
  13. ההיסק שלך כלל לא ברור אם יהיו פיגועים זה בגלל שהוא לא התנגד לכניסה של רע"מ לקואליציה? ומה גרם לאלפי אם לא עשרות אלפי הפיגועים שהיו עד היום כשהם ישבו באופוזיציה?
  14. השני היה נבדל ברור. הראשון היה מבצע אישי מרשים של וואקמה, לא חושב שהיה לגביו ספק.
  15. תו תושב וכל חניון עירוני קרוב למקום מגוריך
  16. אצילי הולך להיות שחקן העונה. שנה שעברה ניבאתי (לא בהצלחה) שהוא יתקע גול אליפות על הראש שלנו. זה לא קרה אבל אני חושב שניתן למחזר את הנבואה הזאת גם לעונה הקרובה.
  17. אתה היית חוזר לעבודה שהיתה לך בתור סטודנט אחרי שכבר התקדמת לעבודה של גדולים?
  18. עונות 3-4 כולן בשוד של בנק ספרד והם שם רק 4 ימים
  19. ריק דיבר פעמיים בפרקי הפינאלה על כך שמעכשיו הם יחזרו להרפתקאות יותר פשוטות. מריח שלשם זה הולך. אגב רק לי הסיום של פרק 10 הזכיר את ראגנרוק?
  20. הסקוטים מארחים את הדנים במחזור האחרון. הדנים כבר יבטיחו עליה הרבה לפני. בקיצור הם לא יפסידו.
  21. מתוך 5 שערים 3 בנגיחות מבעיטות חופשיות. יפה. ארד וביטון צריכים להיות הבלמים של הנבחרת לדעתי. ארד לא מנוסה וגם לא שיחק באירופה כמעט לכן צריך להתחיל לבשל אותו בהרכב כבר עכשיו ואולי נראה ממנו משהו כבר בקמפיין הבא.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.